Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bodowp

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bodowp

  1. KERCZI jak nie wyrzuciłeś to przywieź starego mechatronika na spota we wtorek.
  2. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17512523,Wlamywacza_znokautowala_cegla__ktora_probowal_wybic.html#Prze
  3. Zamienił stryjek siekierkę na kijek i znowu nie będzie wypłaty Ale za to bezkrólewie w robocie KERCZI nie zazdroszczę
  4. Cieszysz się bo KERCI założył już lato co spowodowało, że nie dojechał do roboty i panuje bezkrólewie?
  5. kurna musiałem omieść ze śniegu auto... ciężkie klejące gówno
  6. Bariery energochłonne to trochę śliska sprawa, a w szczególności gdy są nieprawidłowo zamontowane. Np tu sprawa ucichła ale zakładka bariery była w przeciwną stronę http://www.fakt.pl/wypadek-samochodowy-w-brzeznicy,artykuly,459393,1.html
  7. w Bielsku drugi kubica http://www.nasygnale.bielsko.biala.pl/aktualnosci/29067/skosil-bariere-energochlonna-foto duuużo szczęścia
  8. powitać piontunio
  9. nie ma ktoś na zbyciu nowej Lumii 930
  10. Wystarczy że masz wezwanie Nie mam... babka z bielskiej komendy do mnie dzwoniła i chciała, żebym w B-B zeznawał, a mi się nie chce tam jechać, więc załatwiła, że mogę w krk. Zadzwoniła do mnie inna babka z krk i się umówiła na poniedziałek.
  11. boseron jadę w poniedziałek na Radzikowskiego na przesłuchanie jako świadek wypadku... dostanę jakiś papierek, że tam byłem w godzinach pracy?
  12. i pogoda się skurwi..a
  13. gdzie fanta i taka koza
  14. Czyżbyś miał jeszcze włączony tryb weekend?
  15. Miał...i mu sie nie udało... Fakt... próbowałem... teraz nawet jak otworzyłem szufladę w pracy i popatrzyłem na ciepłego STOCKa to mnie naciągnęło...
  16. czemu dzisiaj nie jest chociaż piątek
  17. Dmuchnięte z pąpki od materaca.
  18. jeszcze raz Panowie dzięki za życzenia ;-) Cuber ostatnio odkrył ze b8 malowana to i nowe kupił :-D ale pozazdroszcze bo nowy nabytek kox. Dopiero dochodzę po wczoraj...ręce mi się tylko jeszcze telepią :-D Dmuchnięte z pąpki od materaca.
  19. Nie wiem jak boseron ale ja wolę tradycyjnie... flszeczkę niż kwiaty Dzięki Panowie no i bosek najlepszego
  20. Dzisiaj Podbeskidzie gra z Cracovią
  21. Na którym parkingu ktoś tu robił sobie zawieszenie? muszę ściągnąć prawy zacisk i go poczyścić bo chyba klocek się blokuje i dotknąć koła nie można chyba, że we wtorek na spocie to zrobię
  22. Ha... Umyłem dziada za piątkę :-D Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.