Treść opublikowana przez -RamzeS-
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema w ten piękny słoneczny dzień
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zobaczymy czy teraz z mężem bedzie wpadać na spoty Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo dzieki za ramki i mini spota :-D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I doprowadzilem do bankructwa :-D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie moja praca z wannami dobiega konca. Chetnie podejmę pracę jako kierowca gdyby ktos coś słyszał dajcie znac Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema wielorybie Chcesz mieć nasienie na tapicerce Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
A tyś był przedwczoraj na Nowohuckiej przed Koszykarską ok 16:30 jechałem po przeciwnej stronie Zresztą już wiesz Przed toba nikt się nie ukryje :-D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Poprobi wczoraj na A4 w balicach :-D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema foczki Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron i Bodowp sto lat Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron no to zdrowie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja :-D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Było pić po nocach? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Icar :-D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja moge zabierać tylko dupeczki :-D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo ale zależy na kogo trafisz morduj sie z jakimś pajacem za 35zł przez 3 godz dziekuje wole jechać sam Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo tez o tym myslalem ale malo kto lubi godzinami słuchać głośno Disco Polo :-D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema z rana i do zobaczenia na spocie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jesteś jak Kaszpirowski
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gabriel miałeś racje z tą zapalniczka faktycznie bezpiecznik ---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ---------- Boseron będziesz jutro? nie widziałem jeszcze twojej buni:jerk:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty jako pomocnik tez sie nie zmeczyles. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I zalapalem pierwszy mandat za pasy powiedzialem ze znam boserona a oni to liczymy podwójną stawkę Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No Mati nareszcie. W końcu mamy cabrio w drużynie witamy Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka