Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maxxx1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, ostatnio przestał znikac ekran asystenta parkowania, tzn. Jak sie pojawi na wyswietlaczu podczas ruszania czy tez cofania nie znika juz samoczynnie tylko trzeba przelaczyc na radio czy cokolwiek innego. Ktoś wie jak to zmienić?
  2. Wygląda na to że wszystko podłączone, wstępna diagnoza to uszkodzone wałki rozrządu. Ktoś przerabiał taki temat?
  3. Jak w temacie, odebrałem auto od mechanika po wymianie filtrów i oleju. Auto słabe do 2k obr. Nie jedzie poźniej zadymi na czarno i zaczyna jechać. Korekty wtrysków, cisnienia wszystko w normie, żadnych błedów. Bardzo głośno pracuje, klekocze jak stary diesel.
  4. Usuwałem elektronicznie, klapy pozostaja w pozycji otwartej niema błędów niema różnicy w mocy. Według mnie śmiało wyłączyć bo po każdej naprawie/wymianie temat prędzej lub później powróci.
  5. witam, jak w temacie, nie mogę sobie poradzić z poceniem pod pokrywą zaworów w silniku 2.0 cr CAGB. Może ktoś przerabiał ten temat i pomoże?
  6. witam,czy ktoś miał problem z błędem abs i trakcji po włączeniu ksenonów? mam zestaw hidów z poprzedniego samochodu kiedyś zamontowałem je do mojej a4 i po każdym włączeniu świateł zapala się kontrolka abs i trakcji czy jest jakaś możliwość zamontowania filtra czy czegoś innego żeby wyeliminować te zakłócenia przetwornicy?
  7. witam, mam zamiar założyc instalacje lpg i tu pytanie czy moze ktos polecic jakis warsztat w Reszowie lub okolicy.Ewentualne wskazówki co do instalacji lub przybliżone ceny mile widziane. ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ---------- Niema tu nikogo z rzeszowskiego?
  8. witam,mam w swoim aucie licznik podwójnie zeskalowany (angielski).Chcialbym to zmienic i tu pytanie jak bedzie prosciej i pewniej zrobić,wymienić licznik czy kupić na allegro tarcze tzw. zamienniki Tarcze Audi A4 B6 zegary Anglik -jak oryginał (2494777507) - motoAllegro .Jak wymontować ten licznik bez uszkodzenia itd. czy np. po sciagnieciu wskazówek nie bedzie pozniej błędnie wskazywał prędkosci czy obrotów?
  9. witam jak w temacie mam obecnie radio chorus na kasete plus zmieniarka na 6 CD niby dziala i dzwiek nie najgorszy ale mam z poprzedniego samochodu nowe radio sony x-plod gt 450 i tutaj mam pytanie,czy bedzie mi to radyjko chulalo jak oryginalne tzn.czy wszystkie glosniki beda dzialac no i czy dzwiek sie nie pogorszy.jednym slowem czy oplaca sie wymieniac oryginalne radio.drugie pytanie czy cos musze zmieniac w instalacji do podpiecia radia sony w miejsce oryginalnego.
  10. maxxx1 odpowiedział(a) na maxxx1 temat w Audi A4 B6/B7
    ok napewno zajze do tej rury a pompa nie byla wymieniana z rozrzadem a zrobilem juz 45 000 km od wymiany
  11. maxxx1 odpowiedział(a) na maxxx1 temat w Audi A4 B6/B7
    silnik trzyma 90 nawet w korkach na klimie nie przekracza tej wartosci
  12. no coz tez mnie zdziwilo porownanie do punta poza tym mialem okazje jezdzic b6 z takim silnikiem i bylo duzo lepiej jezeli chodzi o dynamike bo silnik nie jest slaby i poza tym jest wszystko ok,dzis po pracy sprobuje cos szukac
  13. sprawdze vagiem no i oczywiscie odme a dla sprostowania mam jeszcze a6 2,8 i watpie zeby jakis 1.9 traktorek dal rade choc ma swoja mase bo jest quattro no i autko nie male.zdaje sobie sprawe z masy pojazdu i ze 2.0 to nie wyscigowka ale jak mowilem wiem jak powinna jechac,dlatego prosze o jakies wskazowki
  14. wolnossak ale nie moj pierwszy dlatego wiem jak powinien przyspieszac,jak dziala jak nalezy to nie jest tak zle.a teraz jest jakby mial przyczepe za soba
  15. witam,jak w temacie silnik jest mocny pali na dotyk obroty nie faluja wydawaloby sie w pozadku ale przyspiesza jak stary diesel bez turbiny,i tu pytanie od czego zaczac co sprawdzic ?moze ktos mial podobny problem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.