Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kpl zawieszenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

wymienilem wczoraj kompletne zawieszenie tzn 8 wahaczy koncowki drazkow i tak zwane banany

pytanie odnosnie halasow

czy jestmozliwosc by te zawieszenie mniej czeszczalo

wszystkie elementy sa strasznie ciasno pasowane i sie obcierają

jak dlugo to potrwa zanim wszystkie te elementy zaczną dobrze z sobą wspolpracowac?

czy warto te łączniki czymś posmarowac nie wiem moze silikon w spreyu lub wd 40 ?

irytuje mnie to zgrzytanie gum ;/

doradzcie prosze co z tym zrobic by zmniejszych te odglosy....

pozdrawiam

Opublikowano

wydaje mi sie ze nie powinny sie obracac. a z reszta juz nie pamietam jak to było u mnie

Opublikowano

Kolego,jakiej firmy wsadziłeś zawieszenie i czy sam montowałeś.Jeśli oddałeś komus,to może mechanik zle poskręcał (jak samochód był podniesiony).Ja poprzedniej wiosny zmieniałem w swoim,to wszystkie końcówki miałem posmarowane takim złotawym smarem.Niestety juz zaczęło się odzywać i trzeszczy,piszczy.

Opublikowano
  • Autor

wszystkie wahacze sa po regeneracji

raczej nie sa zle poskrecane

one maja w sobie hermetycznie zamkniety srodek smarny i nie mam niczym posmarowane z zewnatrz na lacznikach

teraz nie wiem co nalezalo by zrobic by nie bylo tych halasow tarcia gumy o gume

Opublikowano

Coś jest nie tak albo źle zregenerowane albo źle założone. Wymienialem w moim strym b5 na zregenerowane wahacze i cisza zero jakikolwiek odgłosów gumy stoków itp.

Opublikowano
Coś jest nie tak albo źle zregenerowane albo źle założone. Wymienialem w moim strym b5 na zregenerowane wahacze i cisza zero jakikolwiek odgłosów gumy stoków itp.

Pablo,napisz czy sam oddawałeś do regeneracji czy kupiłeś już zregenerowane?Sam się zastanawiam czy nie oddać zdemontowanego Lema na odnowienie czy kupić kolejne z tańszej pułki cenowej np.MS lub Deckermann:eusathink:

Opublikowano

Wymontowalem sam i sam zawozilem. Jeśli wymieniasz sam to można kupic tańsze jak zlecasz komuś to tylko lem bo inaczej płacimy za robocizne podwójnie .

Opublikowano

No niestety ja nie mam możliwości i warunków samemu robic,więc tylko warsztat mi zostaje.Za wymianę kompletu płaciłem 300zl.Ile Cię wyniosła regeneracja i czy wszystkie robiles,tuleje i sworznie?Dzięki za info :)

wysłane za pomocą tapki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.