Treść opublikowana przez DeXteR_NH
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota, Panowie:hi: niestety nie dałem rady już się wybrać z Wami pod Decathlona... może następnym razem się uda:decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie! ostatnio byłem trochę "out of range":kwasny: tu wakacje z żoną, tu zapie***l w pracy... więc generalnie zonk... we wtorek postaram się pojawić na spocie, a i mam pytanie, czy nie znacie jakiegoś dobrego lakiernika... byłem w Tarnowie i jakiś c**j mi tak przytarł lewy tył, że mnie do tej pory boli... trzeba też lekko klepnąć lewy tylni błotnik w okolicach drzwi... + wymiana listwy na drzwiach ze znaczkiem S-Line... zresztą we wtorek zobaczycie...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzisiaj około 17:30 na A4 Katowice-Kraków czarna B7 avant na ramkach, bodajże SK125CN. Akurat jechałem Audi 80 kolegi.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
alledrogo i otomoto się kłaniają może jeszcze autoscout czy coś w ten deseń
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko muza fajna?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitać w ten słoneczny poranek, Panowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może ktoś wziąć VAGa? Muszę sprawdzić błąd poduszki powietrznej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
będę dzwonił, zresztą dzwoniłem jak jeszcze byłeś w robocie... o której zaczynasz posiadówkę?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no jak można to ja też bym się pisał tylko na którą? wyślij mi sms-a z namiarami adresowymi jak coś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemson, Panowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitać, Panowie:hi: true story, bro;) + FIFA i komplet szczęścia a co do spotów, to rozumiem, że teraz w niedzielę nie ma, tylko już we wtorek dopiero?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spocika:hi:, bo do spota to trochę brakowało:whistling:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może niech on już lepiej nie pije :grin: Panowie... posta pisałem z komórki, bo ewidentnie jego Audica nawijała się pod Halą Targową na skrzyżowaniu, a że szyby przyciemnione to niezbyt widziałem kierowcę... Czytając forum widzę, że chyba zmienił/zmienia furkę i jest w Mielnie, więc sorry
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzisiaj przed chwilą widziany Boseron pod Halą Targową
-
[Małopolska] Widziany, widziana
14.06.2013, około 14:50 widziany Lennox na skrzyżowaniu Wielickiej i Kamieńskiego jadący w kierunku Bonarki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Panowie! Trochę nietypowo... Ale gdyby ktoś miał info o jakiejś pracy (najchętniej w charakterze pracownika administracyjno-biurowego, informatyka, kierowcy, lub operatora wózka widłowego, ale inne też jak najbardziej mogą być) bo w mojej nie przedłużyli mi umowy to byłbym wdzięczny za jakieś info...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przecież to normalka! Ja dzisiaj przez pół dnia wpadałem w poślizgi w ODTJ Delta koło Opola OK, ale zamierzone w przystosowanym Ośrodku Doskonalenia Technik Jazdy to jedno, a na lodzie w czerwcu(!) z przypadku to drugie:facepalm:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja chcę wreszcie trochę spokoju! co chwila z tą pogodą coś się dzieje:facepalm:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wpaść w czerwcu w poślizg! Takie rzeczy tylko w Polsce! Ta pogoda jest pop********a! Z gradu zrobiła się warstwa lodu... A pod kościołem przy Nowosądeckiej z 20-30 cm wody. Chodnikiem jechałem, a i tak woda mi się wlewała na maskę. Normalnie czułem się jak w amfibii, a gdybym drzwi otworzył, to bym miał potop w aucie. Masakra jakaś!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co? Ty na weselach abstynent? nie sądzę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemson wszystkim:hi: mnie nie będzie... procenciki na weselu w d**ę dały to teraz leżę i się leczę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no faktycznie nie świeci... chyba, że wszystkim się przepaliły diody:grin:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://s24.postimg.org/5bmznvx29/123.jpg muszę się przyjrzeć jak u mnie to wygląda... ale mam wrażenie, że się świeci... teraz już mi się nie chce schodzić na dół do auta, ale jutro dam znać leniu idź już spać nie jestem leniem, ale mi się nie chce iść do auta... chociaż... pewnie i tak z psem jeszcze będzie czekała mnie wyprawa, więc może jeszcze sprawdzę nie jestes leniem ale nie chce Ci sie... sam sobie zaprzeczasz... no tak czego nie robi sie dla kolegów nie chce mi się, bo jestem zmęczony - a to nie lenistwo:decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://s24.postimg.org/5bmznvx29/123.jpg muszę się przyjrzeć jak u mnie to wygląda... ale mam wrażenie, że się świeci... teraz już mi się nie chce schodzić na dół do auta, ale jutro dam znać leniu idź już spać nie jestem leniem, ale mi się nie chce iść do auta... chociaż... pewnie i tak z psem jeszcze będzie czekała mnie wyprawa, więc może jeszcze sprawdzę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://s24.postimg.org/5bmznvx29/123.jpg muszę się przyjrzeć jak u mnie to wygląda... ale mam wrażenie, że się świeci... teraz już mi się nie chce schodzić na dół do auta, ale jutro dam znać