Treść opublikowana przez kanialukasz
-
Jak zrobić by xenon zapalał się gdy jest już ciemno
Wiem ze trzeba zmienić kodowanie czujnika zmierzchu tylko nie doszlem jeszcze do tego jak czekam na podpowiedzi
-
Jak zrobić by xenon zapalał się gdy jest już ciemno
Jest mało się znasz
-
Jak zrobić by xenon zapalał się gdy jest już ciemno
To nie to chce porostu żeby zapalały się dopiero gdy jest ciemno
-
Jak zrobić by xenon zapalał się gdy jest już ciemno
Tak drl i czujnik zmierzchu posiadam
-
Jak zrobić by xenon zapalał się gdy jest już ciemno
Jak zmienić kodowanie lamp gdy ustawiony przełącznik świateł jest w pozycji auto a xenon zapali się dopiero gdy jest ciemno.
-
Poduszki silnika i skrzyni biegów
Potrzebuje poduszki silnika prawa strona jaki numer ????????
-
2 błędy na silniku 9129, 9130 i co teraz?
Wymieniłem w serwisie na nowy kolektor ssący razem z nastawnikiem. W starym widać było luz na cięgnie klapek.
-
Po zamknięciu drzwi kierowcy szyba próbuje się jeszcze domknąć.
A jak przeprowadzić kodowanie żeby wszystko wróciło do normy.
-
Po zamknięciu drzwi kierowcy szyba próbuje się jeszcze domknąć.
Po zamknięciu drzwi kierowcy szyba próbuje się jeszcze domknąć pomino tego żę jest zamknięta, jak sobie z tym poradzić.
-
2 błędy na silniku 9129, 9130 i co teraz?
NOWY
-
Problem z przepustnica powietrza
i wiesz jaka była przyczyna
-
2 błędy na silniku 9129, 9130 i co teraz?
Po wymianie nastawnika klap występują teraz takie dwa błędy co teraz robić??? 2 Faults Found: 9129 - Intake Manifold Flap; Bank 1 P2006 00 [100] - Stuck Closed Intermittent - Not Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Mileage: 157299 km Date: 2015.03.19 Time: 17:07:50 9130 - Intake Manifold Flap; Bank 1 P2004 00 [101] - Stuck Open Not Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Mileage: 157299 km Date: 2015.03.19 Time: 17:07:50 Readiness: 0 0 0 0 0
-
Nie działa jedno gniazdo zapalniczki obok popielniczki.
Dzięki to było to.
-
Jaka jest oryginalna długość śrub do A4 B8
Jakie oznaczenie powinny mieć śruby do a4 b8.
-
Nie działa jedno gniazdo zapalniczki obok popielniczki.
Mam problem mianowiecie nie działa jedno gniazdo zapalniczki przy popielniczce a w tunelu środkowym pod łokietnikiem działa jak może być przyczyna.
-
Nie idzie odblokować testu zegarów - dlaczego?
koduje 17-Instruments--->Coding 07--->Long Coding Helper--->i nie ma Gauge Test/Needle sweep
-
Nie idzie odblokować testu zegarów - dlaczego?
Nie idzie odblokować testu zegarów - dlaczego?