Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamillo1992

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamillo1992

  1. Sprawa już załatwiona wymiana wtrysków + czyszczenie pompy i efekt lux Temat zamknięty
  2. U mnie słychać jeszcze jak nacisnę sprzęgło jakiś metaliczny odgłos co to może być ??
  3. sprawa załatwiona pękła rura od turbo do interkulera ---------- Post dopisany 28-04-2013 at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2013 at 12:31 ---------- sprawa znowu powraca nie wiem co się dzieje czy to wina sprzęgła czy czegoś innego ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- Tak kolego te przewpdy od turbiny jeden koniec jest w oleju ale samochód szarpie od każdego biegu
  4. oki podjadę do mechanika i sprawdzę ale szarpanie dziś się zaczeło od normalnych obrotów podczas startu ---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ---------- ale co najgorsze zauważyłem że przy turbinie tam są jakieś szmaciane przewody pokazał się olej ??? nie wiem o co chodzi
  5. Kamillo1992 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam posiadam audi a4 1.9 tdi 90 km 1Z i mam dziwny problem podczas jazdy np.80 km/h dodam gazu to auto zaczyna szarpać nie wiem co się dzieje czego to jest wina może miał kotoś podobny problem ??
  6. witam posiadam a4 b5 1.9 tdi 1996r i mam takie pytanie odnośnie panelu klimatyzacji ponieważ mój panel uległ uszkodzeniu (przestał wyświetlać ) i mam panel jeszcze przed liftem z wklęsłymi przyciskami ale mam możliwość zamontowania panelu po 1997 r 1 lift ?? czy będzie działała klimatyzacja ??
  7. ale przy tym jeszcze pasuje ecu wymienic z 1z na ahu ten z ahu jest wiecej pinowy czy coś takiego ??
  8. mam takie pytanie zmieniłem turbo w swoim 1Z na turbinę z AHU i mam takie pytanie po zmianie wtrysków na 216 + chip ile mógł bym liczyć przyrostu mocy ?
  9. tak i nadal to samo to wina może leżeć po stronie sprężarki ??
  10. Koledzy mam taki problem że podczas wczorajszego powrotu do domu włączyłem climatronk żeby trochę schłodziło w samochodzie : lecz podczas włączenia zerwało mi pasek i nie wiem o co chodzi Kolega miał taki problem i stwierdził że jest zatarte jakeś łożysko na sprężarce nie wiem co robić czy całą sprężarka czy jakieś łożysko
  11. ale to przez poduchy waliło by wyszstko ??
  12. właśnie nie wszystko ok tylko jak wjadę na nierówności to napierdziela w zawieszeniu
  13. Posiadam Audi a4 1996 rok 1.9 tdi i mam problem na nierównościach strasznie wali mi w samochodzie tak jak by nie było zawieszenia i nie wiem na czym problem polega czy na wahaczach czy amortyzatorachh ?? ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ---------- Z przodu dzięki i pozdrawaim
  14. Ale to bez programu same wtryski dadzą mi przyrost 30 km ??? ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- Turbine zmieniłem z AHU ?? ale czym one się różnią ??od 1Z
  15. Ale które by były lepsze 216 i jaką moc uzyskał bym po ich założeni u daniu Chipa?
  16. Witam posiadam audi a4 1.9 TDI 90 KM Kod silnika 1Z interesuje mnie wymiana wtrysków czyli chodzi mi o to jakie wtryski mogły by podnieść mi troszkę moc czy to prawda ?? i jakie wtryski pasują Dzięki i POZDRO
  17. posiadam cos takiego
  18. Dzięki podjadę do mechanika i mi powie może wszystko ale na co byście obstawiali Oleju nic nie ubyło od wymiany która była 7000 Km temu więc wszystko ok Przyspieszenie w pożądku tylko paliwo ucieka za szybko
  19. a czy może byc wina tez pompy ??
  20. też tak myślę ale nie wiem jak je sprawdzić
  21. Koledzy posiadam Audi a4 1.9 TDi 90 Km Lecz mam problem który, polega na tym iż dodam gazu wydobywa za mną się niebieski dym który pachnie ropą :co nie wiem co się dzieje jak ktoś by mi pomógł bym był wdzięczny Spalanie mam za 100 zł czyli jakieś 18 L robię 250 km przy jeździe do 80- 90 Km/H
  22. Koledzy posiadam Audi a4 1.9 TDi 90 Km Lecz mam problem który, polega na tym iż dodam gazu wydobywa za mną się niebieski dym który pachnie ropą :co nie wiem co się dzieje jak ktoś by mi pomógł bym był wdzięczny Spalanie mam za 100 zł czyli jakieś 18 L robię 250 km przy jeździe do 80- 90 Km/H
  23. a mam pytanie jak się logi robi jestem ciemny w tej sprawie
  24. Koledzy mam pytanie jak dodam gazu smierdzi ropą oraz dym niebieski 1.9 TDI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.