Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xpand84

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zawór solenoid znajdujący się w wydechowej stronie silnika A(otwarty) zwarcie do uziemienia Panowie jak to rozumiec i co wymienic pomozcie prosze turbo raz dziala raz nie to jakas loterie przy uruchamianiu silnika
  2. xpand84 opublikował(a) temat w Elektryka i Oświetlenie
    witam po wymianie foteli pojawil mi sie komunikat airbag mozna to jakos usunac zmostkowac ect? czy trzeba na komputer? wiadomo wtyczke wpiolem w nowe fotele
  3. witam moje tylne oparcie sklada sie z 2 czesci oparcia i dwoch boczkow pytanie jak te dwie czesci oparcia nalezy prawidlowo zdemontowac by czegos nieuszkodzic/?? przegladalem forum ale nic z tego 2h minely wiec pisze post....
  4. xpand84 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    a jak to sie odbywa w przypadku skladanego tylnego oparcia??? help
  5. dobrali mi w ten sposob i mi trzeszczy na zakretach
  6. czy jest mozliwosc dobrania prawidlowego przegubu na podstawie nr półosi? jesli tak to pomożcie 8 d0 407 272 bq j 1 bq
  7. xpand84 odpowiedział(a) na xpand84 temat w Układ Jezdny
    wszystkie wahacze sa po regeneracji raczej nie sa zle poskrecane one maja w sobie hermetycznie zamkniety srodek smarny i nie mam niczym posmarowane z zewnatrz na lacznikach teraz nie wiem co nalezalo by zrobic by nie bylo tych halasow tarcia gumy o gume
  8. xpand84 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    witam wymienilem wczoraj kompletne zawieszenie tzn 8 wahaczy koncowki drazkow i tak zwane banany pytanie odnosnie halasow czy jestmozliwosc by te zawieszenie mniej czeszczalo wszystkie elementy sa strasznie ciasno pasowane i sie obcierają jak dlugo to potrwa zanim wszystkie te elementy zaczną dobrze z sobą wspolpracowac? czy warto te łączniki czymś posmarowac nie wiem moze silikon w spreyu lub wd 40 ? irytuje mnie to zgrzytanie gum ;/ doradzcie prosze co z tym zrobic by zmniejszych te odglosy.... pozdrawiam
  9. witam niestety przyszło mi wymienić całą tylną klape bagażnika audi a4 b5 z 2000r. FL nie wiem jak sie za to zabrać moze ktoś już to robił i chce sie podzielić foto relacjami? czy w przypadku gdy mam nowa kompletną klapę bedę musial przezbrajać zamek ze starej?? pytam bo ktoś mu mówił ze to działa w sposób impulsu elektronicznego i ze wymiana nie jest konieczna....? jest to prawda? pozdrawiam
  10. xpand84 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    witam przy wymianie kola zauwazylem luzna tarcze hamulcowa w przednim lewym kole ;/ co to moze byc?? co nalezaloby wymienic? lozysko piasty czy moze cos innego?? z jakimi kosztami moge sie spotkac by sie tego pozbyc bo odczuwam stukanie prrzy wjechaniu na dziure pozdrawiam i prosze o odpowiedz
  11. nie to nie jest 4x4 a srednica kol tylnych jak i przednich bedzie taka sama 16 cali
  12. witam mam pytanie czy mozna zalozyc na przod auta opony r16 205/55 natomiast na tył 215/55? bedzie mialo to jakies negatywne znaczenie jesli chodzi o prowadzenie samochodu? moze ktos tak ma zalozone prosze o rade czy zdecydowac sie natakie rozwiazanie pozdro
  13. witam mam troche dziwny problem zakupilem auto audi a4 b5 115kM 1.9TDI AJM i nie wiem jaki olej jest w moim silniku jest jakiś sposob na sprawdzenie na jakim oleju sie jezdzi bo nie chcialbym wlewac innego
  14. podajcie linka jak ktos moze bo szukam szukam i nie umie znalesc nic konkretnego
  15. witam wszystkich pojawił się kolejny problem w mojej a4 b5 problem tkwi w wskazaniu ilości paliwa może to i mało istotna rzecz ale po dłuższym czasie wkurzająca chodzi o to że wskaźnik okłamuje włacza się inf o tym zaczynam jeżdzić na rezerwie kiedy to na wskaźniku pokazuje prawie połowe baku info o tym ze korzystaj z rezeryw jest okej bo wiem ile mam tego paliwa wiec oszukuje mnie wskaźnik ma ktoś pomysł jak to naprawic?? czujnik pływak odpada gdyz są w porządku moze odkrecenie i wyjecie licznika cos da??? dodam ze wskazowka przed uruchomieniem silnika schodzi do zera z kalibracją tez juz kombinowalem co to moze być? pomóżcie Panowie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.