-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota, Panowie:hi: niestety nie dałem rady już się wybrać z Wami pod Decathlona... może następnym razem się uda:decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie! ostatnio byłem trochę "out of range":kwasny: tu wakacje z żoną, tu zapie***l w pracy... więc generalnie zonk... we wtorek postaram się pojawić na spocie, a i mam pytanie, czy nie znacie jakiegoś dobrego lakiernika... byłem w Tarnowie i jakiś c**j mi tak przytarł lewy tył, że mnie do tej pory boli... trzeba też lekko klepnąć lewy tylni błotnik w okolicach drzwi... + wymiana listwy na drzwiach ze znaczkiem S-Line... zresztą we wtorek zobaczycie...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzisiaj około 17:30 na A4 Katowice-Kraków czarna B7 avant na ramkach, bodajże SK125CN. Akurat jechałem Audi 80 kolegi.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
alledrogo i otomoto się kłaniają może jeszcze autoscout czy coś w ten deseń
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko muza fajna?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitać w ten słoneczny poranek, Panowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może ktoś wziąć VAGa? Muszę sprawdzić błąd poduszki powietrznej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
będę dzwonił, zresztą dzwoniłem jak jeszcze byłeś w robocie... o której zaczynasz posiadówkę?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no jak można to ja też bym się pisał tylko na którą? wyślij mi sms-a z namiarami adresowymi jak coś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemson, Panowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitać, Panowie:hi: true story, bro;) + FIFA i komplet szczęścia a co do spotów, to rozumiem, że teraz w niedzielę nie ma, tylko już we wtorek dopiero?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spocika:hi:, bo do spota to trochę brakowało:whistling:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może niech on już lepiej nie pije :grin: Panowie... posta pisałem z komórki, bo ewidentnie jego Audica nawijała się pod Halą Targową na skrzyżowaniu, a że szyby przyciemnione to niezbyt widziałem kierowcę... Czytając forum widzę, że chyba zmienił/zmienia furkę i jest w Mielnie, więc sorry
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzisiaj przed chwilą widziany Boseron pod Halą Targową
-
[Małopolska] Widziany, widziana
14.06.2013, około 14:50 widziany Lennox na skrzyżowaniu Wielickiej i Kamieńskiego jadący w kierunku Bonarki