-
-
Błąd P276800 skrzyni biegów S-tronic OCJ w Audi Q5 FY
witam skrzynia weszła w tryb awaryjny po podłączeniu odis. pokazał się błąd P276800 --czujnik 2 prędkości obrotowej skrzyni biegów, Przerwa .moje pytanie brzmi czy dobrze myślę ze w tej części się znajduje co na zdjęciu i czy osobno kupie ten czujnik czy cały komplet musze kupić
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Cześć w aucie żony chciałem uruchomić czytanie znaków Q3 2019 jaki zestaw danych mam wgrać za pomocą vcp pod kamerę 3Q0 980 654 M
-
Programowanie reflektorów za pomocą VCP w Audi A4 B9
Witam mam lampę kompletną od A4B9 jest angielska czy przerobie ją parametryzacją na europe
-
Niepoprawne wskazania poziomu oleju w Audi Q5 FY
zamiennik i tu leży problem tak mi się wydaje
-
Niepoprawne wskazania poziomu oleju w Audi Q5 FY
czyli wadliwy mam tak na to wygląda
-
Niepoprawne wskazania poziomu oleju w Audi Q5 FY
witam mam mały problem pokazuje mi w mmi za niski stan oleju w silniku ,kupiłem miarkę serwisowa i okazuje się ze mam za dużo oleju w silniku wcześniej został nowy założony czujnik oleju w misce w starym pin odleciał ,wadliwy czy musze jakieś nastawy zrobić
-
Czy jest ukryte menu w radio Concert Audi A4 B8?
Jak mogę wyłączyć w tym radiu poziom oleju żeby pokazywał
-
Jaki interface OBD2 pod ADAS?
Jaką głowice masz możesz dodać model ,i czy pod ten interfejs woła sprzęt od texy czy może być od boscha
-
Jaki interface OBD2 pod ADAS?
Z tego co wiem odis tylko do audi ale do VW niby nie ja szukam ogólnego do wielu marek aut
-
Jaki interface OBD2 pod ADAS?
Witam jak w tytule szukam odpowiedniego interfejsu pod adas kalibracje radarów i kamer różnych marek samo urządzenie do kalibracji jest bosch das 3000.z programowaniem ustawienia maszyny .wiem że niektórzy napiszą że Boscha ale nie chcę bo jest zbyt drogi w utrzymaniu roczna subskrybcja
-
Czy odpowietrza się baterię w hybrydzie Audi Q5?
Dokładnie tak jak napisałeś kolega ma takiego po dzwonie. Naprawiony lecz zadał mi pytanie czy coś wiem na ten temat a że nic nie słyszałem to się dopytuję na forum może ktoś już robił takiego
-
Czy odpowietrza się baterię w hybrydzie Audi Q5?
Odpowiedz sobie sam https://www.facebook.com/share/v/3ZE1qXq6njrVTG4b/
-
Czy odpowietrza się baterię w hybrydzie Audi Q5?
cześć mam pytanko czy odpowietrza się baterię w hybrydzie bo są dwa zbiorniczki z cieczą chłodzącą i kolego wyczytał że jest chłodzony ,pytam z czystej ciekawości gdyż kolega ma taką Q5 i gdzieś w necie wyczytał ze się robi
-
Problem po wymianie prawego radaru w A4 B9
Trochę to dziwne
-
Problem po wymianie prawego radaru w A4 B9
Parametryzacja przesłana odis.Bo jak ochrona ściągniętą to i parametryzacja powinna być wgrana chyba że o innych numerach radar
reniu12
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta