-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Jak jesteś dzisiaj jeszcze w Krakowie to daj znać. Posłuchasz jak chodzi RS z milltekiem ?
-
KJS, Rajdy Amatorskie
Nie chce odgrzewać starych kotletów, ale sam szukałem wątku o tym czy ktoś jeździ jakieś Super OESY, KJSY, RO itd? Więc podbijam a nie zakładam nowy. Trochę czasu minęło może ktoś taki jest?
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
A to ciekawe bo czytałem, a nawet rozmawiałem w serwisie i podobno nie ma za bardzo możliwości założenia haka do RS4 ?
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Czekam, aż się skończy gwarancja i wtedy się zabiorę za mody Jak w Audi pokazałem wykres ( 385KM ? )to powiedzieli, że nie jest dla nich wiarygodny, a oni nie mają gdzie zrobić, ale komputer pokazuje ze auto jest sprawne. W sumie nie mogę się doczekać aż skończy się gwarancja może zacznę wcześniej.
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Też bym zostawił, ale mam jeszcze gwarancje. Daj znać ile wyjdzie. Program silnik i skrzynia?
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
I tak masz 30 więcej niż ja... Jaki przebieg w końcu?
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Średnie spalanie z 26 ostatnich tankowań mam 18,4
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
A gdzie Ty stacjonujesz tą furką w sensie jaki rejon Polski? Może bym podjechał kiedyś gdzieś zobaczyć kuzyna. Już jedną fote z białasem mam
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Sprawa się rozchodzi o to czy masz arabską tabliczkę znamionową czy nie (audi podobno czasami ma dwie arabską i EU). Jak masz europejską to Ci zrobią na stacji diagnostycznej normalne badanie przed 1 rejestracją i nigdzie nie wbiją tylko wystawiają dokument z którym idziesz rejestrować. Jak masz tabliczkę arabską to musisz iść do urzędu tam gdzie się rejestruje furę i oni Ci mogą wydać zamienną tabliczkę znamionową i próbne blachy i z tym jedziesz na przegląd.
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Nie wiem kto by kradł rs'a, teraz się kradnie auta głównie na części? rs4 niezwykle niepopularna. Nie wiem jak w 2108r. ja 3 lata temu miałem 2 warianty: 1. idziesz po próbne, musisz kupić OC na próbne, na próbnych jedziesz na przegląd, po przeglądzie jedziesz z kartką z przeglądu, oc do rej na normalne tablice, i robisz cesie polisy oc na nowe blachy 2. jedziesz lawetą na przegląd, i wtedy z podbitym przeglądem rejestrujesz fure, a no i co musi być to OC trzeba wykupić w tym samym dniu co rejestracja.
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Jakbyś jechał gdzieś na jakiegoś spota albo do Piaseczna to daj znać. A co do spalania to ja może mam jakiś wadliwy silnik? ostatnie 10 tankowań tylko raz poniżej 19l.
-
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
A czasami na 200km
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Hahah ja rzadko mam poniżej 20/100 xD Chyba tam macie jakieś super rzadkie powietrze i są małe opory A miejscówki na foty kozackie. Dobra sprawa takie przejażdżki, pozazdrościć!
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
że jak? 167k to chyba pół auta sprzedajesz :|