Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

garay9

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam kolego na 100% dwumas mi padlo przy 135tys.
  2. kurde szrot dopiero otwarty po nowym roku:/ ale kabel jest obciety od wiazki. kostka ktora idzie do przyplywki jak wciskam gaz i pusczam to zaczyna lapac moc
  3. Wypiolem dobrze . Jutro pojade na szrot po nowa kostke i zobcze.
  4. <br /><br /> <br /><br /> screenSHU - The fastest screen capture ever. zaznaczylem zielonym kolorem gdzie ten kabek jest Kostka od przeplomierza tez jest na 5 pinow
  5. do przepływomierza Kostka jest na 5pin a sa tylko podlaczone 4pin jeden czarny kabel jest opciety
  6. Witam kupilem nie dawno audi a4 1.8t q ANB 1999r. Niema mocy dzis zajrzalem do kostki jeden czarny kabel jest obciety kostka jest na 5 pin Kostka lata jest plastik pekniety. Przy wlaczonej kosce samochod idzie lepiej do 4tys Jak mam kostke podlaczona do 4tys starszny mol powazej 4tys wciskam gaz do dechy idzie slabo puszczam gaz wciskam 2 raz nie lapie za 3 razem lapie i zaczyna ciagnac. Prosze o pomoc mieszkam Niemczech tutaj jest strasznie drogo ---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ---------- Kostka lata jest plastik pekniety. Przy wylaczonej kosce samochod idzie lepiej do 4tys zle napisalem
  7. garay9 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    1.8t
  8. garay9 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Ja mam najechne 250tys km od poczatku jedzi na 5W40 Castrol od wymiany do wymiany nic nie dolewam zmieniam olej co 10tys. zawsze kupuje filter knechta Paliwowy biore Filtrmana
  9. Ja zwyklej zamoczylem kiedys 80b4 cale turbo + weze mylem benzynom nic sie nie dzialo:)
  10. Ja mialem strasznie zawalona olejem zostawilem ja na noc benzynie rano, wstalem ladnie wyciscilem zrobilem adapcje smiga jak nowa.
  11. Witam na 100% ako pada mialem to samo
  12. Witam ja wczoraj czyscilem Przepustnice, mi akurat udalo sie adapotwac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.