-
[B6 BFC] Wymiana układu kierowniczego - płyn ubywa
Ja dolewam plyn zielony (kupiony oryginalny u dealera Audi). Natomiast u mnie wspomaganie w ogole nie halasuje jak skrecam, jedynie jesli nie mam juz plynu (normalne).
-
[B6 BFC] Wymiana układu kierowniczego - płyn ubywa
Dobrze wiedziec :th: A gdzie to zrobiłeś ?
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Goodyeary Eagle F1 Assymetric tez sa niezle (takie mam obecnie), ale rowniez mialem Dunlopy SP Sport MAXX i fakt, ze byly calkiem calkiem (ale na Lagunie... )
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Sorki, dzieki
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
A macie moze jakies zdjecie tych lamp na srebrnym B6 Avant ?
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Kurcze, cos nie moge znalesc a caly ten topic przelecialem... Moglbys podac link gdzie to opisane ?
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Mnie sie bardzo podoba ten przedni zderzak "Ultrasport". Jak to w ogole sie montuje, i co trzeba kupic ? W jakiej cenie ?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
No dobrze, to mam co robić w najbliższych kilku miesiącach... Dzięki za te wszystkie info! [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2008, 06:12 _________________________________________________Dzisiaj zdemontowałem uchwyt telefonu. Udało się, bo nie ma śladu po nim : Tak było : A teraz jest tak (sorry za jakosc, zdjecia byly robione komorka) :
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Hehe, dobrze, ale w jaki sposób chciałbyś się dogadac ?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Montaż chciałbym już... no ale trzeba uzbierać kasę...
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
No masz rację, nie drogo w sumie ale chodzi mi o to, ze może trafi mi sie tańsza, bo nie musi być z TT lub R8, wystarczy mi z B7 (ale musi być multi bo ja już mam dość fajną kierownicę ale dlatego że ostatnio zamontowalem RNS-E z SDSem, no to pomyślałem że przydałoby się używać te glosowe funkcje) W każdym razie, pomalutku sobie poluje na okazyjke, bo jak pisalem w wątku Mechanicznym, będę musiał wkrótce wymienić cały układ kierowniczy, bo wycieka mi płyn wspomagania...
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Fajna, bardzo fajna... Ale troche drogo, poczekam na inna okazje - z A4 B7
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
A masz moze jakies zdjecie kierowniczki ? (stan, itd) Chyba ze jest w takim samym stanie jak kierowniczka Malika.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Poluje na kierownice MF od B7 :gwizdanie:
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Wielkie dzieki :th: Ciekawy jestem jeszcze jak zrobic z mikrofonem. Bo mam wmontowany "stary gruby" telefon Audi (Siemens chyba) i uchwyt, no i oczywiscie mikrofon w "dachu" kolo szyberdachu. Ale jesli chcialbym uzywac funkcji SDS poprzez przycisk PTT na MF kierownicy, pewnie trzebaby jakos przekablowac ten mikrofon do kierownicy lub RNSa, nie ?
PiERR0T
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta