-
1.9tdi afn nie chce wchodzic na obroty
Turbo nie bylo rozbierane chyba.
-
1.9tdi afn nie chce wchodzic na obroty
Witam, Jestem umowiony na czyszczenie turbiny. Koszt ok. 350 zl. Dam znac jakie efekty. Pozdrawiam Efekt kiepski. Mechanik stwierdzil, że turbina jest ok a winny jest zawór podcisnieniowy. Odziwo pytal mnie czy nie mialem slabszego hamulca. Zawór został sklejony i podobno cisnienie doladowania wzroslo o 100 %. Po pierwszym przejezdzie wylaczeniu auta i ponownym wlaczeniu po 10 min awaria powrocila i wystepuje jak ostatnio z rozna czestotliwoscia. Koszt "naprawy" 250 zł. Pozdrawiam
-
1.9tdi afn nie chce wchodzic na obroty
Witam, Jestem po wizycie. Jest problem z logami dynamicznymi bo slaba bateria w laptopie byla. Wg opinii mechanika problem lezy po stronie turbiny. zbyt duze doladowanie. Bledow silnika brak. Pozdrawiam Witam, Jako ze mamy okres miedzyswiateczny i ciezko sie dostac do mechanika to przyblize wam co jeszcze zaobserwowalem. Temperatura silnika nie ma znaczenia. Dzisiaj jechalem 60 km i nie bylo problemu. Zatrzymalem sie w sklepie. Odpalam ponownie auto a to mul. Jakby turbo wogole nie chodzilo. Wczesniej zdarzalo mi sie ze zalaczala sie przy 2,5 - 3 tys obr., a teraz nic. Po 3 godzinach znowu jechalem w trasie i zajechalem bez problemu turbina pracowala w pelnym zakresie. Czy moga to byc zapieczone kierownice w turbinie? Pozdrawiam
-
1.9tdi afn nie chce wchodzic na obroty
Czyli lepiej kupic kabelek i zczytac logi? Mozecie podpowiedziec jaki kabel kupic?
-
1.9tdi afn nie chce wchodzic na obroty
Witam, Niestety nie.
-
1.9tdi afn nie chce wchodzic na obroty
Witam, Od tygodnia czasu mam problem z moim audi a4 1,9tdi 115 PS 2000r . Na zimnym silniku auto wogóle nie chce się rozpędzać. Po rozgrzaniu silnika i trzymaniu chwile na obrotach przyspiesza normalnie. Jak włączę wyższy bieg i po chwili znowu zredukuje to ta sama sytuacja. Musze go chwile przytrzymać na obrotach żeby przyspieszał normalnie. Macie jakieś sugestie. We wtorek pewnie pojadę do mechanika, ale chciałbym mieć jakiś zarys usterki. Pozdrawiam
-
Test wentylatora klimatyzacji
Wentylator naprawiony. Szczotki wymienione i smiga. 120 zl za godzine roboty ?? To chyba w serwisie robiles?
-
Test wentylatora klimatyzacji
Wymiana to pestka. Ja chce go naprawić.
-
Test wentylatora klimatyzacji
Oczywiście. Napięcie dochodzi do wentylatora.
-
Test wentylatora klimatyzacji
Witam, Mój wentylator klimatyzacji typ Gate przestał działać. Rozebrałem go na części pierwsze i wg mnie szczotki się jeszcze nie skończyły. Wystają jeszcze po ok. 3-5 mm i dotykają komutator. A może to już za mało?? Jak sprawdzić czy wentylator nie jest spalony? Pozdrawiam
-
Parownik klimatyzacji b5
Chodzi o odgrzybienie klimy. Chciałbym to zrobić sam.
-
Parownik klimatyzacji b5
Witam, Przeszukałem całe forum i nie znalazłem informacji na temat jak dostać się do parownika klimatyzacji. Czy mogę prosić o jakąś informację? Pozdrawiam
-
Odgrzybianie Klimy audi a4 b5 2000r
Witam, Kupilem srodek do odgrzybiania liqui moly klima fresh. Osuszylem parownik na obiegu wewnetrznym. I teraz mam dwa pytania. 1. Jak ustawic klimatronic w momencie dzialania odgrzybiacza (wlaczyc recyrkulacje, econ ?) 2. Gdzie klima zasysa powietrze (pod schowkiem? Czy wyjąć te welenke ktora tam jest zanim wlacze ten odgrzybiacz? Pozdrawiam
-
Audi a4 praca silnika
Koledzy a macie jakieś sugestie odnośnie drugiego pytania? Na kompie niby nic nie pokazuje, a może mechanik nie umie znaleźć. Myślicie że zakup kabla do VAG to dobra opcja? Pozdrawiam
-
Audi a4 praca silnika
Ale temperaturę ma 90 stopni
zenek123
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta