-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
ok jak coś to się odezwe ajakie to koszty w przybliżeniu
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
wszystko sprawdzone wszystko ok niewiem ale pewno będzie trzeba szukać skrzyni używki albo gdzieś wysłać do naprawy ale dalej nie ma tej pewności czy to skrzynia żadnych błędów po diagnostyce komputerowej
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
jadąc normalnie po drodze aswaltowej jeszcze nigdy nie miałem takiego przypadku a samochodów przez ręce przwaliłem już kilka
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
czyli mogła się uszkodzić mechanicznie przez dwumas ale jest jeden mały problem wcześniej nie miałem żadnych objawów wskazujących na zepsutą dwumase
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
witam i z góry przepraszam jeżeli w złym miejscu piszę!! mam taki problem audi a4 avant b7 2005 rok .zaczeło mi się coś takiego dziać jak straszne tłucznie silnika aż prawie zęby można było stracić z tego szarpania-tłuczenia silnik chciał z ramy wyskoczyć dojechałem do serwisu boscha i tam stwierdzili uszkodzenie sterownika skrzyni więc auto trafiło do innego mechanika który naprawił sterownik błędy już nie wyskakują a z autem jest to samo normalna masakra .poszperałem w necie i dziś rodarli mi skrzynie w innym serwisie bo wydawałoby się że to dwumasa ale zawiozłem im nową i oglądałęm starą nie wygląda tak najgorzej auto ma przejechane 176tyś olej w skrzyni zmieniany co 50tyś może ktoś coś wie czy to skrzynia się uszkodziła mechanicznie czy coś innego za wszystkie sugestie z góry dziękuje i czekam na jakieś informacje
tomek197715
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta