Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bodowp

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bodowp

  1. Dobrze gada polać mu
  2. Najlepszego Panowie w tym Nowym Roku Co by się rozpoczął lepiej jak się skończył ten stary
  3. Jaguar pali swoje to i nadgodziny trzeba walić :-DDmuchnięte z pąpki od materaca.
  4. nie będę ukrywał, że ma być najtaniej a nie w myśl tuningu
  5. Kiedyś tydzień byłem bez dwóch aut bo były w serwisie. Alkohol lał się z każdej strony ;-) Zanim znajdę skrzynie kupie sprzęgło to minie trochę :-PDmuchnięte z pąpki od materaca.
  6. Jedyny plus tego, że Audi kaput to to, że już mogę zacząć pić
  7. Witam, Padła mi skrzynia biegów, a dokładnie to kleszczy się nawet na luzie. Moje pytanie brzmi jaką skrzynie mam szukać? AHU z tego co się orientuje jest na jednomasie i raczej w dwumas bym nie wchodził.
  8. BOSERON nie chcesz fajnej B5 w Tdiku :-D stoi kolo Zawady na stacji przy burgerowni ;-) Dmuchnięte z pąpki od materaca.
  9. Ciepło jest ropy dużo :-D holowanie odpada bo kleszczy nawet jak się toczy na luzie. Dmuchnięte z pąpki od materaca.
  10. Dzięki za odzew ;-) póki co to pomoc z łodzi juz jedzie...jutro na spokojnie będę ogarniać resztę Dmuchnięte z pąpki od materaca.
  11. Help. Stoję przed Częstochowa i skrzynia mi się kleszczy. Nawet na luzie słychać tryt tryt. Ktoś coś to proszę o kontakt. 506251789 Dmuchnięte z pąpki od materaca.
  12. Do 2`go siedzę w Łodzi gdyby Ktoś coś.
  13. jak to dobrze mieć wolny poniedziałek Dmuchnięte z pąpki od materaca.
  14. jak jeszcze ktoś będzie we mnie wpychal jakiś ciasto czy coś to będę musiał zmienić auto na vana... Dmuchnięte z pąpki od materaca.
  15. Ja dzisiaj spadam na Bielsko więc odpadam
  16. jakiś spokój w biurze i 1/3 ludzi na messenger`e
  17. przedostatni dzień w pracy w tym roku
  18. Bry przy niedzieli ...ale urwał... No wczoraj oglądałem nagranie z wypadku... masakra... dużo z niego nie zostało.
  19. Do pracy Rodacy... dzisiaj piontunio
  20. Pamiętam jak na 2 roku jeździliśmy do BAR MAXa na Grzegórzeckie na Euroburgery czy hamburgery XXL. Tanio i dużo.... szło się nawpierdzielać za 6-7zł a to że to był najgorszy syf i brzuch nieraz bolał było mało ważna przy studenckim budżecie.
  21. Ja +1 choć do października byłem biednym studentem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.