Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DeXteR_NH

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. dzięki za spota, Panowie:hi: niestety nie dałem rady już się wybrać z Wami pod Decathlona... może następnym razem się uda:decayed:
  2. Panowie! ostatnio byłem trochę "out of range":kwasny: tu wakacje z żoną, tu zapie***l w pracy... więc generalnie zonk... we wtorek postaram się pojawić na spocie, a i mam pytanie, czy nie znacie jakiegoś dobrego lakiernika... byłem w Tarnowie i jakiś c**j mi tak przytarł lewy tył, że mnie do tej pory boli... trzeba też lekko klepnąć lewy tylni błotnik w okolicach drzwi... + wymiana listwy na drzwiach ze znaczkiem S-Line... zresztą we wtorek zobaczycie...
  3. Dzisiaj około 17:30 na A4 Katowice-Kraków czarna B7 avant na ramkach, bodajże SK125CN. Akurat jechałem Audi 80 kolegi.
  4. alledrogo i otomoto się kłaniają może jeszcze autoscout czy coś w ten deseń
  5. powitać w ten słoneczny poranek, Panowie
  6. Może ktoś wziąć VAGa? Muszę sprawdzić błąd poduszki powietrznej
  7. będę dzwonił, zresztą dzwoniłem jak jeszcze byłeś w robocie... o której zaczynasz posiadówkę?
  8. no jak można to ja też bym się pisał tylko na którą? wyślij mi sms-a z namiarami adresowymi jak coś
  9. powitać, Panowie:hi: true story, bro;) + FIFA i komplet szczęścia a co do spotów, to rozumiem, że teraz w niedzielę nie ma, tylko już we wtorek dopiero?
  10. dzięki za spocika:hi:, bo do spota to trochę brakowało:whistling:
  11. może niech on już lepiej nie pije :grin: Panowie... posta pisałem z komórki, bo ewidentnie jego Audica nawijała się pod Halą Targową na skrzyżowaniu, a że szyby przyciemnione to niezbyt widziałem kierowcę... Czytając forum widzę, że chyba zmienił/zmienia furkę i jest w Mielnie, więc sorry
  12. Dzisiaj przed chwilą widziany Boseron pod Halą Targową
  13. 14.06.2013, około 14:50 widziany Lennox na skrzyżowaniu Wielickiej i Kamieńskiego jadący w kierunku Bonarki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.