Treść opublikowana przez seba82
-
Brak oświetlenia tablicy rejestracyjnej
mialem to soma przelamany przewod ktory idzie do klapy byly mrozy przewod z twardnial i i sie uksyl pozdr
-
witam mam pytanie czy idzie zalczyc kontrolke na liczniku od pasow
witam mam pytanie czy jest mozliwosc zalczenia przez komputer kontrolki na zegarach zeby mnie informowala ze sa pasy zapiete mam niunie z roku 2001 sedan 1.9 130stka prosze o podpowiedz pozdr serdecznie wszystkich
-
witam klubowiczow mam pytanie odnosnie pasow bezpieczenstwa
witam mam pytanie czy jest mozliwosc zalczenia przez komputer kontrolki na zegarach zeby mnie informowala ze sa pasy zapiete mam niunie z roku 2001 sedan 1.9 130stka prosze o podpowiedz pozdr serdecznie wszystkich
-
znaki rozrzadu
znaczy wiesz wymienialem sobie sam pasek rozrzadu i zrobilem sam sobie znaki przed sciagnieciem bo nie wiem jak bylo na starym moze bylo co nie co przestawione wiesz ze nie ma co wierzyc jak bylo pozdr
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
witaj kshyhu87 ok poczekam napisz na prywatna wiadomosc jak juz zamontujesz ok i napisz jak sie podlacza te rezystory bo nie bardzo wiem opisz pozdr
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
ok bede dalej szukal a jekie dobrac dobre rezystory zeby nie byly za ciemne i nie za jasne podrzuc jak znajdziesz pozdr ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- marekg fajnie ci to wyszlo tylko troszke za jasne nie moglbys zastapic innym rezystorem jakim zeby to troche ciemniej swiecilo tak to powiem ze super to wyglada szacun ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ---------- a kupiles taka pojedyncza diode taka mala odp:kwasny:
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
witam poszukuje odpowiednich diód rezystorow do oawietlenia kratek nawiewow prosze o jakis link z alegro szukam i nie moge tego znasc podrzuccie cos pozdr
-
Cena rozrządu b6 1.9 TDI 131 KM.
kolego zadzwon sobie do aso ja zamawialem w aso i placilem za komlet ponad 500 zl i bedziesz mial orginalny pozdr
-
swiece zarowe
dzieki kolego dzwonilem do aso w tym silniku szly te krotsze do 2001 a od 2002 szly te dluzsze pozdr
-
znaki rozrzadu
a tak nie idzie sprawdzic gdzie sie znajduja znaki nie mam mozliwosci podlaczyc bo nie mam pozdr
-
Problemy z zimnym silnikiem. Obsługa i momenty dokręcania świec żarowych
witam mampytanie jakie ida do silnika awx 1,9 130 rok 2001 chodzi mi o dlugosc lub kolor bo u mnie swiece z czarnym bo sa jeszcze zielone chodzi mi odlugosc prosze o rade pozdr
-
swiece zarowe
witam jakie ida do silnika awx 1,9 130 rok 2001 siwce zarowe te dluzsze czy krotsze prosze podpowiedz pozdr
-
znaki rozrzadu
witam mam pytanie gdzie znajduja sie znaki do ustawienia rozrzadu prosze podpowiedz chcialem sprawdzic czy nie mam przestawione znaki pozdr ---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ---------- to jest silnik awx 1,9 130 koni
-
witam mam problem z odnalezieniem czujnika od tylniej klapy a4 b6
witam koledzy problem rozwiazany z ta klapa i otwieraniem przerwane kable 3 pozdr
-
otwieranie tylnej klapy a4b6
witam rozwiazalem juz problem z tylnia klapa mialem uksyte 3 kabelki kture ida od klapy do bagaznika byly one uksyte kolo silowniczka z lewi strony jest tam taka glumowa i plastikowa przelotka i byly uksyte w srodku bylo to nie widoczne wiec polutowalem i problem sie rozwiazal pozdr i dziekuje za odpowiedzi pozdr
-
otwieranie tylnej klapy a4b6
ok swiatla z tylu sa ale nie mam oswietlenia bagaznika i nie dziala otwieranie z przyciska a ni z pilota ale swieci mi podswietlenie tablic
-
otwieranie tylnej klapy a4b6
sprawdzilem silowniczek spawny jest jest mocny wedlug mnie to jak by brakowalo produ w instalacji w bagazniku lampka oswietlenia bagaznika nie swieci silniczek nie pracuje i jeszcze nie pokazuje ze mam otwarty bagaznik jak sprawdzic czy wogule prad dochodzi do tej wiazki pozdr porsze o pomoc juz nie wiem gdzie mam szukac przyczyny pozdr
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
witaj woodzu wogule pradu nie ma sprawdzalem silniczk bo robilem i dziala przy akumlatorze a ktury to jest mikrostyk mozesz napisac
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
witam co moze byc u mnie nie otwiera ani z przycisku ani z pilota co moze moze byc za przyczyna prosze o pomoc tak jakby nie bylo napiecia kiedys nie chcial sie otwierac z przyciska tylko z pilota teraz ani z tego ani z pilota prosze o pomoc pozdr
-
otwieranie tylnej klapy a4b6
witam mam problem nie otwiera mi sie klapa ani z pilota ani z przycisku na klapie ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ---------- prosze o podpowiedz sprawdzalem silniczek otwirania klapy tylnej jest sprawny co moze byc przyczyna ze nie da sie otworzyc klapy z pilota ani z przycisku na klapie i roniez mi nie pokazuje ze mam bagaznik otwarty prosze pomocy moze jest jakis bezpiecznik lub jakis przekaznik od tego pozdr:kwasny:
-
niedzialajacy tempomat
ok kolego pozdr zrobie to
-
niedzialajacy tempomat
witam kupilem audi a4 b6 1,9 130 stke i mam problem z tempomatem nie dziala mi pytalem sprzedawcy czemu nie dziala powiedzial ze moze jakis bezpiecznik sprawdzalem bezpieczniki i sa dobre prosze o pomoc pozdr jaka moze byc przyczyna ---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ---------- jak sprawdzic czy wogule jest tempomat bo makietka jest przy kierownicy przeznaczona do tempomatu
-
witam mam problem z odnalezieniem czujnika od tylniej klapy a4 b6
witam mam problem z odnalezieniem czujnika klapy tylnej od oswietlenia bagaznika a4 b6 sedan pozdr
-
Walnięty termostat jak rozpoznać?
zabieram sie do wymiany termostatu w 1,9 130 stce awx moze mi ktos napisac gdzie on sie znajduje i ciezko sie go wymienia i czy trzeba zalozyc rowniez nowy oring jest on w zestawie prosze o podpwiedz dziekuje pozdr
-
ciezko odpala na na zimnym
dzieki bobikos mozesz napisac jak mam sprawdzic jest roznica czy bede sprawdzal na cieplym lub zimnym silniku bylo tak o 8 rano bylem w sklepie i stal do 13 wiez mnie skusilo wykrecic swiece zarowa i wlozylem w swoje miejsce i zona przekrecila mi zaplon i swieczka sie nawet troche nie nagrzala a kontrolka zgasla prosze napisz jak to sprawdzic inaczej pozdr ---------- Post dopisany 27-02-2013 at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2013 at 19:06 ---------- witam pnownie wymienilem ten czujnik temperatury cieczy i dalej mi faluje temperatura czy moze byc zepsuty termostat mozna o nr tej czesci i dalej ciezko pali jak jest zimny ale dzis bylo rano na plus 3 stopnie i bardzo ladnie mi odpalil jaka jeszcze moze byc przyczyna tego odpalenia na zimnym jak jest po nizej 0 stopni to ciezko odpala jak by nie na wszystkie gary chodzil ale to tylko chwilke z 10 sekund pozdr prosze o pomoc 1,9 130 stka silnik awx