Witam,od paru dni zauważyłem że silnik dziwnie chrobocze po odpaleniu później jak się nagrzeje wydaje się ok.
Nie jest to łańcuch bo on chodzi ok poza tym był wymieniany miesiąc temu z napinaczem i olejem 0w40 Fusch.
Czasem też wieczorem widzę pod światło lekkiego dymka gdzie puszcze koło maski
Załączam filmik:
http://youtu.be/ttW2pKFiUeI
U mnie słychać to tak:
https://youtu.be/v5U2VC35kAk
Wydaje mi się że to napinacz ale jak zapalam rano to nic się nie odezwie tylko przy rozgrzanym silniku
Napinacz jest ORI i troche widać że się poci