Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

scq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez scq

  1. tam jest ok 2-3 godz roboty więc myśle że uczciwie 70pln, warsztat może nawet 100-120 wziąść w porywach do 150 pln ale więcej niż 100 bym nie dał, szukałbym innego warsztatu lub samemu z pomocą kolegów, zawszte ktoś gdzieś tam jakieś narzędzia wyczai no nie Dzięki za info, ja dałem 120zł, niby po znajomości. To raz zarobił, drugim razem nie zarobi. Też mi się wydawało, że coś koło 70-90zł powinno to wynieść.
  2. Co do przegubów, na jakie pomieniłeś? Ja szukałem jakiś zamienników, a na końcu dostałem ori półośki z zew. i wew. przegubami w bardzo dobrym stanie i za dobre pieniążki. W zasadzie mechanior też radził szukać ori używek niż kupować coś w stylu ruville itp.
  3. Nie, łożysko, trzeba zwrotnicę wymontować żeby je wycisnąć itd. Łożysko koła. Przeguby mieniałem niedawno razem z półośkami.
  4. Pany ile powinna kosztować wymiana łożyska w przodzie? Pytam się z ciekawości, bo właśnie wymieniłem nie patrząc na koszt, a jestem ciekaw czy koleś nie przygrał w hu...
  5. Jaki jump!
  6. Arek zapomniał dodać, że biega z zamkniętymi oczyma, tyłem i po lesie, dlatego takie czasy kręci Drążek
  7. jak dobrze pospać, coś leniwy ten weekend!
  8. Arek znowu sklaksonowany zostałeś
  9. To samo sobie pomyślałem właśnie
  10. Nie zgodzę się, leję często i 0 problemów chociaż batonów nie próbowałem w sumie tylko na Orlenie tankuje bo dobry gaz ale nie wiem jak na innych stacjach to wyglada Omijać jedynie prywatne stacyjki no i stacje na banie, z racji ceny. Resztę lać do oporu. Dla przykładu Lukoil na Zamenhoffa dwa dni temu 2,19zł/l, a na banie przed bramkami w PO 2,67zł/l. Na 50 l baku jest różnica.
  11. Nie zgodzę się, leję często i 0 problemów chociaż batonów nie próbowałem
  12. co tam Pany z drugiej strony monitora?
  13. scq odpowiedział(a) na admin20 temat w Łódzkie
    Panowie gdzie u Was można obejrzeć meczyk przy piwku dzisiaj? Jakiś lokal z dobrym TV? ---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- Sam się dowiedziałem, Alhambra - nawet spoko lokal
  14. Ja również, pozdro tym razem ze Skierniewic
  15. padłem, choć leżę
  16. I tak najlepsza jest DIABELSKA albo rosyjska. btw jadł ktoś czipsy inferno z biedronki ? czego to człowiek z tej biednej biedronki nie wyprodukuje!
  17. spoko, spoko, Arek też ma ją w ofercie, ale kanistry 10l.
  18. bo zadajesz za trudne pytania:grin: Może to by trzeba po jakiemu szwedzku zadać pytanie Va er klokan i teraz wszyscy translator klik, klik
  19. bo zadajesz za trudne pytania:grin: Może to by trzeba po jakiemu szwedzku zadać pytanie
  20. No orlenowca coś nie widać dziś może niedługo już nie Orlenowca własna stację będziesz otwierał? mam rope bene wszystko co chcecie musztardę delikatesową z kamisa też? Słoik bym nabył drogą kupna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.