Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MarcinPiła

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. radio w schowku do słuchania płyt - nie lepiej mieć zmieniareczkę??
  2. było coś robione z radiem
  3. od 50-100 zł mnie się udało za 50
  4. Ja już ten temat przerabiałem. Dałem do elektronika sczytał kod i mam teraz oryginalne radyjko. Tobie pozostaje ten sam krok.
  5. Witam Panowie mam pytanie czy wiecie może jak można zdobyć numer "katalogowy" ramki do zmieniarki w audi b5 avant. Oraz czy jest dostępna jakaś strona gdzie można sobie różne części posprawdzać po tym numerze. Serdecznie z góry dziękuję za pomoc.
  6. jak przygasa wp***u to go z piz*u wyciągnij powinno być jaśniej a tak poważnie to sprawdź ładowanie
  7. Tak jak podłaczyłem to były 0000 wpisałem kod i trzymałem tp i rds i wyskakiwało SAFE Poszło do magików by sczytali (a nie zczytali Zczytać czy sczytać? ) kod dziękuję bardzo za pomoc ---------- Post dopisany 04-09-2012 at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 20:10 ---------- Panowie pochwalę się i podzielę spostrzeżeniami. Otóż miałem i mam ale już w domku fajne radio VOD świeci na czerwono ma cd playera + jakaś puszka do tylnych głośników - grało ładnie na 4 głośniki tył + przód - tak mnie się wydawało. Pewnego dnia spostrzegłem że w moim avancie w nadkolu w bagażniku znajduje się głośnik. Zaciekawiony zacząłem szukać i sprawdzać gra ci on czy nie?? Okazało się że nie gra A że jestem takim typem faceta co lubi że jak już coś jest to niech to działa - bo po co wozić to bez celu w tą i z powrotem. (A co ja taksówka, za wożenie niech chociaż zapłaci - zagra). Kupiłem concerta blaupunkta i zmieniareczke na 8 cd panasonica(działają wszystkie nie tylko 6 jak się nieraz pisze) Dzisiaj wszystko uruchomiłem - zagrało i to jak zagrało REWELACYJNIE nie zmienię już audio bo niczego więcej w samochodzie nie potrzebuję. Każdego namawiam do takiego posunięcia bo warto. tyły grają pięknie, sub też sobie dobrze radzi. Nie wiem tylko jak sprawdzić czy mam bosse bo w książce co dostałem od niemiaszka było radio chorus i jest jakaś wzmianka o bosse??? Teraz czeka mnie przepychanie kabli do bagażnika, ale uważam ze warto nawet jak ma mi to zając kilka godzin. Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedzi.
  8. wywalić można, ale autko straci moc.
  9. I pomyśleć że ja wymieniam na concerta z nieorginalnego
  10. Dzięki Panowie za odpowiedz. Mam niestety problem. Sprzedawca na znanym portalu aukcyjnym okazał się niestety dla mnie nieuczciwy. kupiłem komplet radio concert blupunkta i zmieniarkę panasonica na 8 dysków z kompletem kabli. Niestety kod który był doczepiony do radia okazał się nieprawidłowy i za chiny nie mogę poradzić sobie z uruchomieniem radia i zmieniarki. Co do wcześniejszych moich wątpliwości to wiązki mam oryginalne wtyczki też.
  11. Witam Panowie! Mam do Was takie pytanie. Posiadam b5 avant z 98 i mam z boczku subwoofer. To niestety wszystko z car audio co jest oryginalne.(Chciałbym doprowadzić autko w tej sprawie do oryginału) Jeśli kupię radio concert I i zmieniarkę będzie dużo kłopotów by to podpiąć?? Z tyłu w drzwiach są głośniki. Do radia które teraz posiadam dołożona jest jakaś puszka więc tyły grają. Czy gra warta jest świeczki? i czy trudno będzie to samemu uruchomić??? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  12. pod komputer go , bo tak to będziesz miał tysiąc strzałów tj sugesti co do przyczyny, wydawać będziesz kasę i jak nie trafisz to ,tak jak ja byłem, będziesz zalewany przez żółć, a tak koledzy co się znają na Vagu pomoga rozwiązać problem po najniższych kosztach
  13. podmień od jakiegoś znajomego przepustnicę bo tak to będziesz szukał i szukał a adaptacji nigdy nie zrobisz i nigdy wiedzieć nie będziesz czy tylko wystarczy wymienić przepustnicę czy trzeba szukać dalej.
  14. jeśli mogę coś dorzucić..... uważaj tylko na uszczelkę pod przepustnicą!!! Łatwo ją przerwać, a potem problem z dostaniem od ręki. Temat osobiście przerabiałem i wydaje mi się, że jeśli masz błąd z adaptacją to nie chcę być złym prorokiem ale przepustnica moze być do wymiany - obym się mylił.
  15. ogromne dzięki za pomoc, lecę posprawdzać po wymianie napiszę o efektach. No i wszystko się wyjaśniło!!! Przez papudraków stałem się uboższy o kilkaset złotych. (Zakupiłem przepływomierz, czujnik G42 i wydałem kasę na pseudo diagnostów) Poszedłem do garażu otworzyłem puszke no i widzę że dzwignia stoi w miejscu nie uchyla dolotu. Pomyślałem że przedmówca jednak się nie mylił zawór do wymiany:kwasny: ale myslę sobie podepnę VAGA no i co widzę do zaworu doszły sonda i czujnik G42 (od wymiany przejechałem ok 1500km) Myślę kurcze ale mam pecha:cry: Odpiąłem wtyczke od czujnika i od zaworu( wychodzą z tej samej wiązki i są identyczne) NO i mnie naszło OLŚNIENIE może jakieś papudraki odwrotnie wpieli wiązki. Co mam do stracenia i tak znowu czujnik jest padnięty, podpiąlem wiązkę od G42 do zaworu i nie moge uwierzyć w to co widzę, cięgno otwiera dolot i zamyka w zależności od tego czy dodaje czy odejmuje gaz, druga wtyczka do czujnika temperatury powietrza dolotowego - skasowałem błedy, zrobiłem adaptacje przepustnicy i w trasę zrobiłem ok 70 km wróciłem autko od 1000 idzie jak rakieta (proszę się nie śmiać wiem ze ma 125koników, ale nie wiecie co było przed naprawa zaworu:wink: ) rewelacyjnie czuję je w prawej nodze - nareszcie mam nad nim kontrole nie muszę wciskać buta w deskę i po osiągnięciu 3000 obrotów musiałem odpuszczać gaz na pedale terez reaguje na każdy jego ruch - pedała Wrociłem podpina kompa i co???? No właśnie nic zero błędów. Stałem się szczęśliwym posiadaczem AUDI A4, które "odpukać" śmiga jak z fabryki. Tym oto sposobem za drobne mogę pozbyć się niepotrzebnie kupionych części - przepływki i czujnika G42. Dodam tylko, że autko przed naprawą tj. zmianą wiązek nie paliło a chlało paliwo, a w szczególności w mieście. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc - szkoda tylko, że żółć trawiła mnie 7 mięsięcy tj od dnia nabycia autka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.