Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ARLek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kunio, ośka niestety no coż nie mozna miec wszystkiego i wiem z doświadczenia ze moce powyzej 250KM na ośkę to nic wiecej jak przemiał gumy ja bym nie walczył o wieksze moce niż mówisz no ale nie ja tu decyduje Jakby wchodzial w gre sprawa turbognojka to wiedziałbym co z czym sie zjada a tu troszke odkrywanie nowych terenów Moze to 300KM ma spełnić jego ambicje bo w sumie to ładnie brzmi a nie koniecznie równie dobrze jeździ .......... ctv, a kto mówil ze ma byc tanio ---->chyba lepiej skutecznie niz tanio
  2. Kunio, szukałem i czytalem wasze posty, fakt duzo ciekawego sie dowiedziałem z archiuwum ale myslem o czyms wiekszym niz k04 bo chyba 280KM to na granicy wydajności, Moze GT25 lub cos podobnego, a tak w ogole to miał ktos doczynienia z ta turbina IHI TD04?? Jak z układem paliwowym, od jakiego momentu trzeba myslec o wydajniejszej pompie i regulatorze ?? Sprawa hebli i zawiasu = rzecz jasna ....
  3. Przywitałem w odpowiednim temacie wiec może od razu do konkretów przejdę. Panowie proszę zwracam sie z pytaniem odnośnie możliwości konkretnych modyfikacji silniczka AEB zamontowanego w A4.... Otóż znajomy znajomy prosił mnie abym zdobył maksymalną ilość informacji dla przeprowadzenia modyfikacji takiego silniczka ze skutkiem liczonym w okolicach 260-300KM. O ile posiadam jakąś tam wiedze dotyczącą diesli oraz poprzecznych 1.8T to w przypadku wzdłużnych prosiłbym WAS jako SPECJALISTÓW o pomoc jaki zakres modyfikacji nalezy przeprowadzić i gdzie. Do tej pory uważałem iż VTG chyba najwiecej i najlepiej robi tego typu mody to jednak są elitarni i drodzy ale w przeszukiwaniu internetu wpadłem na trop projektu ponad 300KM Audi => http://www.maxextremetuning.fora.pl/viewtopic.php?t=6&postdays=0&postorder=asc&start=45 i dalszy ciąg łącznie z wykresem tu: http://www.leonclub.pl/forum/viewtopic.php?t=5932&start=0 Coś mi tu nie pasuje ani ten wykres ani lista modyfikacji co do przedstawionych wyników ale moze sie mylę...... Wiem że np. bullitowi swego czasu cięzko było osiągnąć zakładaną moc, a tu prosze jakie ciekawe cyferki sie pojawiły.... Czy stosował juz ktoś opisywaną turbinę IHI ?? Wiec proszę o rzeczową pomoc abym wykrystalizował sobie wiedzę co do zakresu modów w tym samochodzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.