-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Trzyma się dobrze spoiwo tych blaszek ?
-
Auto nie odpala :(
Sprawdz czy dziala zawor elektromagnetyczny odpowietrzania zbiornika jest kolo filtra paliwa, odpal auto i sluchaj czy cyka sobie.
-
zimny - ciężko odpala na benzynie
Witam ja tez mam podobny problem, kiedys ciezko odpalał na benzynie aż wkoncu wcale przestał. Jedynie awaryjnie z gazu daało rade. mechanik stwierdzil ze to wina komputera, wymienilem go. Pojezdzilem 4 dni dobrze bylo i teraz znow ta sama sytuaacja. Pompa z plywakiem wymieniana ostatnio byla, odlaczenie aku nic nie dało, vag nic nie pokazuje, gazownik na wymianie filtrow mowil ze z gazem jest wszystko ok. I nie wiem co teraz robic..
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Jak byś coś wymyślił to bylo by fajnie, czasem przydalo by sie to światło z przełacznika. No i po otwarciu drzwi tez fajny efekt ;D
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
fanthomas18 Najlepiej bym chcial aby działało po otwarciu drzwi i wlaczeniu lampki w poz. 1.
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
fanthomas18 mi się wydaje ze plus jest taki jaki w opisie bo jest stały, a zmienić trzeba podłaczenie minusa na jakiś kabel od lampki tylko który to ;
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
ADHDmfe ale tam jest po otwaraciu danych drzwi albo obojetnie ktorych. A ja chce aby z lampka sie zapalaly
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Czy wie ktoś, w które kabelki się wpiąć aby lampki zapalały się razem z lampa podsufitówką ?
-
Brak nawiewu na szybe B5 95r
Ok juz znalazlem na allegro identyczne sa za 80 i 100 zl a jakies inne to od 15zl. Dzieki za podpowiedzi problem rozwiazany
-
Brak nawiewu na szybe B5 95r
Ten na zdj akurat nie jest moj ale mam identyczny
-
Brak nawiewu na szybe B5 95r
0 132 801 027
-
Brak nawiewu na szybe B5 95r
Chodzi o ten http://chelm.info.pl/foto/audipost/7.jpg, ale ogolnie to najbardziej o sam silniczek w nim ktory wyglada tak.http://chelm.info.pl/foto/audipost/5.jpg
-
Brak nawiewu na szybe B5 95r
Znaczy mi sie bardziej wydaje ze komutator albo szczotki w silniku a nie potencjometr. Ciekawe ile kosztuje teraz taki silniczek bo na allegro nie widze zadnego
-
Brak nawiewu na szybe B5 95r
Zgadza sie wymienilem srodek jednego do 2 i chodzi. Tylko z tego silniczka niebieskiego nie ma mozliwosci nawiewu na szybe ? Czyscic nie ma z czego bo jest w idealnym stanie ale nie ma sily ciagnac, wiec chyba do wymiany..
-
Brak nawiewu na szybe B5 95r
Gdy właczam nawiew na szybe to wieje na nogi. Klimatyzacja pokazala mi 2 bledy - 11.5, 13,5 czasem zamiast 11,5 - 11,2. Vag pokazal 603 Siłow.klapy przestrzeni dol./odmraż.-V85 zablokowany lub brak napięcia 602 Potencjometr w V85-G114 przekroczona wartość adaptacji 601 Potencjometr w V70-G112 zwarcie do masy 604 Potencjometr w V71-G113 przekroczona wartość adaptacji 771 Czujnik poziomu paliwa G - czasem jeszcze wyskakuje Usuniecie bledow oczywiscie nie pomoglo, czytalem o przeczyszczeniu silniczka klapy centr. Wiec go wyjolem i sprawdzilem ale on chodzi, recznie sprobowalem nastawic klape na szybe lecz oczywiscie nie wialo na szybe tylko na nogi i jak by gdzies w srodku sie wezyk odlaczl. Czy macie moze jeszcze jakies pomosly jak to naprawic bo na forum juz nic nie znalazlem..