Treść opublikowana przez Lukaa5
-
Naprawa anteny w Audi A5 F5 Sportback
A czy antena (taki żagielek ) jest wyłamany ? Jeżeli tak to istnieje szansa że w miarę prosty sposób da się to przylutować z powrotem i skleić . Ktoś kto umię posługiwać się luownicą ogarnie to w 2min. Jak nie jest ułamana to skleić i będzie działać . No albo opcja wymiany ... będzie akcja
-
Płyn G13, a silikat w zbiorniczku wyrównawczym Audi A4 B9
raczej jest
-
Czy to oznaki kończącej się maglownicy w Audi A4 B9?
Jak dla mnie znowu za dużo tam gadania . 1a sprawa że on mówi o układzie aktywnym . Jak nie masz to nie trać czasu ... Jeżeli chodzi o same obracanie czujnika które wywala błąd -852 czy ileś to zapodał bajki . Chodzi o to aby nie zmienić przełożenia pomiędzy taśmą ( slip ring) a zębatkami w przełączniku zespolonym więc musiał grubo kombinować Na bank to nie chodziło o te delikatne ruchy kierą które zaprezentował . Raz rozjechany przełacznik zespolony kiedyś znalazłem na rosyjsko jezycznym forum że naprawiają , ale nie przez wgranie nowego firmware . (niby jak to miało by pomóc ! )ale przez flashowanie kostki pamięci któa właśnie po porzekroczeniu wchodzi w stan zablokowania . Więcej szczegółów nie pamiętam. Pytanie czy ktoś naprawia te przekładnie , tam będe wiedzili co jest grane . @Stxxx Ty weź lepiej sprawdz wszystkie śruby mocujące przekładnie , cięzko jednoznacznie powiedzieć ale wygląda jak y była cała luźna .
-
Pierwsza wymiana oleju w skrzyni S-tronic Audi A4 B9 bez wymiany filtrów?
Nie no tam są dwie komory hydrauliczna i mechaniczna . Mowa o b9 czyli warjacja 0CK Filtry jak kolega wyżej w hydraulicznej i są trzy. Pisali ludzie że przy 150k wymieniali i były czyste , pewnie zależy jak często zmieniasz olej .
-
Płyn G13, a silikat w zbiorniczku wyrównawczym Audi A4 B9
a no ok , temat jest o a4 b9 czy tam a5 F5
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów 0CL/0CK/0CJ w Audi A4 B9 / A5 F5
Spuszcza się przez demontaż pompy , wlewowy zobaczysz w górnej części z prawej strony stojąc tyłem do wydechu.
-
Płyn G13, a silikat w zbiorniczku wyrównawczym Audi A4 B9
a4 b9 ?
-
Płyn G13, a silikat w zbiorniczku wyrównawczym Audi A4 B9
Dosłownie post nad tobą masz napisane jakie są bez silikatu .
-
Dziwny metaliczny dźwięk w Audi A4 B9 2.0 TDI DETA
Film ma ponad 20min , jaki słup . Nagraj dzwięk samodzielnie , jeżlei się da . Takie dochodzenia to spis teorii
-
Dziwny metaliczny dźwięk w Audi A4 B9 2.0 TDI DETA
- Czy jesteśmy skazani na chińską motoryzację?
No to chyba już była namiastka tego w czasie cov19 , vw musiał produkcje zatrzymać No chwilę obecną moje następne auto raczej będzie z chin . Niestety nowe auta grupy vag ni jak się mają do tego co ludzie myślą . To już nie jest stara dobra technologia .- Jak podpiąć poduszkę pasażera w Audi A4 B9?
Musisz na spokojnie , poszukaj schematów nr częsci j po nr vin np TUTAJ . Jak nie masz line assist to szukaj przełączika zespolonego z manetką line assist na forum znajdziesz jak dopasować. Można kupić też serwisówki online , może warto poszukać w twoim przypadku .- Jak podpiąć poduszkę pasażera w Audi A4 B9?
niby czemu miała by być ? Od tego auta na bank nie , ale czy z tego samego modelu - nie wiem. I tego ten aktywacja poduszki w kierownicy zrywa taśmy w czujniku skrętu . Coś pisałeś że masz do wymiany . Ciekawe czy kurtyny też wystrzeliły. To podłączenie masy to ty lepiej dobrze sprawdz bo to nie wygląda na oryginalne mocowanie .- Jak podpiąć poduszkę pasażera w Audi A4 B9?
Wtyczka wygląda na stopioną po aktywacjii poduszki. Auto po przygodzie. Musisz wymienić wtyczkę.- Słabe ogrzewanie w Audi A4 B9
a na obudowie napis g13 ... czyli ?- Słabe ogrzewanie w Audi A4 B9
nie musi być tego napisu. Ja nie sugeruje że silikat jest twoją przyczyną. Chodzi o jasność sytuacji . Jaki masz kolor korka ?- Słabe ogrzewanie w Audi A4 B9
Mój post był w połowie do ciebie , czyli gdzie znajdziesz schemat i umiejscowienie pompy . A w połowie na temat usuniecia silikatu. No i żeby doprecyzowac po wyglądzie zbiornika nie ma szans ustalić czy sylikat jest cały czy już puszcza . W skrócie niebieski korek i napis g13 to sylikat . Wystarczy poświecić latarką w ostatniej komorze jest woreczek.- Słabe ogrzewanie w Audi A4 B9
poszukaj schematów na TUTAJ stronie po wpisaniu vin. (szukasz IC engine: cooling system pump) Wymieniłem zbiornik , żałuję że zwlekałem tyle, roboty na 15/20min na spokojnie . Jedyne co to płyn oodciągałem bo po podstawieniu pojemnika nie pompowało , nie wiem może obieg musi się otworzyć czyl zagrzać. Nie da się wszystkiego wyciągnąć więc trochę się wylało . Płukałem ten stary zbiornik i niestety sporo tam syfu było , jak by drobne kamyczki... nie wiem czy z wora już puszczało czy to normalne że tam się trochę osadu gromadzi. Po wyciągnięciu magicznych krzemianów tak to wygląda . Niby całe , ale one chyba się jakoś rozpuszczają/rozdrabibiają .- Za wąskie opony na felgi 8.5" ET35 19" w Audi A4 B9
235/35R19 też nie są dopuszczone do tego modelu na 19tkach ma być 245/35ZR19 235 nie widzę w żadnej konfiguracji od 17cali . Tabelka którą wkleiłeś nie jest do b9- Słabe ogrzewanie w Audi A4 B9
ehh , kupiłem ten zbiornik jakiś czas temu i chyba wreszcie przydało by się go zamienić... Czyli tak : jedna śruba (trox trzymająca zbiornik) , zawleczka na złączce od spodu (tego się lekko boje ,słaby dostęp ) , kostka elektryczna i zawleczka ze złączka od boku ? Na coś zwrócić jeszcze uwagę ? Czy jak odłączę przewód z boku i uruchomię silnik to wypompuje mi nim płyn ze zbiorniczka ? pozdro- Jakie klocki i tarcze polecacie do Audi A4 B9?
Sa low dust np zimmermann low dust . Prawie nie masyfu na feldze. Mam 40k na tarczach i klockach mogę polecić (piszczą przy pierwszym hamowaniu , potem spokój)- Montaż wideorejestratora w Audi A4 B9
Nie zamieniłeś czasem odwrotnie 12+ stałe z + po stacyjce ? Podłączone bezpośrednio do cam , czy poprzez kabel do czujnika zmierzchu?- Brązowa maź w zbiorniczku od płynu chłodniczego w Audi A5 8T 3.0 TDI
wygląda jak sylikat , ale chyba w g12 nie powinno go być- Wymiana oleju w skrzyni biegów S-Tronic w Audi A4 B9
Link- DPF a przerywanie wypalania w Audi A4 B9 2.0 TDI
Sprzedają jakieś kontrolki , podpinasz pod obd i pokazuje kiedy wypala . Ja mam pod apk torque podpięte sygnalizuje alarmem . Czasem uruchamiam vag dpf - Czy jesteśmy skazani na chińską motoryzację?