Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak obrazu z kamery 360 w Audi Q5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam zakupilem u chinczyka kamere 360 po zamontowaniu i kodowaniu oraz kalibracji brak obrazu poprostu czarny ,kodow bledow brak wizualizacja jest skan dolaczam moze ktos mi pomorze sorki za pisownie 

Log-AKTUALNE-WAUZZZFYXH2051565-85401km.txt

Edytowane przez bajerek

Opublikowano

Kto kodował?

Opublikowano
  • Autor
1 minuta temu, Muskel1 napisał(a):

Kto kodował?

znajomy a kodowanie chinczyk wyslal

Opublikowano

Masz zawieszenie pneumatyczne? Myślę, że nie bo nie widzę sterownika pneumatyki 34 na auto-scanie. Wsterowniku kamery jest zakodowaną pneumatyka.

 

 

Opublikowano
  • Autor
1 minuta temu, Muskel1 napisał(a):

Masz zawieszenie pneumatyczne? Myślę, że nie bo nie widzę sterownika pneumatyki 34 na auto-scanie. Wsterowniku kamery jest zakodowaną pneumatyka.

 

 

niemam pneumatyki 

Opublikowano

Musisz zmienić parę kodowań.
W sterowniku kamery (6C):

Bajt 2
deaktywowac Bit 0
aktywować Bit 1

Bajt 11
deaktywowac Bit 2




W sterowniku BCM1 (09):

Bajt 38
deaktywowac Bit 0
aktywować Bit 1
aktywować Bit 3


Po zmianach rozłączyć się z autem i zamknąć auto pilotem na 15 minut aby sterowniki przeszły w stan uśpienia. Po tym czasie sprawdzić czy działa.

Opublikowano
  • Autor
1 minuta temu, Muskel1 napisał(a):

Musisz zmienić parę kodowań.
W sterowniku kamery (6C):

Bajt 2
deaktywowac Bit 0
aktywować Bit 1

Bajt 11
deaktywowac Bit 2




W sterowniku BCM1 (09):

Bajt 38
deaktywowac Bit 0
aktywować Bit 1
aktywować Bit 3


Po zmianach rozłączyć się z autem i zamknąć auto pilotem na 15 minut aby sterowniki przeszły w stan uśpienia. Po tym czasie sprawdzić czy działa.

oky dam znac

Opublikowano

Zmień proszę w tytule opis. Samo słowo "kamera" jest niewystarczające. Zmień może na " kodowanie kamer 360° ", pomoże to w przyszłości innym użytkownikom znaleźć odpowiedni temat. Ponadto temat założyłeś w niewłaściwym dziale bo w B7.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.11.2023 o 17:27, bajerek napisał(a):

oky dam znac

witam zrobilem te kodowania  i wywalilo w 6 c blad U112100 a obrazu niema moze to nie to

Opublikowano

Wrzuć aktualny pełny auto-scan. 

Opublikowano
  • Autor

po ponownym kontakcie z chinczykiem wyslal mi  kodowania po wgraniu wywalilo nastawy kamer i kalibracje .a zapomnialem ci napisac kalibracje zrobilem po zamontowaniu zestawu kamer i po kodowaniu obrazu nie bylo a kalibracja zakonczona sukcesem . nazwa pliku ,Q5 FY-4M0907428F 

 

Opublikowano

Małeś w ogóle obraz z kamer czy nie? 

 

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, bajerek napisał(a):

po ponownym kontakcie z chinczykiem wyslal mi  kodowania po wgraniu wywalilo nastawy kamer i kalibracje .a zapomnialem ci napisac kalibracje zrobilem po zamontowaniu zestawu kamer i po kodowaniu obrazu nie bylo a kalibracja zakonczona sukcesem . nazwa pliku ,Q5 FY-4M0907428F 

 

Log-19112023-WAUZZZFYXH2051565-85426km.txt

Opublikowano
  • Autor
4 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Małeś w ogóle obraz z kamer czy nie? 

 

nigdy

Opublikowano

Chyba mylisz pojęcia trochę. Skoro nie miałeś nigdy obrazu to jak przeprowadziłeś kalibrację kamer?

Masz może na myśli parametryzację sterownika kamery za pomocą VCP, plikiem, który wysłał Ci Chińczyk?

 

Opublikowano

Zmieniałeś też adaptacje w sterowniku 5F?

 

Wrzuć mapę adaptacji szerownika 5F.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Muskel1 napisał(a):

Chyba mylisz pojęcia trochę. Skoro nie miałeś nigdy obrazu to jak przeprowadziłeś kalibrację kamer?

Masz może na myśli parametryzację sterownika kamery za pomocą VCP, plikiem, który wysłał Ci Chińczyk?

 

parametryzacje tak jak muwisz vcp ale rozkladalem dwie maty i odisem robilem poszlo ale obrazu nie bylo to dziwne na filmikach widzialem procedure ale u mnie niema obrazu

Opublikowano

Nie mogło pójść bo kamery nie były aktywowane z tymi kodowaniami, które miałeś. Dopiero moimi kodowaniami aktywowałeś kamery 360° i dlatego masz błąd w 6C o braku nastaw podstawowych (kalibracji kamer). 

 

Zaznaczyłeś w Gateway w liście urządzeń sterownik 6C?

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Nie mogło pójść bo kamery nie były aktywowane z tymi kodowaniami, które miałeś. Dopiero moimi kodowaniami aktywowałeś kamery 360° i dlatego masz błąd w 6C o braku nastaw podstawowych (kalibracji kamer). 

 

Zaznaczyłeś w Gateway w liście urządzeń sterownik 6C?

 

Opublikowano

?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.