Treść opublikowana przez scq
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja jestem dostępny! -->
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Arx91 - jeszcze pewnie ta srebrna trąbiła i mrugała awaryjkami? To znam kolesia
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Wstępnie si, chociaż ja napaliłem się na tę sobotę
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pozostaje myśleć nad innym terminem. Moją sytuację znasz, Słupca tylko w weekendy, w ciągu tygodnia Poznań CU
-
Spoty Słupecko - Konińskie
W piątek z wieczora śmigam nad Poznaniem motolotnią, odpada Pozostaje weekend, chyba 24h nie pracujesz?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Witam, Arek ja na weekend jestem w Słupcy, więc się piszę! Termin sobota 06.10.2012, miejsce: Słupecki rynek, a później przed siebie
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Czerwony B5 na konińskich tablicach, ustrzelony na os. Piastowskim 12-09-2012 ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting pzdr!
-
Montaż gazu
Arek co do gazownika z Zagórowa to mogę Ci pewną historię opowiedzieć, miałem 80`tke 90KM i zakładałem LPG w Zagórowie, jeżeli myślimy o tym samym to na pewno będziesz zainteresowany. Co do opłacalności LPG, zadałeś pytanie retoryczne Odnośnie umiejscowienia wlewu LPG, zobaczysz jak wygląda to u mnie, mam przy wlewie paliwa, czad komando, bez rezania zderzaka i wiecznego problemu zagubienia korka, dokopywania się do wlewu w zimie i całego syfu który się tam zbiera. Przerabiałem wlew w zderzaku i NIE POLECAM. Dopłacić 100zł i mieć problem z głowy, schować pod klapką wlewu paliwa. Może uda mi się dobić na sobotę do Słupcy to poruszymy ten temat
-
Rozsypany kluczyk - transponder
Wihajster dziękuję za szybką odpowiedź. Powiedz mi jeszcze coś na temat centralnego, czy istnieje możliwość przerobienia go na otwieranie z klucza? Mam jeszcze problem nieszczelności na centralnym, ale tym będę musiał się zająć w wolnej chwili.
-
Rozsypany kluczyk - transponder
Witam dorumowiczów, poniżej zamieszczam zdjęcie kluczyka, który dziś rozebrałem i co się okazało transponder jak widać był roztrzaskany w pył. Auto pali bez problemów. Mam problem z centralnym, nie otwiera z przycisku klucza. Jak sie ma transponder do centralnego? W jaki sposób go wymienić, używka, nowy? Programować? Dla Was pewnie to banalne pytania, ale ja dopiero co przesiadłem sie do A4 Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów! Dotychczas jeździłem niezawodną i ukochaną w rodzinie od 15 lat 80`tką, B3 w silniku 1.8 PM, modyfikowałem w granicach rozsądku, centralny zamek, czujniki parkowania, zmiana oświetlenia wnętrza, zmiana kierunkowskazów, elektryczny szyberdach. Przeleżałem godziny w instalacji, zmieniałem stabilizatory, rozkręcałem liczniki, męczyłem się z czujnikami, zawieszeniem, wydechem i wiele, wiele innych. Przez co wracając wieczorem do domu mina kobiety była oczywista Niestety w dniu wczorajszym leciwa, lecz solidna babcia została sprzedana (na szczęście w dobre ręce). Długi czas udzielałem się i wertowałem forum Audi 80. Lecz przyszedł czas na zmiany i aktualnie celuję w A4 B5 1.8 125KM. Doświadczenie z A4 już mam, lecz w motorze 1.9 TDI 110 KM. Przesiadywałem na forum 80, więc i na A4 pewnie zarwę nie jedną nockę. Witam jeszcze raz i pozdrawiam