Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bodowp

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bodowp

  1. Ja chyba zakładam układ który będzie wył jak przekroczę 70km/h w mieście... czasem można się zapomnieć, a ostatnio suszyli na Kapelance i tam łatwo stracić prawko na 3 miechy
  2. Zgadza się ale mówię o tym konkretnym przypadku.Dmuchnięte z pąpki od materaca.
  3. Ale Łukasz powiedz sam, że kurna jakiś debil prowadził tą lodówe... zjechałby pod skosem to by nie zahaczył... wyjechałby po schodach z rozpędu to też by nie pourywał płytek, a tak obciach na cały kraj.
  4. +1 Dmuchnięte z pąpki od materaca.
  5. A Ty gdzieś jest jak Cie nie ma?
  6. dlaczego głosowałeś na Dudę ? Bo chce mieć pewnie obowiązkową msze świętą w niedziele o 6:00 rano
  7. dzięki za spota Panowie
  8. Szydera musi być
  9. Pany gdzie można zrobić zbieżność (mieszkam przy Jubilacie) ile taka zabawa teraz stoi bo wpadł dzisiaj nowy kompletny zawias z przodu
  10. "czwartkowy piątek"
  11. A nowy właściciel jest w klubie czy będzie obtrąbiany przez innych klubowiczów i z przerażeniem wyglądać zza kierownicy? Gdzieś mi mignął ten temat, że przy sprzedaży auta ramki powinny wylecieć
  12. Byłe auto Cubra Dobrze widzę, że ramki nie zdjęte? Jakiś czas temu była o tym mowa jak mnie pamięć nie myli. BTW.
  13. fanta Panie turbo z iveka czeka na montaż
  14. Sprawa nie pilna bo planuje czerwiec/lipiec ale chce się finansowo przygotować co by marudzić potem i nie kupować najtańszego zestawu. To poproszę na PW info... po dzwonie i zrobię wywiad Skrzynie i sprzęgło robiłem w GT na Alejach Pokoju...też nie mogę narzekać.
  15. pogoda torpeda a tutaj trzeba w robocie siedzieć... Może jaki grill jutro? Pany ile średnio biorą za rozrząd (AHU) ? trza robić bo 5 lat pykło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.