Treść opublikowana przez Kamillo1992
-
Wtryski 1.9 TDi
Jak dodaje gazu pokazuje się najpierw niebieski a potem czarny ale dużo mi pali zauważyłem a jeżeli ktoś napisze że może wina turbiny to jest sprawna w 100 % oraz Kompresja jest ok
-
Wtryski 1.9 TDi
Kod silnika to 1Z jak dam radę to w poniedziałek Pojadę do mechanika i zobaczy mi kąt wtrysków Jeżeli mi to nie pomoże to pewnie wymiana wtrysków czy tylko uszczelniaczy ?? ---------- Post dopisany at 00:57 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ---------- A fakt na 1/2 zbiornika robię 450 km ---------- Post dopisany at 00:59 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ---------- I w tym rzecz że stan oleju norma nic nie ubyło od wymiany kolega mi powiedział że wina może leżeć po stronie wtrysku
-
Wtryski 1.9 TDi
Właśnie poziom oleju jest w normie nic nie ubywa tylko czuć przy tym dymie jak by ropę
-
Wtryski 1.9 TDi
Koledzy mam takie pytanie czy przez wtryski samochód będzie kopcił na Lekko niebiesko ???
-
Tdi kopci na niebiesko ??
Tylko ze jak stoję na rozgrzanym silniku parę sekund i ruszam za mną jest niebieska chmura i nie wiem co się dzieje
-
Tdi kopci na niebiesko ??
KOledzy mam taki problem iż samochód zaczął mi kopcić na niebiesko myślałem że turbo siadło ale wszystko jest z nim ok oraz ciśnienie silnika idealne słyszalem ze winą może być uszkodzona odma ???
-
Maglownica a4 b5
mam pytanie jaka moze znajdować się maglownica w Audi a4 1.9 Tdi 1996 ZF czy Kayo
-
Światła przeciwmgielne Przód a4 b5
lampy były na 100 % zmieniane pewnie dlatego nie dziala
-
Światła przeciwmgielne Przód a4 b5
Witam koledy posiadam A4 1996 rok i mam przycisk od przeciwmgielnych świateł ale się nie zapalają gdzie się one znajduja
-
Kierownica a4 b5
Dzięki za wiadomosci
-
TDi Dużo pali
NA połowie zbiornika robię 450 km z trudem nie mam pojęcia ale moim zdaniem wtryski sa ok
-
TDi Dużo pali
Witam posiadam Audi a4 1.9 TDi 90 Km 1996 rok spalanie jest w granicach 7,5 cykl mieszany do 80 Km/h czy to sporo czy normalnie lecz brat ma identyczną A4 i wydaje mi się że spalanie ma mniejsze o dobre 1,5 littra
-
Kierownica a4 b5
mam pytanie jaka kierownica pasuje do audi a4 b5 1996 mam taka brzydką
-
Światła przeciwmgielne Przód
Koledzy mam takie pytanie gdzie znajdują się z przodu Halogeny w audi a4 1996 rok ?????
-
Turbina A4 b5
Oki dzięki za wiadomość
-
Turbina A4 b5
Koledzy mam takie Pytanie posiadam Audi a4 b5 1996 r 1.9 tdi 90 km i zaczyna padać turbina i mam takie pytanko czy będzie pasować turbina od 110 km Lub inne rozwiązania Dzięki i pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Jestem nowy