Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bodowp

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bodowp

  1. http://otomoto.pl/rolls-royce-ghost-C34902272.html
  2. Dzięki za spota... Ale na koniec się uśmiałem z lennoxa
  3. Wal do Janusza, szczegóły na PW. Zapomniałem, że OZI ogarnia kuwetę. Dzięki
  4. Pany kończy mi się OC ktoś coś od nas ma doczynienia z tą coroczną tragedią każdego właściciela zaś podnieśli zwyżkę za wiek do 26lat i d*pa... przy współwłaścicielu co ma pełne zniżki plus ja 2-3lata licza mi najtaniej 730zł
  5. To turbo nie ma zmiennej geometrii, tam jest zawór WG, uszczelke znajdziesz w kazdym sklepie tylko ją dobrze opisz turbinki VNT15 ze zmieną geometrią są we wszystkich 110 konnych VP, w AFN-ach były montowane od samego poczatku tj od 96 roku. VNT15 montowane tez jest w silnikach 101 i 115KM na pompowtryskach ja ma AHU marne 90KM
  6. Powitać. Sprawdziłem... turbo leje olejem przy zaworze upustowym ( bo to dziadostwo na dole to chyba nie od zmiennej geomertii) Luz na ośce jest nie wyczuwalny więc mam nadzieję, że to tylko uszczelka. Są jakieś zestawy naprawcze (uszczelki itp) do tego? Szkoda oddawać turbo do regeneracji jak brak luzu na ośce.
  7. na poprawę humoru http://www.dumpert.nl/mediabase/6629446/bc697b3b/komt_die_lancering.html
  8. Nawet mi nie mów ostatnio tylko dokładam... Jeszcze mnie czeka pierścień magnetyczny w skrzyni od impulsatora...
  9. Ja właśnie mam ahu [emoji12] dzięki za podpowiedź. to zapakuj 4 pudzianów i ciśnij na jakąś górę na 3ce - zobaczysz czy wyłączy przy dłuższym przyśpieszaniu bo komp odcina turbo dopiero po pewnym czasie od wystąpienia przeładowania - i możliwe że na trójce udaje się tego czasu nie przekroczyć Nawet jak z górki hamuje biekiem 4 a potem dam w piz*...to odcina przy 3tysiach A może EGR zajeb... jest bo to zawór od egr chyba z tego co widze
  10. Może uda mi się przybyć na spota w ten wtorek. Turbo juz i tak do wymiany bo leje ale nie podejrzewam ze to to że względu na to ze to tylko na 4 biegu. 5 nie sprawdzałem :-D
  11. U Teścia to samo w passku 1.9 tdiMoze przepływomierz ale raczej turbina do czyszczenia bo sie przyciera?!? U kumpla w sharanie 1.9 to samo. Turbo zrobił i nic nie dało.
  12. w piątek byłem poza krk i dobrych wieści nie mam... Turbo na 4biegu powyżej 3tys. znika i aż do powtórnego odpalenia postanawia sobie odpoczywać. Na 1,2,3 kręci się normalnie 3,800-4000 a na 4 umiera. :-(
  13. jak kto?? Przecież umówiliśmy się że mi ją zostawia Tam juz nie ma co modzic wiec po co ci takie auto ? Jaskółki może wcisnąć wszędzie
  14. Ja zimę założę jak kupię dystanse a to jak będzie wypłata wiec zimowe wypiera... :-D
  15. U mnie już -4 a w B-B ponoć na chodnikach szklanka i o gips nie trudno.
  16. kurna nie mógłbym zaparkować pod kamienicą bo bym na krawężnik nie wjechał
  17. Elektrotechnik Specjalizacja: Systemy Trakcji Elektrycznej. Obecnie zajmuje się projektowaniem sieci trakcyjnej i nie mam nic wspólnego z Pendolino krótko mówiąc ciągnie druta No nie do końca... Druta ciągną inni na budowie ale fakt... ciągną dokładnie tam i tak jak ja im zaprojektuje
  18. dzięki Panowie Elektrotechnik Specjalizacja: Systemy Trakcji Elektrycznej. Obecnie zajmuje się projektowaniem sieci trakcyjnej i nie mam nic wspólnego z Pendolino
  19. mgr inż. Dr raczej odpuszczam :-P
  20. 4,5 na dyplomie jutro chyba będfzie urlop na żądanie
  21. Ja wczoraj odpuściłem bo jutro obrona

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.