Treść opublikowana przez jrs77
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.uokik.gov.pl/kontrole_stacji_hurtowni_paliw.php "testy" paliwa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Auto umyte, nawoskowane..... teraz mozna polezec do góry ....ami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:shock3: Ciekawy kolor....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wsiem audimaniakom rodzinnych, spokojnych świąt
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nigdy nie ważyłem osobiście, jedyne co mogę podać to Masa własna pojazdu z dowodu osobistego G: 1501kg ---------- Post dopisany at 07:31 ---------- Poprzedni post napisany at 06:56 ---------- Panowie pytanko Niedługo będę wymieniał jak co rok filtry + olej, do tej pory lałem dedykowany do pompowtrysków olej Castrol Edge 5w30. Nic się nie dzieje, ubytków oleju od wymiany do wymiany nie ma - no może z maksimum spaść ponad minimum, ale obchodzi się bez dolewek, ale człowiek jak to zwykle bywa kombinuje , poczytałem troszkę o olejach, a jako że silnik jest po programie to chciałbym mu zapewnić jak najlepszy olej. Z opinii użytkowników wynika że MOTUL bije wszystkie marki na głowę. Czy to prawda i kto z Was w silniku PD stosuje taki właśnie olej. Z tego co wyczytałem to do mojego silnika motul specific 505.01 5w40. Ktoś ma jakieś doświadczenie i sugestie na ten temat?? Po zakupie w czerwcu 2012 mialem nieznany olej, przy 80 km/h troche rzęziło, wlalem Motul 6100Synergie+ 10W40 miej rzęziło, po 8tys km wlalem Motul 8100 X-cess 5W40 i cisza- ogólnie to kulturniej silnik chodzi.... Oddam za paczkę gum rozpuszczalnych ok 0,7 litra Motul 6100 Synergie+ 10W40 VW 502.00 505.00 Może komuś podpasi na dolewkę?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:grin: Trza chyba koło bloku podobnego ulepić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Znajomy w BMW wyłączył ABSa i w zimie na letnich oponach staranował dystrybutor na Shell-u.......
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może odwiedzę kolegów na spocie w Warszawie......
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jaki mundur nosisz ? dzięki za spocika Pany , było jak zwykle nice tylko powiedzcie mi co to za stary rzęch taki niebieski przyjechał co gasł co chwile i tak szybko odjechał na gazie ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ---------- ramzesik to juz choroba widze ze sie zaraziłeś Mundur czarny a pracuje jako licencjonowany cieć a tak szcszegółówo to jako SUFO ---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ---------- Ni ma ch... we wsi... jutro lub pojutrze robie auto na glanc.......
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
HM.... w Uniaku robilem tak: podpiąłem pod kable od świateł druty i oświetlenie poszło na diodach na nogi i dodatkowo po 1 diodzie w klamki. A co do drzwi to bodajże są lampki i je podpinasz po oświetlenie kabiny- jak drzwi otwarte to idzie prąd- tak na mój rozum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z policji mandaty to mi po 3 latach umarzali........... No ale jak sam strażnik miejski pedzial: bieda w magistracie i trza dziure łatać..... A w mundurze byłem.... Solidarnosc munduru nic nie dala.....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakby cos trza bylo przewiesc to w poniedzielek wielkanocny jade do Kajetan pod Warszawa, a wracam za ok 7 dni..... Heh trza placic mandaty. Zablokowali mi konto na kwote 106.40- co ciekawe na 3 rachunkach: bieżącym, karta kredytowa i konto oszczędnościowe...... Po kiego grzyba blokować kredyt kart i konto oszczednosciowe jak tam zero złotych??? Pozdrowienia dla Straży Miejskiej i thx za mandacik.....
-
jaki intercooler ? zwiekszona moc , stary nie wydala .
Mysior1991 a ile dałeś za chipowanie?? Wtryski używki??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To miłej zabawy wsiem życzę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo.... masz jakies namiary na te ledy w5w???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
naczelny rezacz w akcji.... Ale westchnienie ulgi, że działa i ta mina..... bezcenne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jadę tam pić i imprezować a nie pływać POLECAM gorące termy na kaca- testowałem we wrześniu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w weekend ma być coś koło -10 do -15..... A miałem auto porządnie sprzątnąć
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
heh.... mój zecior też się prosi.... Po wymianie wtrysków trza kompa ustawiać???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do mojego 1z jakbym wtryski od AFN wsadzil to trza kompa ustawiać??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Pytania: "jaki molej zalać. co teraz wlać...." itp Ja zrobiłem tak: po kupnie w czerwcu 2012 A4 B5 1.9 TDI silnik 1Z, z przebiegiem na liczniku 214kkm (pewnie z 300 kkm było), pieron wie jaka oliwa zalana na gg konsultacja z Dzikiem, wypytał co i jak i poleciało: - 6100 Synergie+ 10W-40 - po 8 tys km wymiana rozrządu, pasków i zalany 8100 X-cess 5W-40 Wyraźnie poprawiona kultura pracy silnika
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To jak macie wyjazd do BT to spocika niet???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota, fajno było.... Ślubna trochę marudziła ale to góral niskopienny i ten typ tak już ma..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest fajny parking Obi na Wielickiej, ewentualnie jak duzo sniegu to za ZIKIT-em na ul. Centralnej