Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ralfi_2006

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja tez jade zerknąc co tam bedzie .
  2. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja sie pytałem :-)
  3. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Patrząc na to że idę do domu a jeszcze 3 lokale po drodze to mogę się trochę spóźnić :-) :-) :-) :-) :-)
  4. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ja oddaje auto do lakiernika niestety już po spocie w poniedziałek, także przyjadę jeszcze rdzewingiem Nie ma się co przejmować moje jest pogiente. ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- Sprężyny nie założone felgi nie odziane w oponki na aucie zima wstyd przyjechać.
  5. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Jak gdzie . Na środku ;-)
  6. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    No może i niedziela. zrobi się zakupy , wyjdzie ze sklepu i spot . Może być niedziela tylko o której... Panie organizator? Tylko nie za późno.
  7. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Widze ze humor dopisuje. Panowie mam pytanie. Wszyscy juz wiedzą ze spot w sobote , ale o ktorej.
  8. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Nikt nie przesadza przecież . BMW to dobre auta są. Duzo moich kumpli posiada.
  9. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Grupa vag-a będzie :-) No prawie bo Bmw e36 będzie ale zawsze mogę kolegów z e39 wziąć ze sobą :-) ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- A niestety . Pochwaliłem się. Jadą chłopaki na Toruń. ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- Palić gumę znaczy będą
  10. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    a8 tez mozna by załatwic ale kumpel chyba jest za miedzą aktualnie, a 80 to juz inna bajka, tyle ze jej właściciel na 61 lat
  11. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    :jerk:nowi nowi stawiają hamy, taka tradycja:decayed: ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- tam chyba cza płacić ale pewien nie jestem, miejscówka byłaby super:naughty: Płatny to ten parking nie jest ale wjechac tam to trzeba miec wysokie auto. Co Wy na te hamy sie nastawiacie przeciez są nie smaczne
  12. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
  13. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    A na otwarcie sezonu SSS nikt sie nie wybiera?
  14. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Co ---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ---------- Coś wątek się urwał
  15. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    az tak zle to nie jest zeby skladac z kilku jak bedzie cieplo to zrobie na razie trzeba jezdzic :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.