Treść opublikowana przez bodowp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry Pany- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To wyjaśnia ten wywalony jęzor- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie bądź niemiły... takie selfie to pamiątka na całe życie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie są wolniejsze... tylko nie opłaca się robić homologacji na wyższe prędkości bo: -nie ma infrastruktury kolejowej tak rozbudowanej aby te prędkości osiągać -większość magistrali teraz projektuje się do 160km/h ze względu na profil trasy (dodam, że EP-09 ma dopuszczenia do 160km/h) -obecnie w Polsce stosuje się sieć trakcyjną YC150-2CS150 i YC120-2CS150, która dostosowana jest do prędkości eksploatacyjnej 200km/h a maksymalna teoretyczna prędkość konstrukcyjna tej sieci to 250km/h. -Pendolino to nie wymysł rządu tylko PKP Intercity przy współpracy z innymi spółkami kolejowymi celem szybkiego spożytkowania pieniędzy unijnych. PKP PLK czyli Polskie Linie Kolejowe bardzo chętnie bierze pieniądze z unii na modernizację i rozwój kolei ale mają problem z terminowością rozliczania tych funduszy. (Zaplanowane modernizacje, które miały być skończone w 2014r. dalej bujają się w fazie projektu) Przy ocenianiu Polskich Kolei należy pamiętać, że przy modernizacji i dostosowywaniu szlaków do dużych prędkości w grę wchodzi nieraz modernizacja całej infrastruktury energetycznej, a tuta problemy robią już inne spółki niezwiązane z PKP Aha wiem wiem... Chciałem tylko wyprowadzić kolegę z błędu bądź uzupełnić pewną niewiedze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie są wolniejsze... tylko nie opłaca się robić homologacji na wyższe prędkości bo: -nie ma infrastruktury kolejowej tak rozbudowanej aby te prędkości osiągać -większość magistrali teraz projektuje się do 160km/h ze względu na profil trasy (dodam, że EP-09 ma dopuszczenia do 160km/h) -obecnie w Polsce stosuje się sieć trakcyjną YC150-2CS150 i YC120-2CS150, która dostosowana jest do prędkości eksploatacyjnej 200km/h a maksymalna teoretyczna prędkość konstrukcyjna tej sieci to 250km/h. -Pendolino to nie wymysł rządu tylko PKP Intercity przy współpracy z innymi spółkami kolejowymi celem szybkiego spożytkowania pieniędzy unijnych. PKP PLK czyli Polskie Linie Kolejowe bardzo chętnie bierze pieniądze z unii na modernizację i rozwój kolei ale mają problem z terminowością rozliczania tych funduszy. (Zaplanowane modernizacje, które miały być skończone w 2014r. dalej bujają się w fazie projektu) Przy ocenianiu Polskich Kolei należy pamiętać, że przy modernizacji i dostosowywaniu szlaków do dużych prędkości w grę wchodzi nieraz modernizacja całej infrastruktury energetycznej, a tuta problemy robią już inne spółki niezwiązane z PKP- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiedziałem, że już polityczna gatka na forum będzie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dmuchnięte z pąpki od materaca.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A mówią, że poranny onanizm wzmacnia organizm... To jak to w końcu jest? Chyba, że za bardzo się przyłożyłeś i strzeliło?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurw... strzeliło mi w krzyżu i teraz chodzę jak dziadek. Do auta nie mogłem wleźć- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja niestety pracuje.. jak co wtorek Wezmę Ci rameczke to kiedyś pojedziesz ;-)Dmuchnięte z pąpki od materaca. Jak będziesz miał od kogo kupić bo ja dzisiaj odpuszczamTo ja też odpuszczam w takim układzie bo coś zakatarzony jestem :-(Dmuchnięte z pąpki od materaca.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja niestety pracuje.. jak co wtorek Wezmę Ci rameczke to kiedyś pojedziesz ;-)Dmuchnięte z pąpki od materaca.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
+1- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie będę taki... wszyscy wiedzą, że moje zawsze najbrudniejsze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Montaż w cenie mówisz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mi też brakuje jednej to weźmy kompletDmuchnięte z pąpki od materaca. pasuje Pisz do Ramzesa a ja postaram się być jutroDmuchnięte z pąpki od materaca. ramzes pewnie juz przeczytał Interesu życia to on na tym nie robi ale słyszałem, że jest czujny jeśli chodzi o kasę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mi też brakuje jednej to weźmy kompletDmuchnięte z pąpki od materaca. pasuje Pisz do Ramzesa a ja postaram się być jutro Dmuchnięte z pąpki od materaca.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mi też brakuje jednej to weźmy komplet Dmuchnięte z pąpki od materaca.- A4 B5 1.9TDI 90KM AHU by bodowp
Spokojnie poszedł nowy dobry płynik ;-) grzechem było nie wymienić. Co do używania borygo to trzeba go wymieniać co 2 lata a nie jeździć póki jest. Dmuchnięte z pąpki od materaca.- A4 B5 1.9TDI 90KM AHU by bodowp
Dzięki...tak Febi Kierunki mam już założone i przyznam szczerze, że zatrzaski trzymają solidnie i będę miał problemy przy wymianie żarówek. Śruba wyszła bez większych problemów. Zostawiłem nakrętkę, żeby nie bić młotkiem po śrubie i przecinakiem troszkę rozszerzyłem te szczeliny w zwrotnicy. Bardziej męczyliśmy się z odkręceniem zacisku z tyłu bo były śruby na imbusa i musieliśmy dospawać po dużej nakrętce bo by nie puściły za chiny. Przy składaniu do kupy założyliśmy nowe już zwykłe śruby o tej samej twardości (jak dobrze pamiętam to 10,2) Trochę zaniedbałem temat ale w ostatnią sobotę wskoczyło nowe łożysko w przednim prawym kole. W tym tygodniu pójdą nowe tarcze i klocki z przodu, czujnik ABS oraz impulsator bo prędkościomierz umarł No i mały upgrade tematu... Niestety na przelomie roku umarła skrzynia i zmuszony byłem zakupić inna. Wpadła skrzynie DVS plus nowe sprzęgło Sachs. Wpadły tez nowe tarcze i klocki i oczywiście nie obyło się bez problemów. Prawe kolo się grzalo... Poczyscilem ale prowadnice do wymiany bo mają luz i ścina zewnętrzny klocek. Dmuchnięte z pąpki od materaca. Poszła nowa uszczelka osłony zaworów bo nieco puszczał. Olej filtry taki mini przegląd ;-) Wpadł też kompletny przedni zawias. I nowy króciec bo postanowił wylewać borygo na ulicę. Teraz pora na rozrząd, przeguby komplet wewnętrzne i zewnętrzne, łożysko jedno, i zawieszenie silnika i skrzyni. Dmuchnięte z pąpki od materaca.- Szarpanie przy ruszaniu na zimnym silniku
Jak szukałem skrzyni do siebie to gdzieś na forum znalazłem linki to katalogów skrzyń opinii itp. Jak dobrze pamiętam to ja mogłem założyć chyba kilka różnych skrzyń które nawet się nie różniły przelozeniami. W końcu wpadła DVS o ile dobrze pamiętam. Co do skoków przy ruszania to nie wina wolnych obrotów. Dmuchnięte z pąpki od materaca. - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.