Treść opublikowana przez -RamzeS-
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema z rana Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wiem juz sie nie wtracam zaproponowalem mu twoja powiedzial ze kupuje bunie i na tym sie skonczylo Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mój tapatalk nie wysyła zdjęć Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja mam paszport polsatu Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nex to fotka z tamtego roku Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :-D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gruszka upir.... nogi i będzie git Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie dzieki za spota wasza pomoc bezcenna za naprawę zapłacę kartą mastercard
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A nie pisalem na początku ze zagotowal? Zegary pokazywaly 120 stopni Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jutro odbieram termostat zobaczymy co sie bedzie działo Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale wczoraj jak zagotowal pod maską walilo plynem chlodniczym Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ---------- sprzedam audi b7 super stan obiecuje ze będę płakał przy sprzedaży
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rano zawiozlem auto do mechanika i nic sie po drodze nie działo. Po wymianie czujnika temp. Wskazówka dalej pokazuje raz 50 raz 90 Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ta wskazowka nie szaleje tylko raz pojazuje 50 raz 90 a czujnik temp byl wymieniany Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie sprawdzałem patrzyłem czy ubylo plynu w zbiorniku ale nie jutro jadę do mechanika Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie mam problem mialem walniety termostat temp skakala raz 50 raz 90 stopni teraz przyjechalem do domu i nagle zaswiecila sie kontrolka temp i zegar pokazuje 110 stopni to znaczy ze szlak go juz trafil do konca? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gruszka jutro bo dzisiaj sie alkoholizuje albo w poniedzialek Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo jakie spanie piekna pogoda trzeba korzystać. Fantomas to nie papier tylko kolejne auto Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ALOHA:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W końcu w domu. Gruszka mam coś dla ciebie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie spać zwiedzać. Życzę miłego dnia. Ruks ja sie rozgladam za nową pracą jak masz coś dawaj pw Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota ponowie miło było zobaczyć wasze mordeczki jadę jutro do Warszawy czwartek Chełm piątek Jarosław i Dębica jak ktoś coś to pisać