MarcinPiła

O MarcinPiła

Osiągnięcia MarcinPiła

Reputacja

1. radio w schowku do słuchania płyt - nie lepiej mieć zmieniareczkę??
  2. Ja już ten temat przerabiałem. Dałem do elektronika sczytał kod i mam teraz oryginalne radyjko. Tobie pozostaje ten sam krok.
  3. Witam Panowie mam pytanie czy wiecie może jak można zdobyć numer "katalogowy" ramki do zmieniarki w audi b5 avant. Oraz czy jest dostępna jakaś strona gdzie można sobie różne części posprawdzać po tym numerze. Serdecznie z góry dziękuję za pomoc.
  4. jak przygasa wp***u to go z piz*u wyciągnij powinno być jaśniej a tak poważnie to sprawdź ładowanie
  5. Tak jak podłaczyłem to były 0000 wpisałem kod i trzymałem tp i rds i wyskakiwało SAFE Poszło do magików by sczytali (a nie zczytali Zczytać czy sczytać? ) kod dziękuję bardzo za pomoc ---------- Post dopisany 04-09-2012 at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 20:10 ---------- Panowie pochwalę się i podzielę spostrzeżeniami. Otóż miałem i mam ale już w domku fajne radio VOD świeci na czerwono ma cd playera + jakaś puszka do tylnych głośników - grało ładnie na 4 głośniki tył + przód - tak mnie się wydawało. Pewnego dnia spostrzegłem że w moim avancie w nadkolu w bagażniku znajduje się głośnik. Zaciekawiony zacząłem szukać i sprawdzać gra ci on czy nie?? Okazało się że nie gra A że jestem takim typem faceta co lubi że jak już coś jest to niech to działa - bo po co wozić to bez celu w tą i z powrotem. (A co ja taksówka, za wożenie niech chociaż zapłaci - zagra). Kupiłem concerta blaupunkta i zmieniareczke na 8 cd panasonica(działają wszystkie nie tylko 6 jak się nieraz pisze) Dzisiaj wszystko uruchomiłem - zagrało i to jak zagrało REWELACYJNIE nie zmienię już audio bo niczego więcej w samochodzie nie potrzebuję. Każdego namawiam do takiego posunięcia bo warto. tyły grają pięknie, sub też sobie dobrze radzi. Nie wiem tylko jak sprawdzić czy mam bosse bo w książce co dostałem od niemiaszka było radio chorus i jest jakaś wzmianka o bosse??? Teraz czeka mnie przepychanie kabli do bagażnika, ale uważam ze warto nawet jak ma mi to zając kilka godzin. Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedzi.
  6. wywalić można, ale autko straci moc.
  7. Witam Panowie mam pytanie? Czy mogę bez szkody dla auta 1,8 motor ADR wsadzić tłumik od 1,8 T - z wyglądu są identyczne a w rozpisce różnią się tylko ostatnimi małymi literkami? ---------- Post dopisany 01-09-2012 at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany 23-08-2012 at 19:50 ---------- Odpowiem więc sobie sam. Możesz chłopie bez szkody dla swojego auta wsadzić środkowy tłumik z turbo do swojego autka. Dzięki;)
  8. I pomyśleć że ja wymieniam na concerta z nieorginalnego
  9. Dzięki Panowie za odpowiedz. Mam niestety problem. Sprzedawca na znanym portalu aukcyjnym okazał się niestety dla mnie nieuczciwy. kupiłem komplet radio concert blupunkta i zmieniarkę panasonica na 8 dysków z kompletem kabli. Niestety kod który był doczepiony do radia okazał się nieprawidłowy i za chiny nie mogę poradzić sobie z uruchomieniem radia i zmieniarki. Co do wcześniejszych moich wątpliwości to wiązki mam oryginalne wtyczki też.
  10. Witam Panowie! Mam do Was takie pytanie. Posiadam b5 avant z 98 i mam z boczku subwoofer. To niestety wszystko z car audio co jest oryginalne.(Chciałbym doprowadzić autko w tej sprawie do oryginału) Jeśli kupię radio concert I i zmieniarkę będzie dużo kłopotów by to podpiąć?? Z tyłu w drzwiach są głośniki. Do radia które teraz posiadam dołożona jest jakaś puszka więc tyły grają. Czy gra warta jest świeczki? i czy trudno będzie to samemu uruchomić??? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  11. MarcinPiła

Problem z obrotami

pod komputer go , bo tak to będziesz miał tysiąc strzałów tj sugesti co do przyczyny, wydawać będziesz kasę i jak nie trafisz to ,tak jak ja byłem, będziesz zalewany przez żółć, a tak koledzy co się znają na Vagu pomoga rozwiązać problem po najniższych kosztach
  12. MarcinPiła

Gaśnie na klimie

podmień od jakiegoś znajomego przepustnicę bo tak to będziesz szukał i szukał a adaptacji nigdy nie zrobisz i nigdy wiedzieć nie będziesz czy tylko wystarczy wymienić przepustnicę czy trzeba szukać dalej.
  13. MarcinPiła

Gaśnie na klimie

jeśli mogę coś dorzucić..... uważaj tylko na uszczelkę pod przepustnicą!!! Łatwo ją przerwać, a potem problem z dostaniem od ręki. Temat osobiście przerabiałem i wydaje mi się, że jeśli masz błąd z adaptacją to nie chcę być złym prorokiem ale przepustnica moze być do wymiany - obym się mylił.