Treść opublikowana przez roverck
-
Zawieszenie wielowahaczowe
Ok Panowie trochę mnie uspokoiliścię szukam takiego auta ponieważ dojeżdżam do pracy 70km i z tego jest z 30 po dołach w obie strony wychodzi 60 i tak 7 razy w miesiącu to jest 420 po dołach jezdzę na zmiany raz koledzy raz ja. Zawiecha się zużywa nie dawno wymieniałem wahacze zostały mi tylko dwa banany do wymiany a już słyszę ze coś mi tłucze w lewym kole to jest niepokojące że znowu trzeba coś wymienić i kasę wkładać. Myślałem nad czym pseudoterenowych hyundai tuscon lub kia sportage i w benzynie ponieważ chciałbym w gaz założyć. Kiedyś zastanawiałem się nad b6 2.0 130km ale słyszałem różne opinie że przestarzały silnik że olej bierze itd, a 1.8t trudne do zagazowania bo bezpośredni wtrysk. Nie potrzebuję jakiejś rakiety byle się nie psuł był bezpieczny i w miarę dobrze się wyprzedzało, bez turbin kół dwumasowych itp. Co myślicie??
-
Zawieszenie wielowahaczowe
Kase na nowe auto mam 20tys zł przeznaczone wiec szukam do 20 auta bez aluminiowego zawieszenia wielowahaczowego, jakieś propozycje?
-
Zawieszenie wielowahaczowe
Witam. Czy wiecie może jakie auta nie posiadają wielowahaczowego zawieszenia? Mam zamiar zmienic auta ale juz bez tego zawieszenia
-
Listwa
dzięki od spodu czyli tam gdzie się otwiera klapę?
-
Listwa
Witam. Czy jest możliwość wymontowania tej listwy z klapy zaznaczonej na zdjęciu?
-
Mocowanie prawej lampy
Witam. Potrzebuje mocowania prawej lampy chodzi o to ucho które trzyma lampe do ramy silnika przykręcane na śrube. Pękło mi prawe czy można takie coś dokupić i dorobić?
-
Średnica głośnika
doradziłbyś jakiś komplet?
-
Średnica głośnika
Witam. Jak w temacie jaka jest średnica głośnika do przednich drzwi a4 fl od strony kierowcy, chce wymienic bo zaczął mi pierdzieć.
-
Problem z reflektorem
wyleciała sruba z zaczepów juz zrobiona. Dzięki
-
Problem z reflektorem
Witam. Kupiłem reflektor prawy po lifcie przedni i okazało się że w środku luźno lata odblask widać to wyraźnie w nocy jak się jedzie po nierówności. Czy jest na to jakiś sposób?
-
Brzęczenie przy dodawaniu gazu w A4 B5 1.8
Witam. Mam taki problem z autem iż w czasie jazdy a także na postoju gdy dodaje nagle gazu to coś mi brzęczy takie "wwwrrr" trwa to kilka sekund. Sprawdzałem tumik i wszystko ok, czy to może być kolektor moze to jakieś płytki w środku zużyły się.
-
Jakie reflektory przednie?
Witam. Mam uszkodzony prawy reflektor i musze kupić inny który z tych dwóch bedzie najlepszy? LAMPA PRZEDNIA AUDI A4 B5 99-00 PRAWA !NOWA! (3879807904) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. PRZEDNIA LAMPA LEWA PRAWA AUDI A4 B5 LIFT - CZESCI (3912345627) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Czy mozna kupic zestaw naprawczy do lampy ?
Na forum jest ktoś kto sprzedaje takie rzeczy?
-
Czy mozna kupic zestaw naprawczy do lampy ?
Witam. Miałem dzisiaj delikatną stłuczkę i w prawym przednim reflektorze w środku odpadła srebrna obudowa odbijająca światło, oraz połamały się dwa plastiki trzymające reflektor na śrubach ale nie wyleciał trzyma się jakoś. Jest jakaś możliwość naprawy tego czy trzeba nowy reflektor?
-
Co sądzicie o tych wahaczach
nie musze teraz trzeba wymienic dwa dolne banany poczytalem troche na forum i ludzie chwalą mastersport moze kupic dwie sztuki?Wahacz dolny tylny lewy AUDI A4 A6 PASSAT B5 (3752499817) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Wahacz dolny tylny prawy AUDI A4 A6 PASSAT B5 (3752499890) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Myslałem takze o ruville WAHACZE DOLNE AUDI A4 A6 VW PASSAT B5 FL RUVILLE (3737477627) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Co sądzicie o tych wahaczach
Witam. Zamierzam zakupić te wahacze WAHACZE ZESTAW AUDI A4 B5 A6 C5 VW PASSAT B5 FEBI (3740802318) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jak myslicie są to orginały? Może mi ktoś polecic sprzedawce i firmę potrzebuje na teraz dwóch "bananów" na lewą i prawą strone bo już mi tłucze na dołach.
-
Czy to dobry zestaw?
Na całym zbiorniku robie 460-70 km
-
Czy to dobry zestaw?
Mam takie wrażenie że auto lepiej idzie na gazie niż na benzynie. Czy ten pierwszy przegląd muszę zrobić po 1000km? I nie wiem czy tak ma być ale gdy wracam z pracy wieczorem zostawiam auto na noc to gdy rano wchodzę do auta to w kabinie gaz czuć.
-
Czy to dobry zestaw?
Witam zamontowano mi w aucie instalacje LPG chce zapytać wtajemniczonych czy mam dobry zestaw zamontowany: Zbiornik: bormech 55l 80% napełnienia Wielozawór: tomasetto achille gazoszczelna obudowa: bormech reduktor/parownik: ac s.a r 01 zawór odcinający: valtek 03 przewody: fagumit klasy2, faro typu h2 klasy1 wraz ze złączami wlew paliwa obok wlewu benzyny: tomasetto mosiężny wtryskiwacz: AC W01 (mówili że japońskie mają wytrzymać 130.000 przebiegu) czujnik cisnienia ac autogaz ps 01 klasa2 jednostka sterująca: AC S.A STAG-4 koszt instalacji 2100zł
-
Problem z tylnim zderzakiem
witam. ułamaną mam ta czesc zderzaka czy na alegro znajdę tą czesc jak ona sie nazywa?
-
Szum ze słupka środkowego
dzięki za rady
-
Szum ze słupka środkowego
A jakbym chciał to zrobić w warsztacie to do jakiego mam się zgłosić? Blacharskiego czy lakiernika?
-
Szum ze słupka środkowego
drzwi nie siedzą dzisiaj sprawdzałem sztywne są. To gdzie mam szukać przyczyny? Jak ją rozwiazac?
-
Szum ze słupka środkowego
tak znika o to mi chodziło ---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ---------- ---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ---------- ---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ---------- dokładnie nie wiem skąd ten szum ale jak docisne w tych miejscach i trzymam to nie słychac
-
Szum ze słupka środkowego
nic mi się nie rusza poprostu szumi a jak docisne z całej siły to przestaje