-
Dziwne dźwięki+czasem nierówna kilkusekundowa praca po odpaleniu na zimno
Witam kolego na 100% dwumas mi padlo przy 135tys.
-
Brak Mocy
kurde szrot dopiero otwarty po nowym roku:/ ale kabel jest obciety od wiazki. kostka ktora idzie do przyplywki jak wciskam gaz i pusczam to zaczyna lapac moc
-
Brak Mocy
Wypiolem dobrze . Jutro pojade na szrot po nowa kostke i zobcze.
-
Brak Mocy
<br /><br /> <br /><br /> screenSHU - The fastest screen capture ever. zaznaczylem zielonym kolorem gdzie ten kabek jest Kostka od przeplomierza tez jest na 5 pinow
-
Brak Mocy
do przepływomierza Kostka jest na 5pin a sa tylko podlaczone 4pin jeden czarny kabel jest opciety
-
Brak Mocy
Witam kupilem nie dawno audi a4 1.8t q ANB 1999r. Niema mocy dzis zajrzalem do kostki jeden czarny kabel jest obciety kostka jest na 5 pin Kostka lata jest plastik pekniety. Przy wlaczonej kosce samochod idzie lepiej do 4tys Jak mam kostke podlaczona do 4tys starszny mol powazej 4tys wciskam gaz do dechy idzie slabo puszczam gaz wciskam 2 raz nie lapie za 3 razem lapie i zaczyna ciagnac. Prosze o pomoc mieszkam Niemczech tutaj jest strasznie drogo ---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ---------- Kostka lata jest plastik pekniety. Przy wylaczonej kosce samochod idzie lepiej do 4tys zle napisalem
- Jaki olej do 2.0 ALT?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Ja mam najechne 250tys km od poczatku jedzi na 5W40 Castrol od wymiany do wymiany nic nie dolewam zmieniam olej co 10tys. zawsze kupuje filter knechta Paliwowy biore Filtrmana
-
Przepustnica pytanko
Ja zwyklej zamoczylem kiedys 80b4 cale turbo + weze mylem benzynom nic sie nie dzialo:)
-
Przepustnica pytanko
Ja mialem strasznie zawalona olejem zostawilem ja na noc benzynie rano, wstalem ladnie wyciscilem zrobilem adapcje smiga jak nowa.
-
Brzeczyk podczas odpalania
Witam na 100% ako pada mialem to samo
-
Przepustnica pytanko
Witam ja wczoraj czyscilem Przepustnice, mi akurat udalo sie adapotwac
garay9
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta