Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak obrazu z kamery 360 w Audi Q5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ale natym próbowałem wszystko dziala ale bez obrazu czarny po wlaczeniu wsteki

Opublikowano
15 minut temu, bajerek napisał(a):

Jest zacisk15 z imo

 

Ma być tylko zacisk 15, bez immo. Najwyraźniej Twój klon nie potrafi poprawnie przedstawić wartości adaptacji.

Kodowania oraz adaptacje, które Ci podałem są 100% prawidłowe dla kamer 360°, wiem bo mam je u siebie

i działają.

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Ma być tylko zacisk 15, bez immo. Najwyraźniej Twój klon nie potrafi poprawnie przedstawić wartości adaptacji.

Kodowania oraz adaptacje, które Ci podałem są 100% prawidłowe dla kamer 360°, wiem bo mam je u siebie

i działają.

terz tak mysle 

Opublikowano
  • Autor
47 minut temu, bajerek napisał(a):

tez tak mysle dam znac jak cos sie uda dzieki ci za pomoc

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.11.2023 o 21:00, bajerek napisał(a):

Muskel w f5 jak masz ustawiony syg video 

 

Opublikowano

Tzn?

Opublikowano
  • Autor

IMG_20231122_134440_845.thumb.jpg.4a84b367a3745d1f2b09a94df133fd1f.jpg

16 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Tzn?

Bo walcze z tymi kamerami 360 to jest jakas czarna magia tylko tu na forum cos sie dowiedzialem dzieki takim fascynatom jak tyIMG_20231122_134453_089.thumb.jpg.556f9d87007f1123e79f6d5d0f8848de.jpg

 

 

Opublikowano

wg mnie sam moduł może być zrypany albo coś z kodowaniem  . ewidentnie nie podaje sygnału video skoro przełącza i widać czarny ekran .

Może jakaś nie kompatybilność względem wielości ekranu . Daj link gdzie kupiłeś 

Edytowane przez Lukaa5

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Lukaa5 napisał(a):

wg mnie sam moduł może być zrypany albo coś z kodowaniem  . ewidentnie nie podaje sygnału video skoro przełącza i widać czarny ekran .

Może jakaś nie kompatybilność względem wielości ekranu . Daj link gdzie kupiłeś 

Screenshot_20231124-072932.thumb.png.8436ee8bf5a4dd9a127fcee2b4b1ca57.png

Opublikowano
  • Autor
Teraz, bajerek napisał(a):

Screenshot_20231124-072932.thumb.png.8436ee8bf5a4dd9a127fcee2b4b1ca57.png

Przed montarzem 360 mialem orginalna terz dokladana kamere i normalnie funkcjionowala 

Opublikowano
8 godzin temu, bajerek napisał(a):

IMG_20231122_134440_845.thumb.jpg.4a84b367a3745d1f2b09a94df133fd1f.jpg

Bo walcze z tymi kamerami 360 to jest jakas czarna magia tylko tu na forum cos sie dowiedzialem dzieki takim fascynatom jak tyIMG_20231122_134453_089.thumb.jpg.556f9d87007f1123e79f6d5d0f8848de.jpg

 

 

Masz dobrze ustawione, ma być LVDS.

Opublikowano
7 godzin temu, Lukaa5 napisał(a):

albo coś z kodowaniem 

Kodowania wykluczam bo miał podane ode mnie jak w oryginale. Wręcz przeciwnie, instrukcja, którą dostał od Chińczyka była błędna. Były tam takie głupoty jak pneumatyczne zawieszenie i inne błędy.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
11 godzin temu, bajerek napisał(a):

Screenshot_20231124-072932.thumb.png.8436ee8bf5a4dd9a127fcee2b4b1ca57.png

Zlituj się . nie będe tego przepisywał . 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.11.2023 o 11:55, bajerek napisał(a):

Muskel przyjacielu twoje kodowania sa jak najbardziej prawidlowe usterka rozwiazana obraz jest Hinczyk dal ciala 

Opublikowano

Z czym dał ciała?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@bajerek z czym Chińczyk dał ciała? Co masz na myśli?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.02.2024 o 19:11, Muskel1 napisał(a):

@bajerek z czym Chińczyk dał ciała? Co masz na myśli?

przewod lvds miedzy mmi a sterownikiem piny obrucone o 90 stopni sciolem blokade na kablu i obrucilem smiga a milo. twoje kodowania idealne te co mi podales .a zapomnialem dokupilem drugi przewod i terz byl obrucony

Opublikowano

Acha, ok. No czasem tak jest w gotowych wiązkach.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Gdzie w A5 F5 (2017) są zamontowane kamery 360? na pewno w lusterkach i jedna z przodu oraz jedna z tyłu, tylko gdzie ? :)  Podpowiecie?

Opublikowano

Tak jak w A4 B9. Przednia w grillu, dwie boczne w dolnych obudowach lusterek zewnętrznych i tylna przy klamce tylnej klapy.

 

Edytowane przez Muskel1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.