Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seba82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seba82

  1. ok dzieki kolego za pomoc napewno sie odezwe czy pomogl ten czujnik pozdr ---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ---------- witaj ponownie a jeszcze mam male pytanko do ciebie tomek20stencel5 a mozesz mi powiedziec gdzie znajduje sie jeszcze przekaznik swiec zamowilem czujnik powiedzail mi za niego 65 zl mowil ze to jest orginalny pozdr i dzieki za pomoc
  2. tak plywa temperatura dziwie sie ze nie moge osiagnac 90 stopni jaka cena jest takiego czujnika mozesz mi podac gdzie on sie znajduje w 130 stce dzieki
  3. witam serdecznie mam problem z moja audi 1,9 130 prosze o pomoc wykercilem jedna swiece zarowa w piolem ja w w swoje miejsce i po przekreceniu kluczyka ona nie grzeje prosze o pomoc pozdr
  4. ok dzieki ulccus pozdr sprawdze ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ---------- witam ponownie bylem sprawdzic jeszcze raz swiece zarowe wykrecilem jedna swiece podlaczylem z masowalem i przekrecilem kluczyk i nie grzeje jaka moze byc przyczyna prosze o pomoc
  5. dzieki zgory szukalem i znalazlem kilka swiece wymienialem wszystkie 4 na nowe kupilem z beru ja tylko pytalem czy ma cos wspolnego z odpalaniem czujnik temparatury bo mi plywa temperatura
  6. witam mam pytanie odnosnie tych oringow i do egr zabieram sie do czyszczenia ale pytalem w sklepie o te oringi i powiedzieli ze tego nie maja ze mozna dostac tylko w serwisie prawda to prosze o pomomoc
  7. mam problem z odpalaniem auta przy -1 stopnia odpala ale gorzej i trzesie silnikiem przez pare sekund i poscil bialy dym i czuc rope odrazu go zgasze i za drugim razem odpala bardzo ladnie tak jak dzis jest +1 poszlem i odpalil od strzala co moze byc przyczyna prosze o pomoc pozdr ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ---------- pomozcie i jeszcze jedno bedzie mial stycznosc te nie dobre odpaleniem jesli u mnie plywa rowniez wskazowka temperatury plynu pomozcie pozdr u mnie wogule nie wchodzi na 90
  8. witaj mam ten sam problem plywa mi wskazowka od temperatury moze to byc waszym zdaniem termostat czy czyjnik jescze nie mialem na 90 stopni plywa mi tak od 60 do 80 takiego juz kuplem doradzcie cos pozdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.