Treść opublikowana przez DjRoll
-
Spoty wrocławskie
:hi: Pany nie chce ktoś może gleby do a4 b5 sedan (jeśli ma jakieś znaczenie to 1.9 tdi)? najchętniej wymienię 1 za 1 za normalną zawiechę
-
Spoty wrocławskie
Pany potrzeba mi na gwałt na wczoraj stacyjka od B-piątki bo miałem włam do auta jest ktoś może w posiadaniu nie potrzebnej sztuki ? może być bez kluczyka:decayed:
-
Spoty wrocławskie
:hi: Panu potrzeba mi pomocy, mianowicie jak już tam jakiś czas temu pisałem pękła mi rura pomiędzy Turbo a IC auto straciło moc itd, potem na chwile zanim załatwiłem nowy wąż zakleiłem taśmą aluminiową ten rozwalony i auto zbierało się ślicznie i jeździło chyba lepiej niż po programie (jakiś tydzień może 2 po zrobieniu programu rozerwało wąż),człowiek cały HAPPY:decayed: no ale jako że to było tylko na chwilę to tak jak i przewidywałem po 3 dniach taśma puściła auto znów straciło moc problem polega na tym że jak założyłem nowy wąż to auto nie jeździ tak jak z tym starym zaklejonym taśmą wężem, i pytanie co to może być lub jak to sprawdzić i czy ktoś może mi w tym pomóc ?
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
To i tak nic nie daje nie wolno i już, żadna folia nie mieści się w granicy dozwolonej przepuszczalności światła:facepalm: Wgl Jupi:D udało się kupić 1 wąż Wąż turbosprężarki Audi A4 B5 1.9 TDI 90KM AHU (3362122211) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. został jeszcze tylko dolotowy do Turbo
-
Spoty wrocławskie
Jakby to powiedzieć było: zdzieraj pan te folie z przednich szyb ! Powinni Ci dowód zabrać policmajstry a nie tylko gość się na przeglądzie przyczepił... Z drugiej strony gdyby wyjechał z podbitym przeglądem i zaraz za rogiem policaje by stały to stacja diagnostyczna ma po nosie
-
Spoty wrocławskie
Wszystko jest kwestią ugadania, nie widziałem żeby ktoś potrzebował reklamować Jakie Autko ile szyb i wgl na pewno nie dużo
-
Spoty wrocławskie
Na ul. Żmigrodzkiej sprzedają tą folie, nie znam firmy ale jest wysokiej jakości. z tego co czytam na ich stronie to mają firmy Global, Armolite oraz firmy Sun-Gard. A jako że ma spore zniżki tam to klient płaci znacznie mniej Ponadto widziałem sporo prac z pod jego ręki i nigdy do niczego nie mogłem się przyczepić
-
Spoty wrocławskie
Muszę w S2 przyciemnić zobaczymy czy dobrą cene zrobi Całe czy tył tylko ? Muszę w S2 przyciemnić zobaczymy czy dobrą cene zrobi Ja również byłbym chętny:decayed: ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- Nie ma już sensu tam dzwonić To gdzie dzwonić ? Coś pewnie uda się ugadać, choć pewnie nie wiele bo i tak już bardzo mało bierze Jak coś to piszcie sms-a jakie autko i wgl to po przekazuje temat
-
Spoty wrocławskie
Dziękuje jutro wam jutro będę tarabanić bo dziś lekko je zakleiłem taką taśmą "amelinową" ale to na pewno na długo nie pomoże więc ślicznie dziękuję a tak apropos to mam znajomka we Wrocławiu który tanio i dobrze przyciemnia szybki, więc jak by ktoś potrzebował to 783-673-620 i przekaże temacik dalej
-
Spoty wrocławskie
:hi:Dobry Panowie (i ew. Panie) wiemy kto może mieć od B5 rurę zasilającą turbo i taką rurę miedzy turbo a ic do 1,9 90km najlepiej Wrocław ?
-
Spoty wrocławskie
bry pany ma ktos lampe lewa tylna no b5 przd lift? potrzeba mi tez panel klimatronika od prrzd lifta. pisze tutaj bo zalezy mi zeby byl szybko i na miejsccu
-
Spoty wrocławskie
Przód tak, tył nie ahhh:facepalm:a akurat na tyle najbardziej zależało
-
Spoty wrocławskie
Pany mam pytanko orientuje się ktoś czy takie coś Zawieszenie Gwintowane FK! Passat B5 B5FL 3B 3BG (3241673954) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Podpasuje do mojej b5 ?
-
Spoty wrocławskie
Jak jesteś zadowolony to jeździj Co tam masz zmienione poza wtryskami ? Tak jak mówiłem wtryski 216 i program i z mojego 90 konnego AHU wyskoczyło kilka koni więcej podobno jest szansa na więcej jak wsadzę zdrowsze turbo bo to już ledwo dyszy
-
Spoty wrocławskie
mam kreseczki moje jak by ktoś był zainteresowany co o tym myślicie ?
-
Spoty wrocławskie
bry reasumując dość mieszane zdania na temat short`a wydaje mi się że mam ochotę się skusić na to a dlaczego ? hmmm no z 2 powodów często szybko zmieniam biegi (z short`em też będzie możliwość wmiarę powolnej - normalnej zmiany biegów ) po 2 jako że short jest z kulką i koszem to zredukuje luzy na drążku zmiany biegów które doskwierają mi a short jest znacznie tańszy od oryginalnego:wink:zestawu więc mamy przyjemne z pożytecznym Problem teraz zrobił się następujący że ten sklep nie ma już short-ów a nie mogę nigdzie znaleźć
-
Spoty wrocławskie
o ku... :facepalm::facepalm: znaczy że lepiej nie ?
-
Spoty wrocławskie
:hi:Witam tak sie zastanawiam myślicie że takishort shifter podejdzie do mnie i czy to wgl dobry pomysł go montować ? SHORT SHIFTER AUDI A4 1996-01 SKLEP TUNING : najlepszy sklep z czciami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozprki, produkty najwyszej jakoci!
-
Spoty wrocławskie
Siema!Szrot Audi masz pod Sobótką. Nie mają strony www a tel. gdzieś zapodziałem. Mają głównie manele od Audi właśnie.[ Ślicznie dziękuję udało mi się już ogarnąć ale na przyszłość przyda sie info:hi: P.s tak przy okazji chciał bym polecić nowo poznanego kolegę który dziś zakładał mi wtryski i robił program:decayed:, chłopaczek zaczyna dopiero ale autko magia jeździ :wink:urzęduje na Milickiej we WRO jak coś to przekaże jakiś kontakt Jak ktoś będzie zainteresowany to jutro jakieś kreski wrzucę jaki jest koszt programu?? nie chciał bym mówić co i jak i ile:naughty: jeśli chcesz to podam ci nr ale naprawdę dobra cena:wink: i jakość super
-
Spoty wrocławskie
Siema!Szrot Audi masz pod Sobótką. Nie mają strony www a tel. gdzieś zapodziałem. Mają głównie manele od Audi właśnie.[ Ślicznie dziękuję udało mi się już ogarnąć ale na przyszłość przyda sie info:hi: P.s tak przy okazji chciał bym polecić nowo poznanego kolegę który dziś zakładał mi wtryski i robił program:decayed:, chłopaczek zaczyna dopiero ale autko magia jeździ :wink:urzęduje na Milickiej we WRO jak coś to przekaże jakiś kontakt Jak ktoś będzie zainteresowany to jutro jakieś kreski wrzucę
-
Spoty wrocławskie
hejoł! wiecie może gdzie znajdę jakiś szrot u nas czy miejsce gdzie uda mi się kupić 2 węże od turbo Bo na gwałt potrzebuje do mojej B5
-
Spoty wrocławskie
muszę zapisać nr:wink: a wy byliście gdzieś na parkingu na magnolii czy pod mm czy w środku w magnolii ?
-
Spoty wrocławskie
ahhh byłem koło 18 szukałem szukałem i nie znalazłem:facepalm: pewnie słabo szukałem
-
Spoty wrocławskie
no i oto chodzi że koszta niewielkie:cry:a projekcik jeśli będzie to na lato może później :whistling:więc narazie zostaje przy trochę szybszej opcji i słabszym silniku ja raczej podejdę przed pracą na parę chwil