Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bobik_b

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bobik_b

  1. Bobik_b odpowiedział(a) na Bobik_b temat w Audi A4 B5
    Po przekroczeniu 120 i wystapieniu bledu - test daje wynik = błąd statyczny - brak odczytu z czujnika. Po ruszeniu błąd ustępuje. Problem ten pojawił się po zmianie przegubu.
  2. Linki podane wyżej nie działają. Może ktoś podać jakieś linki co do firm i jakości zawieszenie przez nich oferowanego. Mam A4 1.9 TDI 99-01 Quattro - chce wymienic zawieszenie z przodu na jakieś dobre bo te zamienniki po 600zl na allegro wydaja sie zbyt tanie. Pozdrawiam
  3. Bobik_b opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    WITAM MAM PROBLEM TYPU WŁĄCZAJĄCEGO SIĘ ABS JAK JADĘ SZYBCIEJ NIŻ 120KM/H DOBIJAM DO 120 I PO 5 SEKUNDACH WŁACZA SIĘ ABS A ZA KILKA KOLEJNYCH WŁĄCZA SIĘ BŁĄD I TAK CAŁY CZAS AŻ NIE ZGASZĘ GO I WŁĄCZAM ZAPŁON I JEŚLI NIE JADĘ TO DALEJ BŁĄD JEST ALE JEŚLI ZACZNĘ SIĘ TOCZYĆ BĄDŹ JECHAĆ NORMALNIE TO NAPRAWIA SIĘ I TAK W KOLO. WYDAJE MI SIĘ ZE PONAWIA TEST ABS I WSZYSTKO GRA DO CZASU PRZEKROCZENIA 120. POZDRAWIAM
  4. Mam nowe uwagi co do tych objawow. Jak tylko z minusowej temperatury przechodzi na plus i sie wilgoc zaczyna to sie pierniczy Jak zlapie mrozik to sie naprawia w czasie jazdy...... Jesli to wilgoc za to odpowiada to mam pytanie !!!! Gdzie to ma miejsce ?? I czy znacie na ślasku jakiegos specjaliste co by to naprawil. Pozdrawiam. Przypominam jednoczesny brak wskazan predkosciomierza - szarpanie na 1 i 2 przy 1000-1200 przy powolnym przyspieszaniu i wskaznik paliwa pokazuje w czasie rzeczywistym poziom paliwa ;( tak ze czasem mam pelny bak a czasem zero
  5. Byłem 11.02.09 w ASO na diagnozie. Wynik był taki że zapłaciłem 110zł i nic. 17849 P1441 035 Zawór recyrkulacji spalin -N18 przerwa zwarcie z masą ===== podlaczyli wtyczke ale to wiadomo bylo ze nuema nic wspolnego z moim problemem. 18062 P1654 035 odzcyt pamieci usterek zestawu wskaznikow ===== nic nie komentowali tego ( za malo elektroniki w modelu --- propozycja to 350 za dokladniejsza ekspertyze) Co am myslec o tym ??? Gamonie ??? jak mozna powiedziec ze niewiedza !! Autoryzowany serwis a kase wziol za nic ;( Co ja mam robic?? Czy w ty kraju sa specjalisci ?? Czy tylko biora kase ?? Nawet nikt nie wpadl na pomysl zeby sie kontaktowac z jakimis specjalistami producenta czy cos. POMOCY !!!!!! Boje sie ze serwis mnie naciagnie na 1K i nic nie naprawia.
  6. Witam mam swoje A4 od 5 miesiecy . Koniec 1999 roku. 1.9 TDI Mam mały problem z licznikiem , mianowicie jego ograniczenie pod względem wyświetlanych funkcji Jak widać pokazywna jest temperatura a pod nią jest puste miejsce. Na początku myślałem ze można sobie to przełączyć na inne opcje ale niema czym . zobaczcie tu ..... Czy ten licznik wogóle ma opcje poza temperatura. Co moge zrobić z nim żeby uzyskac coś więcej. Czy będe musiał kupić inny licznik ?? A jeśli tak to czy sam licznik cos zmieni ?? Widac na nim jedno okno jakby nieaktywne. Na alegro nie widziałem takiego licznika jak mój. Większość jest z zegare analogowym.
  7. Witam mam problem z prędkościomierzem ktory nie dziala Czasem dziala a czasem zero. Czasem jak jade to podnosi sie i opada. Czasami chwile dziala albo wrecz odwrotnie wogole nie podnosi sie ani na chwile. Objawy pojawily sie rownoczesnie z niestabilna praca na 1 i 2 bigu - tzn czasem dostaje czkawki na tych biegach i wskaznik paliwa podaje w czasie rzeczywistym poziom paliwa - jak najade na progi albo ostro skrecam to od razu zaczyna latac wraz z poziomem paliwa (tak mi sie przynajmniej wydaje) Juz mi sie to kiedys przytrafilo ale sie naprawilo po 2 dniach ale teraz to juz trwa 2 tygodnie i nic. Te 3 objawy pojawiaja sie jednoczesnie .
  8. Ile takie nowe turbo bedzie Cie kosztowac ??
  9. Witam wszystkich forumowiczow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.