-
Wąż chłodnicy numer?
Witam, z uwagi na fakt iż zaczęło ubywać płynu w avb znalazłem przyczynę jest to wąż 038121086L ( blok silnika chłodnica oleju) ale nie umiem znaleźć gdzie go kupić, niema go w sprzedaży? ma ktoś jakiś inny numer oem?po czym szukać? cały zestaw wężów? Pozdrawiam
-
Proszę o analizę logów AVB pomowtryskiwacze
ok, spróbuje te rzeczy posprawdzać, lepsze paliwo tzn ultimate bp albo to lepsze z Orlenu? Która wybrać : statoil,bp,orlen? Rozumiem ze chodzi o ten temat który Ty napisałeś tzn:"pompowtryski-pd-demontaz-wymiana-ustawienie" zaleje mu stp przegonie ją z 30km i zrobie logi. Zrobiłem małą przejażdżkę autostrada około 3 tyś obr, jakieś 45km wiec auto dogrzane log1: http://vaglog.pl/log-013_004_023_8puPW.html log2: auto chwile postało, przejechałem na spokojnie 5 km i rozpocząłem logowanie http://vaglog.pl/log-004_013_023_Mz2oCk.html
-
Proszę o analizę logów AVB pomowtryskiwacze
delikatne drgania są ale nie umiem ich ocenić, porównać czy tak ma chodzić silnik czy nie. http://vaglog.pl/log-001_004_013_s5l02D.html silnik zimny później pojadę gdzieś i zrobię na ciepłym dostałem jeszcze takie info: Zdejmij pokrywę zaworów i powypinaj wtyczki od PD i spróbuj delikatnie podoginać metalowe styki do środka żeby mocniej przylegały. Ogólnie korekcje nie są najlepsze. Warto też sprawdzić regulację pompek. Ustawienie rozrządu sprawdź w grupie 004 ostatnia pozycja, powinno być w przedziale -0.6...+0.6
-
Proszę o analizę logów AVB pomowtryskiwacze
Powiem ci ze auto mam od tygodnia, nie wiem ile pali bo komputera nie mam , zrobiłem nim 500km i mam powyżej pół baku, zatankuje to bede wiedział ile pali, drgania małe są ale o jakich drganiach mówimy? Log na zimnym czy ciepłym? nie kopci, odpala normalnie, przebieg 295 pewny ogólnie w rodzinie jest jeszcze avg i chodzi silnik podobnie przebieg (podobno 265)
-
Proszę o analizę logów AVB pomowtryskiwacze
A stan tych wtrysków jest miarę ok? bo na tę chwile ten samochód musi być jezdny codziennie, tak do marca około 8-10tyś km. Wtedy dopiero będę mógł go odstawić gdzieś, a wiadomo pewnie 2-3dni będzie stał rozebrany
-
Proszę o analizę logów AVB pomowtryskiwacze
A samo czyszczenie LM coś da, sam się nie podejmę wymiany o-ringów wiec muszę znaleźć kogoś kto mi to zrobi , szybko i tanio
-
Proszę o analizę logów AVB pomowtryskiwacze
Witam, Proszę o analizę logów 1.9Tdi AVB 101KM Czy to już czas na pompki czy uszczelki wystarczą. 1. Auto zimne wolne obroty http://vaglog.pl/log-013_018_023_31f30s.html 2. Auto 90 stopni wolne obroty http://vaglog.pl/log-013_018_023_U78aJH.html 3. Auto 90 stopni obroty około 1900 http://vaglog.pl/log-013_018_023_X8ydkW.html Pozdrawiam
-
Brak mocy, obroty max 3tys
ori 30zł, nie kupiłem nowego bo nie wiedziałem czy mój jest popsuty, dasz rade sprawdzić u siebie te temp?
-
Przeplywomierz
058133471 058133471X 06A906461B 06A906461BX http://ifinterface.com wybierasz carprog2 pożniej swoje auto i na końcu 133-28
-
Brak mocy, obroty max 3tys
czujnika nie zmieniłem, kupiłem na allegrogo ale nie przyszedł jeszcze
-
Sam daje gazu, problem z przepustnica?
robi się ! ja robiłem vagiem bo inna metoda nie działała
-
Brak mocy, obroty max 3tys
czujnik temp odpinałem ten 4 pinowy, zniknęła temp za zegarach i chwile lepiej chodził , możesz sprawdzić u siebie te temp?
-
Brak mocy, obroty max 3tys
Zrobiłem pomiary vagiem 4.9 ( z opisami bloków i ) Silinik: blok 3 6 stopni temp silnika 19,5 temp zasysanego powietrza blok 21 6 stopni kompresor klimy blok 24 19 przed gmp temp silnika Zegary: blok 3 50 stopni Klimatronik: blok 6 5 stopni wyliczana temp zewn 8 stopni temp swierzego powietrza 5 stopni temp zewn blok 7 10 stopni czujnik temp na desce 50stopni temp silnika PS. jak dla mnie, jak coś nie działa to trzeba sprawdzić dlaczego, co było jest przyczyna, kiedyś mi wywaliło bezpiecznik ten co jest sonda i go wymieniłem kilka razy, aż się okazało (ze robiła sonda zwarcie ) że spaliła mi się cała instalacja od lambdy do komputera. Czy ktoś z kolegów może mi sprawdzić na vagu jak wyglądają u niego te temp na klimie i liczniku? Witam ponownie biorę się jeszcze raz za wymianę części bo nie wiem czy są sprawne w 100% wiec: dziśmi sonda padła Potrzebuje sondę jej numer to : 032906265 ,ale w aucie miałem założona taka 058906265b czy może jednak kupić te: ntk-oza624 potrzebuje cewkę : moja ma numer 8d0905105 ale czy czasem od 80 nie będzie pasować? 8A0905105 ?
-
Proszę o pomoc w diagnozie
Witam Proszę was o pomoc w diagnozie problemu z a4 b5 adp. Ogólny brak mocy , przerywa, wysoka temp silnika (tak jak by za dużo paliwa spalał) Wykonałem tylko logi statyczne, auto nie jest w stanie zrobić dynamicznych. Zrobiłem wszystkie bloki grupa 0 http://vaglog.pl/log_254984.html grupa 1 http://vaglog.pl/log_254950.html grupa 2 http://vaglog.pl/log_254955.html grupa 3 http://vaglog.pl/log_254958.html brupa 4 http://vaglog.pl/log_254952.html grupa 5 http://vaglog.pl/log_254954.html grupa 6 http://vaglog.pl/log_254962.html grupa 8 http://vaglog.pl/log_254956.html grupa 9 http://vaglog.pl/log_254957.html grupa 10 http://vaglog.pl/log_254959.html grupa 11 http://vaglog.pl/log_254960.html grupa 12 http://vaglog.pl/log_254961.html grupa 13 http://vaglog.pl/log_254964.html grupa 14 http://vaglog.pl/log_254967.html grupa 15 http://vaglog.pl/log_254965.html grupa 16 http://vaglog.pl/log_254968.html grupa 17 http://vaglog.pl/log_254970.html grupa 18 http://vaglog.pl/log_254972.html grupa 19 http://vaglog.pl/log_254976.html grupa 20 http://vaglog.pl/log_254973.html grupa 21 http://vaglog.pl/log_254974.html grupa 22 http://vaglog.pl/log_254971.html grupa 23 http://vaglog.pl/log_254979.html grupa 24 http://vaglog.pl/log_254978.html grupa 97 http://vaglog.pl/log_254980.html grupa 98 http://vaglog.pl/log_254981.html zrobiłem również logi zaczynając od około 2000 obrotów , później na 3000 i na końcu bez gazu Grupy: 003, 004, 005. http://vaglog.pl/log_254951.html Grupy: 006, 008, 010. http://vaglog.pl/log_254953.html Grupy: 011, 012, 013. http://vaglog.pl/log_254963.html Grupy: 014, 015, 016. http://vaglog.pl/log_254966.html Grupy: 020, 021, 022. http://vaglog.pl/log_254975.html Grupy: 023, 024, 097 http://vaglog.pl/log_254977.html Grupy: 098, 099. http://vaglog.pl/log_254983.html Sonda mi padła dlatego nie ma 7 i 9 , ale bez sondy powinien jechać kiedyś bez sondy i przepływki chwile jeździłem. auto ma lpg są to logi na benzynie , zrobić na LPG ? ktore grupy dzięki ,
-
schemat instalacji elektrycznej
Witam, Panowie czy posiadacie schemat instalacji elektrycznej, a mianowicie potrzebuje rozpisu pinów do czujnika temperatury 4 pinowego, gdzie idą te kable? do komputera? Musze je przemierzyć, w schemacie sam naprawiam a4 nie umiałem się dopatrzyć opisu tej wiązki. Pozdrawiam,
y4kub
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta