Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

reniu12

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez reniu12

  1. witam skrzynia weszła w tryb awaryjny po podłączeniu odis. pokazał się błąd P276800 --czujnik 2 prędkości obrotowej skrzyni biegów, Przerwa .moje pytanie brzmi czy dobrze myślę ze w tej części się znajduje co na zdjęciu i czy osobno kupie ten czujnik czy cały komplet musze kupić
  2. Cześć w aucie żony chciałem uruchomić czytanie znaków Q3 2019 jaki zestaw danych mam wgrać za pomocą vcp pod kamerę 3Q0 980 654 M
  3. Witam mam lampę kompletną od A4B9 jest angielska czy przerobie ją parametryzacją na europe
  4. zamiennik i tu leży problem tak mi się wydaje
  5. czyli wadliwy mam tak na to wygląda
  6. witam mam mały problem pokazuje mi w mmi za niski stan oleju w silniku ,kupiłem miarkę serwisowa i okazuje się ze mam za dużo oleju w silniku wcześniej został nowy założony czujnik oleju w misce w starym pin odleciał ,wadliwy czy musze jakieś nastawy zrobić
  7. Jak mogę wyłączyć w tym radiu poziom oleju żeby pokazywał
  8. Jaką głowice masz możesz dodać model ,i czy pod ten interfejs woła sprzęt od texy czy może być od boscha
  9. Z tego co wiem odis tylko do audi ale do VW niby nie ja szukam ogólnego do wielu marek aut
  10. Witam jak w tytule szukam odpowiedniego interfejsu pod adas kalibracje radarów i kamer różnych marek samo urządzenie do kalibracji jest bosch das 3000.z programowaniem ustawienia maszyny .wiem że niektórzy napiszą że Boscha ale nie chcę bo jest zbyt drogi w utrzymaniu roczna subskrybcja
  11. Dokładnie tak jak napisałeś kolega ma takiego po dzwonie. Naprawiony lecz zadał mi pytanie czy coś wiem na ten temat a że nic nie słyszałem to się dopytuję na forum może ktoś już robił takiego
  12. Odpowiedz sobie sam https://www.facebook.com/share/v/3ZE1qXq6njrVTG4b/
  13. cześć mam pytanko czy odpowietrza się baterię w hybrydzie bo są dwa zbiorniczki z cieczą chłodzącą i kolego wyczytał że jest chłodzony ,pytam z czystej ciekawości gdyż kolega ma taką Q5 i gdzieś w necie wyczytał ze się robi
  14. Parametryzacja przesłana odis.Bo jak ochrona ściągniętą to i parametryzacja powinna być wgrana chyba że o innych numerach radar
  15. Wgrałem ale to samo ,doszedłem że mam pomylone kable bo stop z prawej świeci a powinien postój i na odwrót.dzieki za pomoc . Tak jak pisałem wcześniej gość co mi sprzedawał instalacje od sterownika do haka pomylił piny pozmieniałem i działa wszystko jak trzeba .Za pomoc od Muskel1 wiszę duże piwo ? i szacun że tą wiedzą się dzielisz
  16. Wrzucę z pracy i wgram i dam znać Czy te 2 mają być wgrane
  17. możesz sprawdzić czy mam dobrze zakodowany we wszystkich sterownikach autoscan_20240807_2155.txt
  18. cześć mecze się z tymi światłami w haku wpisałem to kodowanie twoje podałeś i świeci mi się zamiast postojowe hamulec i brak prawego oświetlenia tablicy gdzie szukać przyczyny
  19. W nowy musiałem wgrać flash pod Q5 a kodowanie USA sam nie wiem ja wpisywałem ninna wartość z twojej instrukcji i dopiero w inne podzespoły dodawałem
  20. Zakupiłem nowy sterownik , po połączeniu przyczepki brak prawego stopu i swiateł migacz jest z instalacją coś nie tak co myślisz czy coś źle dołączyłem
  21. wysyłam autoscan według mnie zostały tylko od radarów bo nie mam kalibracji zrobionej na następny tydzień jestem umówiony a obrysy nie wiem jak ale się same zakodowały jak odznaczyłem jest ok ,jeszcze mnie meczy ta żarówka ten błąd lewych drzwi wszystko świeci sam nie wiem autoscan_20240720_0924.txt
  22. Ok wcześniej wpisałem twoje 0110000202000000 co podałaś o ile się nie mylę do a4 b9

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.