Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Shannyn

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Shannyn

  1. jesli chodzi o silnik 2,5 TDI V6 163km to miałem podobny problem silnik na biegu jałowym drżał autko wstawiłem do zaufanego mechanika (kolegi który siedzi w dieslu AUDI BMW VW) i diagnoza była szybka i prosta.... po podłaczeniu do kompa wyszło ze wtryski na 3 i 5 maja złę wartości regeneracja zgadza sie 300zł jednego bo wczesniej regenerowałem 1 i 6 ale dalismy tym razem wszystkie do sprawdzenia i ku mojemu zdziwieniu okazało sie ze wszystkie sa dobre... trop padł na pompe wtryskowa koszt profesjonalnej regeneracji 1800zł warto tez sprawdzić kołodwumasowe czy nie ma luzów bo tez wpływa to na drgania regeneracja około 800zł (do wszystkiego trzeba doliczyc koszt mechanika)
  2. u mnie w tym modelu nic nie ma wiec jak widac korozje na moje oko tak jak kolega wczesniej pisał musiało byc cos babrane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.