Treść opublikowana przez Kamillo1992
-
Check Engine bfb uboga
Oki już zamówiłem kabel do końca tygodnia zrobię logi
-
Check Engine bfb uboga
A mam takie pytanie jak i czym te logi zrobić a i jaki program jest potrzebny
-
Check Engine bfb uboga
Właśnie kodu niepamiętnych ale wyskakuje blok 1 mieszanka zbyt uboga a sonda sprawdzona i działa i nie wiem nadal gdzie szukać przyczyny jak dodaje gazu powyżej 3500 słychać szczenię gwizd Syvzenie
-
Check Engine bfb uboga
A jak najlepiej sprawdzić szczelnosc
-
Check Engine bfb uboga
Witam prosił bym o pomoc ! W mojej a4 b6 quatro oznaczenie silnika bfb zapalił się silniczek na liczniku na początku sprawdziłem podcisnienia dolot wymieniłem zawór dv bo puszczal w obydwie strony po usunięciu błędu jest ok po około 100 km znów się zapala i auto jakby straciło troszkę na mocy jeśli by mógł by pomóc będę wdziecNy Błąd na kompie pokazuje blok 1 zbyt uboga mieszanka
-
Problem z dlawieniem
Lpg niemal i niemal zabardzo jak zrobić logi sprawdziłem podcisnienia i są ok może świece są winne??
-
Problem z dlawieniem
Witam mam problem z a4 b6 1.8 turbo quatro problem polega na tym iż na wysokich obrotach koło 5000 obr trzesie silnikiem i od 3 biegu do 5 niewiem co się może dziać oraz że Stratu muli się po chwili od 2000 obr dostaje kopa jeśli by mógł mi podpowiedzieć co może być z góry dzieki
-
klimatyzacja
Witam mam pytanie odnośnie sprężarki klimatyzacji czy te koło na sprężarce powinno luźno się kręcić czy nie kupiłem samochód z niedziałając Klima
-
a4 b5 pompa
no ok a może btc to wina przytartego magla ???kolega stwierdził że to magiel ale moim zdaniem pompa
-
a4 b5 pompa
Witam posiadam audi a4 b5 1996r 1.9 tdi 1z i mam problem jakieś pół roku temu wymieniłem maglownicę . Miałem ZF ale założyłem kayo i mam problem na zimnym silniku pompa wspomagania nie wyje i normalnie chodzi a jak już temp. wskoczy wyzej to strasznie wyje mi pompa i zaczyna być brak wspomagania tylko przy wyższych obrotach powraca ale straszne wycie jest
-
ECU a4 b5 1.9 1z
Jak to bo nic nie rozumie
-
ECU a4 b5 1.9 1z
Witam mam pytanie mogę kupić sterownik po chipie i mam pytanie czy silnik mi na nim odpali numery ecu są zgodne z tymi co mogę kupić
-
pomocy !!!!
czyli bez problemu mogę kupić z inną literką kompresor a przewody od skraplacza do sprężarki we wszystkich modelach są takie same bo słyszałem że tylko 2.8 i 2.7 miały inne sprężarki
-
pomocy !!!!
WITAM POSIADAM a4 b5 1995/96 i mam problem z kupnem sprężarki ponieważ na sprężarce widnieją takie numery ZEXEL DCW 17B 8d0 260 805 i mam pytanie czy sprężarki z takim numerem lecz na końcu z jakąś literką np. J będzie pasowałą do mojej a4 proszę o pomoc
-
Problem z klimą
czyli co jest do wymiany ??
-
Problem z klimą
witam posiadam audi a4 1996 1z 90 km TDI i mam problem z klimatyzacją chciałem ją naprawić ale nie wiem czy siadło sprżęgło od klimy czy tylko łożysko jak przekręce tym kołem od kompresora to strasznie szumi i nie wiem czy to tak ma być \??
-
problem
witam mam problem z klimą ;( kupiłem samochód pół roku temu i sprzedający mi powiedział że sprężarka ma padnięte łożysko na sprężarce czy cos takiego i mam pytanie czy te kółko na pasek na sprężarce da się przekręcić bez problemu czy musi stawiać opór u mnie jest bez oporu i szumi strasznie
-
Problem ze skrzynią:(
Witam posiadam audi a4 1.9 tdi 90 ps 1996 kod 1Z i mam problem padł mi chyba synchronizator 3 biegu ponieważ jak wrzucam 3 to słyszę zgrzyt i jeszcze dziś chciałem włączyć wsteczny a tu nic nie da się mam pytanie co z tym zrobić ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ---------- i jak wcisnę sprzęgło to słychać takie metaliczny odgłos jeżeli chodzi o sprzęgło to jest raczej ok nie ciągnie
-
krztuszenie się silnika
kolego wyczyść nastawnik od pompy i powinno starczyć miałem ten sam problem ale jak już zacznie szarpać cały czas to i wymiana wtrysków cię czeka jak i mnie
-
Szarpanie podczas jazdy
bo tak będzie wyczyść nastawnik i będzie dobrze ---------- Post dopisany 04-05-2013 at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 22:46 ---------- tak kolego spróbuj z nastawnikiem pompy
-
Szarpanie podczas jazdy
chyba trzeba ja teraz wszystko robiłem to ci powiem że chyba coś trzeba ale mam126.7 i 302 NM
-
Panel klimatyzacji a4 b5
a jeżeli inni zmieniają na 2din i wszystko działa to czemu nie będzie dzałał ten ?
-
Panel klimatyzacji a4 b5
Witam posiadam audi a4 b5 1996 r i mam problem z panelem od klimatyzacji i mam takie pytanie czy jak zmienię panel na z 1997 r będzie działała mi klimatyzacja posiadam panel z wklęsłymi przyciskami jeszcze i nie wiem czy bedzie działać mi klima jak założe po 1997 r dzięki i pozdrawiam
-
Szarpanie podczas jazdy
ja to ci powiem że z programem + wtryski 216 wyszło mi 126.7 km nie chciałem go żyłować do końca ale dobrze by było i wymienic pompę 90 km to nie 130
-
Szarpanie podczas jazdy
załozyłem 216 koszt 650 zł