Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

reniu12

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez reniu12

  1. ja nie wątpię i nie podważam twoje kodowanie .Widziałem w innym dziale o haku że też podawałeś kodowanie radarów Sterownik 13: Radar -> długie kodowanie-> w bajcie 3 zaznacz bit 3 czyli tez musze zmienić
  2. Nie wiem gdzie szukać przyczyny włączyłem te obrysy jak mi podałes i było dobrze a teraz jak zakodowałem hak wyskoczył z powrotem
  3. Ja wiem że to kodowanie haka ale co wprowadza sprawdza cały układ czy żarówki świeca czy co
  4. ok ale mam pytanko w sprawie tych świateł bo ten komunikaty wyskoczyły ja zrobiłem kodowanie haka według twojej instrukcji co to za parametr jest w 09
  5. Czyli wiesz jak mam ten komunikat usunąć z diagnozy żeby go nie pokazywał w odisie.tez mam taki komunikat
  6. cześć wyskoczyły mi błędy obrysu a kodowanie mam takie jak podałeś czy gdzieś jeszcze musze je usunąć i gdzie szukać przyczyny bo niema komunikacji z asystentem świateł autoscan_20240718_2144.txt
  7. Poradziłem sobie on-line to zrobiłem i zmiana języka i regionu
  8. Dokładnie kodowanie mam starego mmi lekko pozmieniałem na polskie ale kamery nie chodzą
  9. Miałem fabrycznie kamery 360 tylko MMI jest inne europa a było USA i online nie pójdzie
  10. Cześć możesz mi podać co w mmi mam zrobić jakie adaptacje żeby kamery zaczeły chodzić
  11. witam poszukuje kodowania do Q5 FY asystenta kontroli pasa ruchu i asystenta jazdy w korku czy ktoś może mi pomóc z forumowiczów
  12. WITAM szukam dobrego i nie za drogiego elektryka do audi w okolicach POZNANIA do WROCŁAWIA w tym kierunki . Proszę o namiary sprawdzonych
  13. cześć radar zakodowany faktycznie po vin. były 3 rodzaje ja miałem 80A907541B i 80A907541D a powinien być 80A907541 te dwa pierwsze podawał mi w serwisie gościu ,ale zakodowany jest 80A907541D po małej przeróbce
  14. Kolego ja robiłem odis. Aby numery się zgadzały z oryginałem i online przez geko
  15. Może wystarczy wymienić oprogramowanie bo numery są te same tylko ja mam końcówkę orginału G a założone mam D i wszędzie piszą że to zamienny ten co mam
  16. Czyli co sugerujesz co bym musiał zrobić
  17. Wrzucam zdjęcia z odisa i vcp. Tylko przyjmuje kodowanie z literką C
  18. Część tak myślałem .Teraz z innej beczki mam licznik virtual i mam bład kodowania mam orginalne kodowanie licznika lecz jedna wartość nie chce przejść wielkość koła licznik musiałem wymienić i nie kupiłem identycznego lecz zamiennik i system geko nie chce zakodować muj bład ale czy coś pójdzie zrobić
  19. witam czy w liczniku virtual zapisane jest w pamięci Stam kilometrów i czy idzie go zmienić ,kolega chce wymienić lecz stan licznika jest inny i jak to ugryź żeby było jak w oryginale
  20. https://youtu.be/oey3UXo4sT8?si=nDK1RFh6YxwimM0m
  21. nagram filmik i wrzucę na YouTube i zobaczysz sam .Jak kupowałem jeże też sugerowałem się wypowiedziami innych osób i dlatego kupiłem eu. Na jednych z forum wyczytałem że jak przekładasz z usa do eu wszystko świeci i nie ma błędu a ze miałem 1 z usa jeż to go założyłem do sprawdzenia i działa błędu nie wywala
  22. mam wsadzony jeden z usa i błędu nie ma 10 diodowy
  23. doszedłem co jest jeże mam do wymiany musza być USA 10 diodowe eu jest 8 diod .Wiadomość do kolegów co będą zmieniać z USA na eu. moduły i jeże musza być od USA a nie od Europy jak i pisali ze obojętne jakie będą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.