evo

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez evo

1. Dzięki za słowa uznania. A4 jak A4 , choć radyjko zwykle nie gości w B6 .

Radyjko jest z 2007 roku , na jedną CD ale jest MP3 . Radyjko jest piękne -polecam . I gra całkiem dobrze sam byłem pod wrażeniem.

Odnośnie zawieszenia to własnie ktoś zwinął mi z przed nosa zestawik z S line ...pewnie ktoś z forum ;) .

Przydało by sie ją posadzić to fakt.

2. Przywitałem sie już w innym dziale wg regulaminu. Teraz moje pierwsze fotki może jakosci nie najlepszej ,bo jak widze niektóre foty to dzieła sztuki- gratuluje.

Nie bede pisał o zmianach bo ich nie ma :)

zaacznik5vx9.th.jpg

dsc05399py0.th.jpg

3. Mi raczej chodzi o sam przewód anteny radiowej, myśle że nikt jej nie wyciągnął :( . Patrząc jednak tam po tych wiązkach nie widze, juz rozkręciłem częśc środkowego tunelu, widopcznosć raczej dobra (zważywszy na okoliczności) , a jednak nie ma śladu po antenie od radia. [br]Dopisany: 27 Luty 2008, 21:42 _________________________________________________Odczepiłem tylny element z podsufitki tam podobno ma być antena. W moim przypadku zostały tylko slady że coś tam było, są miejsca (zatrzaski) aby coś tam wpiąć ,ale tego czegoś brak... Jak to możliwe aby ktoś wyciągnął antene :shocked:

4. Witam, mam taki problem : kupiłem auto i ktoś przed sprzedażą brutalnie wytargał to co tam było grającego prawdopodobnie navi ( na pewno duża), pozostały dwie kosti ISO i kilka cienkich klabelków luźnych :disgust: .

Z tym można sobie popradzić ale problem jest z anteną, po prostu jej nie ma.

Gdzie jej szukać skąd ona wychodzi, prosze o jakieś wskazówki.

5. Czy chodzi o tą zaślepkę, która z drugiej strony chyba ukrywa bespieczniki. Ona powinna być na jakiś kołkach wiec ide kombinować.

Siedze przy tym forum w oczekiwaniu na jakiś pomysł, wiec dzięki za kazdą wskazówkę .[br]Dopisany: 27 Luty 2008, 20:17 _________________________________________________!!!!!!!!!!!! :evil:

"waskipl" -dzięki zrobione, otworzone znaczy sie, tak jak mówiłeś coś tam musiało sie tam coś ułamać w tej klameczce.

Dzięki "waskipl" winny jestem przysługe .

Ale co teraz z tą klameczką ? :(

6. Witam, dopiero co sie zalogowałem a tu już problem z autem ;(

Prosze o pomoc , tak po prostu nie mogę otworzyć schowka, tego przedniego przy kolanach pasażera . Chciałem otworzyć a tu nic, nic nie strzeliło , co mogłoby oznaczać pęknięcie . Klameczka sie otwiera bez żadnego oporu ale schowek sie nie otwiera.

Mam tam zatrzasnięte wszystkie dokumenty od samochodu !!! :(