Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kaka26

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kaka26

  1. Jaki byłby to koszt razem z uszczelkami? Mój AEB bierze litr oleju na 1000km a zrobiłem nim jakies 4tys. i wlałem około 3,5litra mobila a do tego jeszcze ubywa płyn od chłodnicy:facepalm:. Auto nie kopci sprawdzałem kilka razy.
  2. kaka26 odpowiedział(a) na kaka26 temat w Audi A4 B5
    Po uszkodzeniu przeplywki tzn. oderwaniu przypadkiem tej blaszki i przeczyszczeniu autem teraz jezdze normalnie nie szarpie, spalanie spadlo, przyspieszenie zadowalajace. Czy na takich rzeczach warto oszczedzac? czy jednak tylko nowka orginal?.
  3. kaka26 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Czyscilem przeplywke i oderwalem przypadkowo jedna czesc tego elementu a mianowicie na srodku jest taka blaczka cieniutka.Jaki to ma wplyw?Jak bym wiedzial ze to takie delikatne to bym tego nie tykal a tak sam nie wiem co teraz z tym zrobic. Zdjecie nie jest z mojej tylko wyszukalem na necie. Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 10214780c6922.jpg
  4. Temp. jest stala rowno na bialej kresce 90stopni. Jutro przeczyszcze przeplywke zobaczymy czy to cos pomoze.
  5. Witam wszystkich Mam podobny problem z autem. W mojej audi nie ma znaczenia czy jade na gazie czy na benzynie,czy jest zimny silnik czy nagrzany, nie maja znaczenia obraty silnika czy obciazenie. Szarpie nim bardzo mocno i po pewnym czasie ustepuje. Zdarza sie o coraz czesciej a dzwiek z silnika w tym czasie mozna porownac do ciagnika. Bledy byly sprawdzane i nic, zero bledow. Dodam ze jak nie szarpie to silniczek ladnie pracuje. Moze byc to przeplywka? i czy powinno wykazac na VAGu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.