-
Tarcze I klocki
- Tarcze I klocki
Siemka mordeczki,pytanko jaką firmę polecacie na zakup klocków hamulcowych I tarcz oczywiście przod I tył.Czy lepiej zakupić po vinie?Pozdro- Rozrząd
- wymiana oleju
WIELKIE DZIEKI I POZDRAWIAM- wymiana oleju
OK FAJNIE DZIEKI ,A Z TYMI LITRAMI TO ILE BEDZIE?- wymiana oleju
I ILE LITROW OLEJU WCHODZI DO SKRZYNI,TEN OLEJ NIE JEST TAKI TANI ZA LITR PRAWDA?- wymiana oleju
TO WSZYSTKO DO WYMIANY? CHODZI MI O SKRZYNIE NIE WYSTARCZY SAM OLEJ?- wymiana oleju
- wymiana oleju
Witam wszystkich klubowiczow.Jestem posiadaczem audi a4b9 avant tdi qattro 190KM.2016r,szykuje mi sie wymianka oleju do silnika,jaki polecacie i ile litrow?druga sprawa wymiana oleju w skrzyni tez jaki najlepszy olej i ile jego tam trzeba,mam przejechane dopiero 120000tys.Pozdrawiam