Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

-RamzeS-

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez -RamzeS-

  1. Siema w ten piękny słoneczny dzień
  2. Zobaczymy czy teraz z mężem bedzie wpadać na spoty Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  3. Pablo dzieki za ramki i mini spota :-D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  4. I doprowadzilem do bankructwa :-D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  5. Panowie moja praca z wannami dobiega konca. Chetnie podejmę pracę jako kierowca gdyby ktos coś słyszał dajcie znac Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  6. Siema wielorybie Chcesz mieć nasienie na tapicerce Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  7. A tyś był przedwczoraj na Nowohuckiej przed Koszykarską ok 16:30 jechałem po przeciwnej stronie Zresztą już wiesz Przed toba nikt się nie ukryje :-D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  8. Poprobi wczoraj na A4 w balicach :-D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  9. Siema foczki Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  10. Boseron i Bodowp sto lat Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  11. Boseron no to zdrowie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  12. Ja :-D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  13. Było pić po nocach? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  14. Icar :-D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  15. Ja moge zabierać tylko dupeczki :-D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  16. Pablo ale zależy na kogo trafisz morduj sie z jakimś pajacem za 35zł przez 3 godz dziekuje wole jechać sam Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  17. Pablo tez o tym myslalem ale malo kto lubi godzinami słuchać głośno Disco Polo :-D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  18. Siema z rana i do zobaczenia na spocie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  19. Jesteś jak Kaszpirowski
  20. Gabriel miałeś racje z tą zapalniczka faktycznie bezpiecznik ---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ---------- Boseron będziesz jutro? nie widziałem jeszcze twojej buni:jerk:
  21. Ty jako pomocnik tez sie nie zmeczyles. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  22. I zalapalem pierwszy mandat za pasy powiedzialem ze znam boserona a oni to liczymy podwójną stawkę Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  23. No Mati nareszcie. W końcu mamy cabrio w drużynie witamy Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.