-
OSŁONA PRZEGUBU
Witam , mam problem z doborem osłony przegubu do mojego audi ( audi a4 b5 avant 1.9 116km automat ) czy ktoś mógłby mi podać wymiary średnic wewnętrznych, bo sprzedający podają sprzeczne rozmiary , z góry dziękuję za pomoc
-
sprawdzanie poziomu oleju w tiptroniku
Mnie konkretnie interesowała kwestia sprawdzenia oleju na pracującym silniku, zrozumiałem że gdy silnik pracuje olej jest tłoczony do ,, wnętrza skrzyni ,, i wtedy jest go mniej w misce , dlatego wtedy sprawdzamy poziom oleju i ewentualnie go dolewamy . Chciałem trochę poczytać na ten temat lecz niestety linki które znalazłem są nie są nieaktualne . dzięki za informacje
-
sprawdzanie poziomu oleju w tiptroniku
dzięki za odpowiedz
-
sprawdzanie poziomu oleju w tiptroniku
Witam , ktoś powiedział ,, kto pyta nie błądzi ,, mam takie pytanie, dlaczego w skrzyni biegów tiptronik sprawdzamy poziom oleju na pracującym silniku ? byłbym wdzięczny z odpowiedz na moje pytanie
-
simering lewej półosi
oj nawet nie wiesz jak , j już roztaczałem wizje naprawy skrzyni bo myślałem ze coś się tam zaklinowało na amen, jeszcze raz wielkie dzięki
-
simering lewej półosi
wielkie , bardzo wielkie dzięki kolego,
-
simering lewej półosi
czy ktoś wymieniał simering lewej półosi w skrzyni tiptronik ? mam problem z wyjęciem flanszy ( kielicha ) nie chce wyjść , czy ktoś ją wyjmował?
-
simering lewej półosi
czy ktoś wymieniał simering lewej półosi w skrzyni tiptronik ? mam problem z wyjęciem flanszy ( kielicha ) nie chce wyjść , czy ktoś ją wyjmował?
adoks1
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta