Treść opublikowana przez lysy249
-
2.5 BDG 163km brak mocy POMOCY
Ok jutro zajrze pod maske i dam znac co z ta sztanga
-
2.5 BDG 163km brak mocy POMOCY
witam mam problem z moja czarnula od poniedzialku samochod nie chce sie zbierac ledwo jedzie oto bledy jakie zczytalem: 3 Faults Found: 01375 - Valves for Engine Mounting; Stage 1 38-10 - Output won't Switch or Short to Plus - Intermittent 00560 - Exhaust Gas Recirculation System 08-10 - Control Limit Surpassed - Intermittent 00575 - Intake Manifold Pressure 11-10 - Control Limit Not Reached - Intermittent od czego mam zaczac z gory dziekuje za pomoc
-
zawór N75 prozba o nr czesci
dzieki jurto jade po zawor
-
zawór N75 prozba o nr czesci
witam posiadam silnik BDG 2.5 tdi 163km 2004r potrzebuje nr czesci zaworu n75 i ile kosztuje taki zawor z gory dzieki za pomoc
-
Problem przy odpalaniu
Zna ktos jakiegos dobrego mechanika ktory ustawi mi kat wtrysku w okolicy bielska lub zywca?????
-
2.5 TDI V6 163 KM jakie opinie ?
u mnie po wymianie wałków szarpanie na biegu jałowym zniknęło całkowicie i nie sugerujcie się tym ze po 2003r problem z walkami zniknął mam audi z 2004 i zmuszony bylem wymienić zerwane zostały krzywki na 2 walkach widok fatalny ale 5 dni i gotowe
-
Biznestank - III tura czeka na odbiór
witam również proszę 2 sztuki z wysyłka do Rzeszowa mam kawal drogi
-
Ra4al'owe Audi A4 B6 QUATTRO
Powiem ci ze mam ori ciemne szyby I nie ma tragedi ale nie wiem jaki procent przepustowosci swiatla maja jak kasa przyplynie to przyciemnie jeszcze przednie boczne powodzenia w dalszych modach
-
Ra4al'owe Audi A4 B6 QUATTRO
Siemka gratki fury super wyglada na tych felach sam mam ten silnik I jestem swiezo po wymianie walkow rozrzadu I przy okazji przytulilem sie do renowki wiec jak naprawie moje wozidlo to wrzuce fotosy Nie myslales o czrnych szybach?
-
2.5 TDI V6 163 KM jakie opinie ?
Witam Posiadam od dwóch lat audiczkę z silnikiem 2.5 tdi v6 163km z 2004r właśnie jestem w trakcie wymiany wałków rozrządu całkowity koszt 3200pln, jeździ się nią wspaniale a pomruk V6stki wynagrodzi każdą wydana złotówkę nie bójcie się tych silników ceny podzespołów mocno spadły pozdrawiam lysy249