-
RS4 B5 Dyno Day
Takie jak Cantony z oponami 5000. :gwizdanie:
-
RS4 B5 Dyno Day
A nie mówiłem by zerkać w lusterka.No ładnie cie załatwił kolego
-
S4 PM Motorsport
-------------------------------------------------------------------------------- Audi s4 2.7 bit 1998r seria 265KM MODYFIKACJE: turbo rs4 doloty i kolektory zostały od s4 sprzegło rs4 interkuler CHINOL wtryski simens 630 by SID wydech 2x 2"od turbin przechodzace w 3" do seryjnego tłumika pompa paliwa rs4 głowice 2.8l załozone bo od 2.7 były słabe i do roboty doładowanie 1.1bar narazie reszta doloty itd.. seria STROJENIE JETRONIK COMPSPORT www.pm-motorsport.pl.tl
-
[ALL B5] Audi s4 stage hmm 5 ?
KILEREKKKK???
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
Leze i nie moge sie pozbierac niezła jazda chłopaki Zima wam doskwiera. :gwizdanie: Prosze wykres który sie skonczył bo była odcinka 7000. http://img213.imageshack.us/img213/7772/audis4sidnew.jpg Adam mozemy ustawic sie z zielonym Su... to bysmy zobaczyli jak RS4 smiga ale moze bez ludzi.A duzo nadłubane.
-
AUDI S4 SID
Tak dojechały auta do Jetronika na strojenie Michał(A3)upalajacy intertuninga auto Powrót do domu ze strojenia gdzies na autostradzie przed katowicami Auta dotarły bezpiecznie bez zadnych niespodzianek nastepne strojenia w połowie listopada.
-
AUDI S4 SID
Niestety mielismy takie wielkie dysze ze mozna było ogródek podlewac porobimy zamówimy co trzeba i powiercimy jeszcze autem.Chciałem podziekowac Andrzejowi za cierpliwosc i ze wytrzymał do konca Bobikowi Zbyszkowi Patrykowi za piekne strojenie Michałowi(A3) ze przyjechał ze mna intertuninga autem do wrocka.Ale to jeszcze nie koniec.....
-
[B5 AGB] 320 KM i 460 NM made by jetronic
Luz blus w niebie same dziury.Poziu nie podskakuj
-
AUDI S4 SID
Nietety z przyczyn technicznych musielismy przełozyc strojenie auta.Okazało sie ze nie jest sprawne w 100% albo cos mamy uszkodzone w wiazce albo nie domaga nam wtrysk.Na poczatku tyg.nie ma wolnych terminów u Bobika na hamowni ale postaramy sie szybko usunac usterke i jakos sie gdzies wcisnac bedziemy informowac. [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 21:46_________________________________________________Doprowadziłem auto do strojenia sprezanie na cylindrach sprawdzone rozzad na miejscu jescze czekam na nowa przepływke i gotowe do storjeniea niestety znowu musimy poczekac bo jade z BEBENKAMI RALLYART na rajd dolnslaski ale za raz po nim hamowanie nawet intertuning ogarnał auto wiec niedługo wyniki jakies beda
-
[B5 AGB] 320 KM i 460 NM made by jetronic
No juz myslałem ze ogarnołes strojenia aut.Nauka w tak krótkim czasie to cos
-
[B5 AGB] 320 KM i 460 NM made by jetronic
Adam bedziesz rysował cyferki markerem :>
-
[B5 AGB] 320 KM i 460 NM made by jetronic
Zgłos sie do Sida on ostatno pokazywał mi wielkie kulery pasujace do s4.A tak wogóle to zawsze wierzyłem w Jetronika I Bobika.Daliscie rade
-
AUDI S4 SID
NO dobra autko Andrzeja odpalone jutro sprawdzian przed trasa na hamownieTrzymac kciuki ludzie moze cos z tego wyjdzie
-
AUDI S4 SID
No własnie Andrzej mówił zeby to zdjac a cb juz zamontowane w aucie na stałe.
-
AUDI S4 SID
Strojenie w piatek firma jetronik zamknieta dla widzów
Maciek pm-motorsport
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta