Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamillo1992

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kamillo1992 odpowiedział(a) na Kamillo1992 temat w 1.8T
    Oki już zamówiłem kabel do końca tygodnia zrobię logi
  2. Kamillo1992 odpowiedział(a) na Kamillo1992 temat w 1.8T
    A mam takie pytanie jak i czym te logi zrobić a i jaki program jest potrzebny
  3. Kamillo1992 odpowiedział(a) na Kamillo1992 temat w 1.8T
    Właśnie kodu niepamiętnych ale wyskakuje blok 1 mieszanka zbyt uboga a sonda sprawdzona i działa i nie wiem nadal gdzie szukać przyczyny jak dodaje gazu powyżej 3500 słychać szczenię gwizd Syvzenie
  4. Kamillo1992 odpowiedział(a) na Kamillo1992 temat w 1.8T
    A jak najlepiej sprawdzić szczelnosc
  5. Kamillo1992 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam prosił bym o pomoc ! W mojej a4 b6 quatro oznaczenie silnika bfb zapalił się silniczek na liczniku na początku sprawdziłem podcisnienia dolot wymieniłem zawór dv bo puszczal w obydwie strony po usunięciu błędu jest ok po około 100 km znów się zapala i auto jakby straciło troszkę na mocy jeśli by mógł by pomóc będę wdziecNy Błąd na kompie pokazuje blok 1 zbyt uboga mieszanka
  6. Kamillo1992 odpowiedział(a) na Kamillo1992 temat w 1.8T
    Lpg niemal i niemal zabardzo jak zrobić logi sprawdziłem podcisnienia i są ok może świece są winne??
  7. Kamillo1992 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mam problem z a4 b6 1.8 turbo quatro problem polega na tym iż na wysokich obrotach koło 5000 obr trzesie silnikiem i od 3 biegu do 5 niewiem co się może dziać oraz że Stratu muli się po chwili od 2000 obr dostaje kopa jeśli by mógł mi podpowiedzieć co może być z góry dzieki
  8. Witam mam pytanie odnośnie sprężarki klimatyzacji czy te koło na sprężarce powinno luźno się kręcić czy nie kupiłem samochód z niedziałając Klima
  9. no ok a może btc to wina przytartego magla ???kolega stwierdził że to magiel ale moim zdaniem pompa
  10. Kamillo1992 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam posiadam audi a4 b5 1996r 1.9 tdi 1z i mam problem jakieś pół roku temu wymieniłem maglownicę . Miałem ZF ale założyłem kayo i mam problem na zimnym silniku pompa wspomagania nie wyje i normalnie chodzi a jak już temp. wskoczy wyzej to strasznie wyje mi pompa i zaczyna być brak wspomagania tylko przy wyższych obrotach powraca ale straszne wycie jest
  11. Jak to bo nic nie rozumie
  12. Witam mam pytanie mogę kupić sterownik po chipie i mam pytanie czy silnik mi na nim odpali numery ecu są zgodne z tymi co mogę kupić
  13. czyli bez problemu mogę kupić z inną literką kompresor a przewody od skraplacza do sprężarki we wszystkich modelach są takie same bo słyszałem że tylko 2.8 i 2.7 miały inne sprężarki
  14. WITAM POSIADAM a4 b5 1995/96 i mam problem z kupnem sprężarki ponieważ na sprężarce widnieją takie numery ZEXEL DCW 17B 8d0 260 805 i mam pytanie czy sprężarki z takim numerem lecz na końcu z jakąś literką np. J będzie pasowałą do mojej a4 proszę o pomoc
  15. czyli co jest do wymiany ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.