-
Spoty Puławskie
Ja tez jade zerknąc co tam bedzie .
-
Spoty Puławskie
Ja sie pytałem :-)
-
Spoty Puławskie
Patrząc na to że idę do domu a jeszcze 3 lokale po drodze to mogę się trochę spóźnić :-) :-) :-) :-) :-)
-
Spoty Puławskie
ja oddaje auto do lakiernika niestety już po spocie w poniedziałek, także przyjadę jeszcze rdzewingiem Nie ma się co przejmować moje jest pogiente. ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- Sprężyny nie założone felgi nie odziane w oponki na aucie zima wstyd przyjechać.
-
Spoty Puławskie
Jak gdzie . Na środku ;-)
-
Spoty Puławskie
No może i niedziela. zrobi się zakupy , wyjdzie ze sklepu i spot . Może być niedziela tylko o której... Panie organizator? Tylko nie za późno.
-
Spoty Puławskie
Widze ze humor dopisuje. Panowie mam pytanie. Wszyscy juz wiedzą ze spot w sobote , ale o ktorej.
-
Spoty Puławskie
Nikt nie przesadza przecież . BMW to dobre auta są. Duzo moich kumpli posiada.
-
Spoty Puławskie
Grupa vag-a będzie :-) No prawie bo Bmw e36 będzie ale zawsze mogę kolegów z e39 wziąć ze sobą :-) ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- A niestety . Pochwaliłem się. Jadą chłopaki na Toruń. ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- Palić gumę znaczy będą
-
Spoty Puławskie
a8 tez mozna by załatwic ale kumpel chyba jest za miedzą aktualnie, a 80 to juz inna bajka, tyle ze jej właściciel na 61 lat
-
Spoty Puławskie
:jerk:nowi nowi stawiają hamy, taka tradycja:decayed: ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- tam chyba cza płacić ale pewien nie jestem, miejscówka byłaby super:naughty: Płatny to ten parking nie jest ale wjechac tam to trzeba miec wysokie auto. Co Wy na te hamy sie nastawiacie przeciez są nie smaczne
-
Spoty Puławskie
- Spoty Puławskie
A na otwarcie sezonu SSS nikt sie nie wybiera?- Spoty Puławskie
Co ---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ---------- Coś wątek się urwał- Spoty Puławskie
az tak zle to nie jest zeby skladac z kilku jak bedzie cieplo to zrobie na razie trzeba jezdzic :-) - Spoty Puławskie