Treść opublikowana przez scq
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tylko gdzie jej dziś nie ma? tego to ja Ci nie powiem .. może jak już bendem prezesem Hehe, te prezesura częstokroć bokami wychodzi, a każdy ma swój mniejszy bądź większy błękitny ocean
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Znam ten ból, mam producenta z Hiszpanii, maszyny dobrej jakości, cena ok, ale 0 wsparcia serwisowego, 0 terminowości, brak najpopularniejszych maszyn na magazynie. Do tego logistyka katastroficzna, klient się krzywi, a człowiek świeci oczyma.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tylko gdzie jej dziś nie ma?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Prywatyzacja?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nidyrydy z pogonieniem czasu, za dużo pracy. Chyba branży nie zmienisz?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaa i wymiany oleju, filtrów znowu!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
IC to tylko kolejny dystrybutor, którego już stać na wysokie ceny produktów. Mała, nowa hurtownia chcąc przyciągnąć klienta, przy identycznym asortymencie może walczyć jedynie ceną i stąd takie różnice jak na Łokietka, ale faktycznie czasami warto poszukać ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ---------- Tak ostro chrapie? Vario nawiedzę Cię w wolnej chwili, może lipiec w kwestii dip`owania ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ---------- aaa i wymiany oleju, filtrów znowu!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No orlenowca coś nie widać dziś Parówki przewraca na dwie dłonie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pocisk na TaRczeX
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nocne forumowisko się szykuje?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Do piątku jestem w Skierniewicach, ale weekend wolny. Można coś wychylić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Spoty Słupecko - Konińskie
Ja w sierpniu będę dostępny i na flachę z mega chęcią wpadnę! Nie alkoholizowałem się od Sylwestra, także abstynencja 100%. Pozdro -.-- Spoty Słupecko - Konińskie
ma yebany rozmach- Spoty Słupecko - Konińskie
Wszystko kwestią gustu, a o nim ponoć lepiej nie rozmawiać Chociaż mojego spojlera z 80`tki B3 za żadne skarby bym nie oddał, no chyba, że z samochodem w zestawie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ---------- Ponawiam pytanie, ma ktoś sensowne dojście do takich marek? Parat, Bahco, Knipex, Wera, Proxxon?- Spoty Słupecko - Konińskie
O Panie toś swap`a zrobił na 2,5 TDI i wstyd Ci, przyznać się nie chcesz? Co do spoilera to tylko moje zdanie, jeżeli Tobie się podoba to czemu nie. Ale pewnie 90% forumowiczów powie Tak w ogóle- Spoty Słupecko - Konińskie
Mnie się nie podoba, graty seryjne tylko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kosmetyka jedynie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niebieski Sprint zdecydowanie :slina: choruje na ten kolor od x czasu. Czerwony do RS`a z pazurem jak najbardziej, ale skoro nikt o RS`ie nie wspominał- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wojtek teraz jest okres przecen i wyprzedaży, także wjedź do M1 na Maltę i na bank coś ciekawego znajdziesz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kaju mateusz16 otwierał ostatnio zatrzaśniętą z pozytywnym skutkiem, pisz do niego- 1.8-1.8T vs 2.4 wzwyż
Jak w tej kwocie, oszczędnie i z pewnym zapasem mocy pod prawą stopą to tylko i wyłącznie 1.8T w konfiguracji z LPG. 1.9 TDI niezajechany do 10 tys znaleźć to rzecz nierealna i zapomnijmy o historiach dziadków z Niemiec. Przy 1.8T jeździe do 140km/h tam gdzie można, energicznym i zarazem eco stylu jazdy spali 10-11l LPG, przy cenach zakupu 1 litr na poziomie 2,15-2,65zł żaden diesel 1,9 nie spali mniej. Mówię z własnego doświadczenia, jeżdżę 1,8T 180KM i 1,9 TDI 110KM. Generalnie jeżeli to Twoje pierwsze auto, a nie wiem jakie masz umiejętności za kierownica, podejrzewam, że Kubicą nie jesteś (bez obrazy) to zastanów się również nad 1.8 ADR, chociaż jest to słabsza opcja 125KM, dla mnie już za mało. Może Tobie na dobry początek wystarczy? Później masz 150-konne Turbo AEB, ew. 180-konnego AJL`a. sry za odgrzanie kotleta, może komuś info się przyda- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Spoty Słupecko - Konińskie